Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 13, 16:07)
angliuke, nusiramink. man buvo užkietėję, o paskui pratrydau  lotuliukas.gif
o po kelių dienų vėl užsiraukė.
niekas su virbalu nebadė. pilvą ir strėnas prieš pat hcg dieną skaudėjo taip, kad maniau tuoj vaistų reikės.

žinai, ką dariau? tingėjau. gulėjau, glosčiau pilvą, skaičiau Anderseno pasakas ir deginau žvakę.
kad ir kaip kvailai skamba, man tai padėjo būt ramiai.

merginos, crinone tik pas savo gydytoją galima įsigyti ? ar pvz nuėjus į VK, parduotų man?
neišeina važiuoti į LV, tai gaunasi, kad trūksta man jo.  doh.gif


Skambinau i VK, ne savo pacientems neparduoda.
Vaziuosiu treciadieni pas Treisa, galiu paimti, jei reikia.
Atsakyti
[quote=Citas,2011 11 13, 15:14]Labas panelytes  4u.gif 

Tiesa,Citai,zinai,kad kol antibus gersit ir nepersitestuosit iki neigiamo-su vyru jokiu fiti miti.Ta prasme,be apsaugos ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 13 lapkričio 2011 - 17:40
QUOTE(Citas @ 2011 11 13, 16:14)
Na kita savaite turim daug mergaiciu rezultatu  bigsmile.gif Perkunas tu turbut pirmoji is saraso mums cia geras zinias paskelbsi  mirksiukas.gif  As pasimeciau sarase, daug labai jusu.


Ne, ne as pirmoji iš šio "zachodo" . Pirmesne pina, paskui angeliukkkeee.

Tavo planas tai gerai atrodo..šitiek veiksmo, kad tik sukis smile.gif Geros dietos ir kad ji duotų tuos rezultatus, kurių reikia.


QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 13, 16:53)
as ir noreciau i jusu sarasiuka  4u.gif  si menesi 1 IVF


Derlingo ir sekmingo pirmojo karto
Atsakyti
PerKūnas plaans musu toks: LP, per kuria mane sutvarkys, tada bandysim dar karteli thumbup.gif

boruziukas1, sveika, linkiu greit cia apsisukti i ir tiesiai pas nestuke.gif I AZ gali nieko nerasyti ir taip zinau kur tu ir pas ka 4u.gif

Cituk, skanaus tau, brangioji! thumbup.gif Niamu-niamu!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 13 lapkričio 2011 - 18:31
QUOTE(Warwara @ 2011 11 13, 18:24)
PerKūnas plaans musu toks: LP, per kuria mane sutvarkys, tada bandysim dar karteli  thumbup.gif



supratau ir įsidėjau į galvą smile.gif sako, kad trečias kartas nemeluoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 13, 15:59)
Man is pat pradziu buvo uzkieteje viduriai, tuomet valgiau daug slyvu. Tuomet viduriai taip suminkstejo, kad issigandau, nes visada taip buna pries mmm. Taciau rezultatas teigiamas HCG. Todel i vidurius taip pat nekreipk demesio.
Dar buna viduriai suminksteje nuo magnio, jei ji vartoji.


QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 13, 16:07)
angliuke, nusiramink. man buvo užkietėję, o paskui pratrydau  lotuliukas.gif
o po kelių dienų vėl užsiraukė.
niekas su virbalu nebadė. pilvą ir strėnas prieš pat hcg dieną skaudėjo taip, kad maniau tuoj vaistų reikės.



QUOTE(Tanga @ 2011 11 13, 18:18)
Man iš pradžių viskas normaliai su tais viduriais buvo, bet likus porai dienų iki HCG taip pasileido, kad dvi dienas iš namų nėjau. Jau galvojau, roto virusą pasigavau  doh.gif Vėliau supratau, kad čia nuo streso. Padirbau su savimi, nusiraminau, raminamųjų arbatų pagėriau ir viskas stojo į savo vėžes. Paprastai prieš mmm visada užkietėdavo, o šįsyk buvo visiškai normalūs ir po teigiamo rezultato problemų nebuvo.


