Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 04, 15:50)
Asseni, bet kitur matau, kad lapeliai lyg ir tiesiai ant vielutes? ar as klystu? 4u.gif

As supratau apie ziedlapius blush2.gif
Lapeliai ant velutes, tiesiog toje vietoje kur velute kisu, darau ciut storiau 4u.gif
Atsakyti
Rozės bigsmile.gif galvojau kad tikros wub.gif wub.gif

Aš su tokiu klausimuku, ar "MONIN" sirupai gali nudažyti bezė? g.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 04, 17:33)
Aš su tokiu klausimuku, ar "MONIN" sirupai gali nudažyti bezė?  g.gif

Kokie sviesus, tai gal ne, bet
blue curacao ar koks kavos, tai tikrai duotu atspalvi. Bet, daba galvoju, g.gif ar jie nepraskes beze? nebent virti kartu su cukraus sirupu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 04 lapkričio 2011 - 17:39
[quote=tinulia84,2011 11 04, 12:59]
labukas, niu va atnesu savo torcika, beze puostas
[/quote]

dieve kaip grazu, man asmeniskai jokie lapeliai neuzkliuna, tieiok mano akiai- idealu..
Kiek laiko darot tortukus, is komentaru supratau esat naujoke, bet is tortuko, nepasakyciau...

[quote=Asseni,2011 11 04, 13:23]
Labas, mergaites. Su nauja temuke
[/quote]

truksta odziu, kokios geles, net ne kokios, bet KOOOKIOS!!!! wub.gif
Buk gera, pasakyk kaip taip tikroviskai gavosi? Suprantu kad darei is baltos cukraus mases, arne? O kuo krasciukus apdazei, ar ten kokiais blizguciais apibarsciusi? Aciu!!!

[quote=VitMetil,2011 11 04, 13:33]
man asmeninkai akys graziau atrodytu atmerktos, bet va turejau daryti pagal ta r-kiosko suniuka, o jie ten tokie visi snaudziantis doh.gif
[/quote]

Labai mielas wub.gif thumbup.gif

[quote=sandrulyte1975,2011 11 04, 15:51]

Labai fainutis,toks spalvingas torciukas thumbup.gif


[quote=pasta222,2011 11 04, 15:51]
aš jau du kartus grižau pasižiuret biggrin.gif kokia puokšte
[/quote]

As jau trecias kartas ilendu kaip vepsau i ta puoste lotuliukas.gif wub.gif

Adrija, jau jusiskis antras, tai truksta zodziu wub.gif thumbup.gif

Sveikutes 4u.gif

As vis koki torciuka sulipdau, bet geda traukt i sviesa, tai sakiau susilaikysiu, cia tik pas jus akis pavarvinu, padusauju, or griztu i savo virtuve... Kolkas skaitau visas temas is eiles, apie tortu puosima ir guodziuosi tuo, kad didziausios ases sioje temoje, irgi pradejo beveik nuo nulio, darydanos torciukus, o dabar kokius superinius, stebinancius daro thumbup.gif ... Viliuosi, gal ir as kadanors.. Nu kadanooors taip lotuliukas.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 04 lapkričio 2011 - 17:41
Aciu mergaites 4u.gif

Nepaisant to,kad sita torta turejau atiduoti 13h,o perkeliant ant padeklo(dar nepapuostas) jis man nuciuoze (nes torta dariau pirma kart pagal asseni - sokoladinis tortas su karameliniu aguonu slauoksniu ir vysniomis- aciu jums uz toki nuostabu torto recepta 4u.gif ) nuo ranku ir teskesi,o valandu buvo jau puse 10 ir teko aisku daryti ji is naujo. Aciu dievui,kad turejau biskvita dar viena issikepusi,nes norejau ir sau susitepti paragavimui. tai per toki trumpa laika as visdeto ji padariau ir rezultatu esu patenkinta blush2.gif ... Padekla uztepiau aisingu,kazi ar gera mintis? ir kaip atrodo?
Atsakyti
Nesupratau, kodel mano tekstas sucituotas taip gavosi g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 04, 17:42)
Nesupratau, kodel mano tekstas sucituotas taip gavosi  g.gif  ...

