Įkraunama...
Įkraunama...

Šoninė

katik pavalgem sonines, taip skanu buvo kad as dabar negaliu pajudet thumbup.gif
Atsakyti
Daržovėmis įdaryta šoninė

1 kg šoninės su kaulu
prieskonių

Įdarui:
1/3 kopūsto
1 morkos
1 obuolio
1 svogūno
1 kiaušinio
2 šaukštelių džiuvėsėlių
pipirų, žalumynų

Šoninę per vidurį giliai įpjauti ir ištrinti prieskoniais. Pora valandų palaikyti šaltai.
Daržoves supjaustyti ir patroškinti su prieskoniais. Atšaldytą daržovių įdarą sumaišyti su kiaušiniu, džiuvėsėliais ir susmulkintais žalumynais. Įdaru prikimšti šoninės įpjovą, susmeigti mediniais pagaliukais (kad įdaras neišbyrėtų), dėti į skardą, įpilti vandens ir kepti orkaitėje apie 40-50 min. Kartu galima kepti ir bulves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktipele: 30 rugpjūčio 2006 - 14:04
Musų šeima mėgsta keptuvėje keptą šoninę. REIKIA:
- šoninės be kaulo,
- prieskonių kiaulienai, druskos,
- manų kruopų,
- aliejaus.

Šoninę supjaustyti gabaliukais (pjauti skersai, apie 1 cm pločio juosteles), pamušti kaip ruošiant karbonadus, iš abiejų pusių. Įtrinti prieskoniais, druska. Apvolioti manuose ir kepti keptuvėje.
Atsakyti
Kaip gerai, kad radau šią temą, nes kaip tik turiu šoninės ir nežinau ką su ja daryti. bandysiu kepti folijoje...
Atsakyti
Aš jau išbandžiau receptuką, kur šoninė kepta folijoj. tikrai labai skaniai gavosi thumbup.gif Šiandien vėl kepsiu šoninę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledas: 29 birželio 2007 - 09:05
As taip pat kepu folijoje.tik as pries kepima apipilu sojos padazu wub.gif skonis nerealus,siaip nemegstu sojos schmoll.gif bet tas padazas sonine tookia padaro thumbup.gif
Atsakyti
Aš šonine išmarinuoju ir palieku parai kad išsimarinuotų o kepu suviniotą į foliją o bulves kepu specialioje rankovėje kepimo gaunasi labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2006 04 12, 10:00)
Nežinau ar kam bus naujiena,bet mano vyrelis mėgsta šoninę kepta aluje.Iš vakaro įtrinu nemenka gabalioką prieskoniais(smulkintas česnakas,truputį druskos ir santa marija lietuviški prieskoniai).Į skardą pilu alaus ir dedu mėsytę.Kepu apie valandą 200 laipsnių orkaitėje. SKANAUS!


Man labai skaniai atrodo smile.gif reikės pabandyti, nes kaip tik šaldytuve stovi pradarytas butelis alaus, kurio aišku jau niekas negeria...
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2006 04 12, 11:00)
Nežinau ar kam bus naujiena,bet mano vyrelis mėgsta šoninę kepta aluje.Iš vakaro įtrinu nemenka gabalioką prieskoniais(smulkintas česnakas,truputį druskos ir santa marija lietuviški prieskoniai).Į skardą pilu alaus ir dedu mėsytę.Kepu apie valandą 200 laipsnių orkaitėje. SKANAUS!

nesu bandžiusi bet skamba skaniai reiks išmėgint ačiū už receptėli 4u.gif
Atsakyti
as tai sonine istrinu prieskoniais ir palieku parai... ax.gif
poto supjaustau griezineliaias ir kepu kelpuvej,, bet tik neilgai,, kad nesukietetu smile.gif
dar issikepu duonos,, kol kepu sonine,, duona suvynioju i folija ir idedu i masieli,, kad suminkstetu ax.gif
valgau kepta duona su sonine smile.gif
o siaip dedu kaip sumustinius,,:
duona, tomatas ir sonine
arba
duona, rauginti kopustai ir sonine biggrin.gif
mano isrankiai seimai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
O as kepu ne folijoje, o kepimo rankoveji irgi thumbup.gif gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Man skaniausia šoninę supjaustuti "griežinėliais", pamarinuoti ir kepti griliuje.
Atsakyti