Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 13, 22:28)
koks fainutis thumbup.gif  wub.gif o koks jo svoris?

dekui, 4Kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianocka @ 2011 11 13, 21:26)
dekui merginos 4u.gif  na kad netusciom siandiena paskutinis smile.gif

Snickersas ir MMG...



wub.gif wub.gif wub.gif
na jūs pribaigsit tuoj mus bigsmile.gif kiek čia rožių bigsmile.gif na žiedų?

o kur buvo tortai tai man užkliuvo užrašas "Adrianu" kažkaip be galunės
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 11 13, 22:47)
wub.gif  wub.gif  wub.gif
na jūs pribaigsit tuoj mus  bigsmile.gif  kiek čia rožių  bigsmile.gif  na žiedų?

o kur buvo tortai tai man užkliuvo užrašas "Adrianu" kažkaip be galunės

"Adrianu" tai taip ir turi buti, nes lenkiskai:)
Atsakyti
taip norejau savo kelis parodyt, bet dabar po TOOOKIU sedevru, tai kaip kaliosus prie aukstakulniu pastatyt lotuliukas.gif nu bet tiek to, bobutei vis tiek kaliosai patogiau, jei niekad ant aukstakulniu nestovejo, ania?
taigis, pora kaliosiuku:
Krikstynoms
user posted image
cia 1am gimtadieniui, kuri vede baltas zuikis
user posted image
cia mielai moteriskytei- eiliniam gimtadieniui
user posted image
cia linkejimas aplankyti "kengurija"
user posted image
o cia visiskai naminiam suvartojimui, arba tikslaiu degustacijai- naujas Napoleono receptas, kuriuo likau suzaveta. Surasiu recepta ir idesiu prie tortu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Dianocka, neralūs jūsų tortai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 11 13, 22:02)

kuklus, bet grazuciai tortukai thumbup.gif , tvarkingi ir mieli wub.gif
Atsakyti
4u.gif labai visi faini, o jau ta geliu puokste-meno kurinys, man butu gaila pjauti ir valgyti wub.gif
Atsakyti
Paskolinkit ziurkes lotuliukas.gif jau tortu grozis, net valgyt gaila butu lotuliukas.gif
QUOTE(Staigmena @ 2011 11 13, 18:14)
kokie grazus. o is ko daret?

receptukas is cia 4u.gif http://skanusgyvenim...9/elniukai.html
Atsakyti
labas vakaras, prisedau prie kompiuterio ir vos akiu nepalikau. Tokio grozio tortai, tikrai pasakiski, tiek dianockos, tiek adrijos, asseni, olestos, dzokados ir daugelio kitu. kokios jus saunuoles, vis nesiliauju stebetis. Taip noreciau nors kazka panasaus nulipinti, bet man gaunas vis zymiai paprastesni, net neturiu ka ir beparodyti, tai vis ateinu pasigrozeti. Visoms po balioneli 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2011 11 13, 23:07)
labas vakaras, prisedau prie kompiuterio ir vos akiu nepalikau. Tokio grozio tortai, tikrai pasakiski, tiek dianockos, tiek adrijos, asseni, olestos, dzokados ir daugelio kitu. kokios jus saunuoles, vis nesiliauju stebetis. Taip noreciau nors kazka panasaus nulipinti, bet man gaunas vis zymiai paprastesni, net neturiu ka ir beparodyti, tai vis ateinu pasigrozeti. Visoms po balioneli  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Ačiū ..... aš paimsiu ketvirtą balionėlį , man jis pats gražiausias flirt.gif ... gerai ?

--------------------------------------------------------------------------------------

O tortukų įdėjote nuostabių wub.gif ......Auksiuke , neįvertini ką sugebi smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 13 lapkričio 2011 - 23:39
Adrijos Masa, tai wub.gif , O Dianockos tortai....as juos seniai isimylejus blush2.gif
Auksiuke, man tas su kengura- toks su stilium mirksiukas.gif

Erikiuxxx, dangti si karta dariau is medaus torto vieno biskvito ir dengiau, kaip ir visa torta, pabandyk, visai nesudetinga, tik ta krasteli reikia gerai priklijuoti, vien vandens nepakako, teko beze uztvirtinti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 14 lapkričio 2011 - 00:34
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 13, 22:38)
Ačiū ..... aš paimsiu ketvirtą balionėlį , man jis pats gražiausias  flirt.gif ... gerai ?

--------------------------------------------------------------------------------------





imk kuri nori brangioji ir dar galiu duoti viena 4u.gif
Atsakyti