lotuliukas.gif man karta irgi taip buvo,bet kodel nezinau. O savo torciukus tik trauk i sviesa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 04, 17:42)
Nesupratau, kodel mano tekstas sucituotas taip gavosi  g.gif  ...

istrinei per daug teksto, kai citavai. Po kiekviena zinute reikejo palikt virsuje ir apacioje quote ir tas kvadratines skliaustus netrint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 04 lapkričio 2011 - 17:47
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 11 04, 18:45)
lotuliukas.gif  man karta irgi taip buvo,bet kodel nezinau. O savo torciukus tik trauk i sviesa mirksiukas.gif


Na si tema yra skirta parodyt kazka, kitoms pasiziuret, pasimokyt kazko.. Na tarkim jusu, koks fainuolis, issisaugojau, kaip pavyzdi, jei kada nors darysiu.. O as nieko gero neturiu ko parodyt,kolkas dar darzelinukes lygio biggrin.gif

QUOTE(Asseni @ 2011 11 04, 18:46)
istrinei per daug teksto, kai citavai. Po kiekviena zinute reikejo palikt virsuje ir apacioje quote ir tas kvadratines kabutes netrint


Tai kad, neistryniau, pora kart grizau i ta pacia zinute, kad paziuret, ar tikrai viskas vietoje g.gif , pirma mintis irgi buvo, kad istryniau, bet... Todel ir parasiau, kad cia kazkokia mistika g.gif
Papildyta:
Papildyta:
bet, parodysiu, ka vakar sulipdziau, tipo "kompozicija" gelyciu, vienai panelei ant gimtadienio torciuko, bet nieko, ji zino, kad as dar tik mokausi irnesakyk.gif

na ir rozytes sulipdziau, baltas, ir man jos tokios plikos atrodo g.gif dar siandien reikia kokias tris sulipdyti, sekmadieni torciuka, seimos sventei darysiu.. del to labai aktualu, kaip Asseni, jus taip graziai nuspalvinoje savosioms krastelius blush2.gif ? labai aciu 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 04 lapkričio 2011 - 18:05

QUOTE(Asseni @ 2011 11 04, 12:23)


ohmy.gif wacko.gif 000189.gif surrender.gif thumb_yello.gif mega_shok.gif swoon.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 04, 19:39)

As vis koki torciuka sulipdau, bet geda traukt i sviesa, tai sakiau susilaikysiu, cia tik pas jus akis pavarvinu, padusauju, or griztu i savo virtuve... Kolkas skaitau visas temas is eiles, apie tortu puosima ir guodziuosi tuo, kad didziausios ases sioje temoje, irgi pradejo beveik nuo nulio, darydanos torciukus, o dabar kokius superinius, stebinancius daro  thumbup.gif ... Viliuosi, gal ir as kadanors.. Nu kadanooors taip  lotuliukas.gif ..

tortą į studiją prašoms hi.gif

QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 11 04, 19:42)
Nepaisant to,kad sita torta turejau atiduoti 13h,o  perkeliant ant padeklo(dar nepapuostas) jis man nuciuoze

čia tas su žuviukais? nučiuožė? verysad.gif
bet tai koks gražus po to gavos, po streso wub.gif


QUOTE(akvilyte @ 2011 11 04, 20:14)
ohmy.gif  wacko.gif  000189.gif  surrender.gif  thumb_yello.gif  mega_shok.gif  swoon.gif  first.gif

aš tai prisidedu prie Asseni gėlių įvertinimo first.gif
Atsakyti
aciu coolmama situo hobiu susidomejau gimus antrai dukrytei kai buvo kazkur menesiukas, niu tai nepilnai puse metu jau smile.gif
Atsakyti