Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(naitas @ 2011 11 13, 13:07)
po šito pasirodymo turėtų keistis mėnulio fazė  ir šiaip..  user posted image

JO jo mirksiukas.gif

siandiena JOMAJO diena thumbup.gif
visi tortai nuostabus ir nepakartojami @adrijos dianockos ir zuikis dezeje (nika pamirsau blush2.gif ) bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 13 lapkričio 2011 - 13:49
Wow, kiek groziu!!! photo.gif Viska copy - jei autores labai neisizeis - galesiu toliau svaigintis paveiksliukais... swoon.gif

O Naitas super! first.gif -
Atsakyti
Dianocka, @adrij@ ir tas su ziukuciu dezeja tai nuostabus Jusu tortai thumbup.gif wub.gif negaliu atsigrozeti as Jusu tortais wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 lapkričio 2011 - 19:59
QUOTE(medija @ 2011 11 13, 16:29)
Wow, kiek groziu!!!  photo.gif Viska copy - jei autores labai neisizeis - galesiu toliau svaigintis paveiksliukais...    swoon.gif

O Naitas super!  first.gif -

oi ačiū. Aš žinau, mano tortai - patys patys gražiausi user posted image

bet kokios mes vienodos hihihi.gif aš irgi svaiginuosi tortų paveiksliukais.. ateinu, pasižiūriu, pasigrožiu ir suprantu, kad man taip NIEKADA nepavyks .. ir išeinu user posted image

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 13, 16:52)

Man tiesiog labai idomu, kodel iki siol nera jokios temukes kas kepa pas mus tortukus Lietuvoje, taip kaip yra pvz. rangdarbiu tema ax.gif
Manau kad daug kam butu aktuali si tema, rusiskose saituose visur yra tokios temukes bigsmile.gif , o pas mus nera verysad.gif


 i 
tokia tema - negalima, nes čia ne savireklamos forumas. Sukūrus tokią temą, ji greitai virstų komercinės paskirties, kas yra griežtai draudžiama.
Atsakyti
na ir sedevru pridejote, 10 min be zado sedejau, net nebevardinsiu- vieni tortukai uz kita grazesni... ... o @adrijos ,dianockos - be zodziu... vien jaustukais galima isreikst tik susizavejima...
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 13, 15:52)

Man tiesiog labai idomu, kodel iki siol nera jokios temukes kas kepa pas mus tortukus Lietuvoje, taip kaip yra pvz. rangdarbiu tema ax.gif
Manau kad daug kam butu aktuali si tema, rusiskose saituose visur yra tokios temukes bigsmile.gif , o pas mus nera verysad.gif


Nu nu... nejuokaukit taip... kas nores "kilpa sau ant kaklo kabintis"..
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 11 12, 16:47)
o cia siaip jus vaisinu prie kavos  biggrin.gif
............


kokie grazus. o is ko daret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 13 lapkričio 2011 - 18:19
respects, irmulia, kad taip greitai atsiranda tvarka temoje. user posted image
Atsakyti
Dianocka -- nerealu... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anber @ 2011 11 13, 22:21)
Dianocka  --  nerealu...  4u.gif  wub.gif

dekui merginos 4u.gif na kad netusciom siandiena paskutinis smile.gif

Snickersas ir MMG...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dianocka @ 2011 11 13, 21:26)

koks fainutis thumbup.gif wub.gif o koks jo svoris?
Atsakyti