Dekui merginos kad apraminot mane blush2.gif Duok D kad viskas butu kitaip net mintys ikyrios lenda doh.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 13, 18:51)
Ne, ne as pirmoji iš šio "zachodo" . Pirmesne pina, paskui angeliukkkeee.

Bijau, kad galiu pralenkti ir pina blush2.gif biggrin.gif As planuoju ketvirtadieni-penktadieni priduoti kraujuka, gana tu asaru ir nervu, bus kaip bus , paseksiu "isprotejusiu" merginu pedom biggrin.gif O jei tiksliai-noriu labai suzinoti ar bent kabinosi si karta, nes praeita karta buvo kitokie pojuciai, kurie neapgavo-skaiciukai mazi buvo, deja deja schmoll.gif
Atsakyti
Labas vakaras visoms smile.gif Klausimėlis toks...dėl hcg kraujo tyrimo.. man šiandien 14 dpi, 9-ta diena prasidėjo mmm, kaip ir viskas aišku. Beveik visos merginos patariate vis tiek pasidaryti kraujo tyrimą, tam kad bent jau pasimatytų kabinosi ar ne...bet o kas iš to...eilinis apsibliovimas verysad.gif
Atsakyti
Colouritte
QUOTE
manau kad kraujo buvo informatyvu nuleisti ta diena, kai prasidejo mmm, dabar jau jei ir buvo ten nors kokie skaiciukai, is ju nieko neliko.

O tu testa engadinai?
Nes va IUI skyrelyje pas viena irgi buvo mmmm, o dabar jinai jau nestuke.gif sedi thumbup.gif

Labas rytas, damos! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Colouritte @ 2011 11 13, 23:14)
Labas vakaras visoms smile.gif Klausimėlis toks...dėl hcg kraujo tyrimo.. man šiandien 14 dpi, 9-ta diena prasidėjo mmm, kaip ir viskas aišku. Beveik visos merginos patariate vis tiek pasidaryti kraujo tyrimą, tam kad bent jau pasimatytų kabinosi ar ne...bet o kas iš to...eilinis apsibliovimas verysad.gif


BŪTINA, nes
1) mm būna ir esant nėščiai;
2) mm būna easnt negimdiniui, tfu, tfu, tfu
4u.gif
Tik aišku geriau buvo HCG priduoti, kai prasidėjo mm g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 14 lapkričio 2011 - 09:47
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 13, 18:39)
Tiesa,Citai,zinai,kad kol antibus gersit ir nepersitestuosit iki neigiamo-su vyru jokiu fiti miti.Ta prasme,be apsaugos ....


Eik tu sau blink.gif kazkur skaiciau kad rekomenduojama bet nemaniau kad cia taip grieztai blush2.gif ? Nu ne tai ne, istversiu lotuliukas.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 11 13, 19:24)
Cituk, skanaus tau, brangioji!  thumbup.gif Niamu-niamu!
user posted image

Paveiksliukas thumbup.gif Kada paaiskes LP data tau? Kazin dar lapkriti spesit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 14 lapkričio 2011 - 09:52
Citas
QUOTE
kazkur skaiciau kad rekomenduojama bet nemaniau kad cia taip grieztai  ? Nu ne tai ne, istversiu 

Tai as taips supratau kad is esmes galima, bes su papildomais zaisliukais blush2.gif Per tiek metu gal ir pamirsot kad yra tokiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Su taskeliais ten, usiukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 14, 12:02)
Citas

Tai as taips supratau kad is esmes galima, bes su papildomais zaisliukais  blush2.gif  Per tiek metu gal ir pamirsot kad yra tokiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Su taskeliais ten, usiukais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti