Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

labukas, niu va atnesu savo torcika, beze puostas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 04, 12:59)
labukas, niu va atnesu savo torcika, beze puostas


gražus, tik man lapelių norėtųsi arčiau šakelės, jungiančios žiedus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 04 lapkričio 2011 - 12:03
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 04, 11:06)
Tai aš su aisingu ir būčiau kažką dariusi, bet spalvos tokios baisios gavosi  doh.gif Visos "alia barbinės" nei vienos "tokios gamtinės". Nevalgomos. Pavedė dažai, o pilti tiek, kad dantis dažytų ir  svečiai  sysiotų  žaliai tai aš nenoriu biggrin.gif Pati gi valgysiu.

Taigi ir su baltu piešti galima. Nors labai sunku patarinėt, kai nežinai tikrosios situacijos, t.y. nematai torto ir tikrų spalvų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 04 lapkričio 2011 - 12:10
QUOTE(rabelkyte @ 2011 11 04, 12:22)

wub.gif  wub.gif  mmm,,, labai grazu smile.gif o kaip 8-netą išraitėt ?


aštuonetas medutis. tai lakštelius kepiau ko ne 8 formos, o karštus pagal formą išpjoviau.
Papildyta:
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 04, 12:31)
Aš po savo dabar daromo torto, tai prieš visas, gražiai dirbančias su pastilažu, kelsiu kepurę hi.gif Su juo dirbti ne tik menas, bet ir didžiulis darbas  wacko.gif
rabelkyte, o šitie nudažo beze ir aistinga ryškiai  g.gif
simisimi84, kuklus  blink.gif

tai taip, poros spalvų toks, paprastas, kuklus, bet man vis vien gražus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 11 04, 10:17)
kadangi tortukų nesimato, įkelsiu vieną. Kuklus raffaello ir medutis su aguonomis.. Pastilažas, šokoladinė saldainių masė. 4,7 kg.


Kuklus,DIDELIS 80 biggrin.gif paprasta,svaru, tvarkinga thumbup.gif

QUOTE(rabelkyte @ 2011 11 04, 10:22)
as perku šiuos dažus


Pats didziausias sh man sitie dazai doh.gif man sugarflair nepakeiciami! thumbup.gif

QUOTE(Bijuna @ 2011 11 04, 10:31)
Aš po savo dabar daromo torto, tai prieš visas, gražiai dirbančias su pastilažu, kelsiu kepurę
Su juo dirbti ne tik menas, bet ir didžiulis darbas  wacko.gif


drinks_cheers.gif prisidedu ir as

QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 04, 10:59)
labukas, niu va atnesu savo torcika, beze puostas


tobuleji zaibisku greiciu doh.gif tik lapeliu noretusi ant to stiebo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 04 lapkričio 2011 - 12:20
QUOTE(simisimi84 @ 2011 11 04, 12:02)
gražus, tik man lapelių norėtųsi arčiau šakelės, jungiančios žiedus.  ax.gif

pritariu...dar ten prie sakeles pasmaigstykit zaliu lapeliu jeigu turit ir bus fantastika.....
Atsakyti
Labas, mergaites. Su nauja temuke 4u.gif As dar senoje nespejau apziuret tortuku, einu paziuresiu.
Bet koki grazu torta adrij@ idejo i temos pradzia wub.gif

tinulia84, labai idomiai tortukas papuostas . Rozyciu tiek daug prilipdei, saunuole thumbup.gif
As irgi su rozytem atejau. Mokiausi daryti ant kotelio ax.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 04 lapkričio 2011 - 12:45
QUOTE(Asseni @ 2011 11 04, 11:23)
Labas, mergaites. Su nauja temuke  4u.gif As dar senoje nespejau apziuret tortuku, einu paziuresiu.
Bet koki grazu torta adrij@ idejo i temos pradzia  wub.gif

tinulia84, labai idomiai tortukas papuostas . Rozyciu tiek daug prilipdei, saunuole  thumbup.gif
As irgi su rozytem atejau. Makiausi daryti ant kotelio  ax.gif



O cia tai nuzude mega_shok.gif ''pasimerkei'' tokias namie ir niekas nesupras kad cia cukrines geles doh.gif eina sau kaip grazu....... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 04, 12:31)
Aš po savo dabar daromo torto, tai prieš visas, gražiai dirbančias su pastilažu, kelsiu kepurę hi.gif Su juo dirbti ne tik menas, bet ir didžiulis darbas  wacko.gif
rabelkyte, o šitie nudažo beze ir aistinga ryškiai  g.gif
simisimi84, kuklus  blink.gif

aisingo nedazius. tik grietinele, ir va vakar cukrine mase, gerai nuima.
Atsakyti
Asseni tokiu graziu sunku gyvu rasti wub.gif labailabai grazu wub.gif wub.gif

as ir atnesu isvargta savo suniuka. rozine spalva mane ir vel pavede padejo plukti, tai lezuviuka pakeiciau bet ausis jau su sausais dazais daziau biski ant virsaus tai primozojau doh.gif medaus tortas, pastiliazas
user posted image

man asmeninkai akys graziau atrodytu atmerktos, bet va turejau daryti pagal ta r-kiosko suniuka, o jie ten tokie visi snaudziantis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VitMetil @ 2011 11 04, 13:33)
Asseni tokiu graziu sunku gyvu rasti  wub.gif  labailabai grazu  wub.gif  wub.gif

as ir atnesu isvargta savo suniuka. rozine spalva mane ir vel pavede padejo plukti, tai lezuviuka pakeiciau bet ausis jau su sausais dazais daziau biski ant virsaus tai primozojau  doh.gif  medaus tortas, pastiliazas
[man asmeninkai akys graziau atrodytu atmerktos, bet va turejau daryti pagal ta r-kiosko suniuka, o jie ten tokie visi snaudziantis  doh.gif

labai mielas suniukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MergickaN: 04 lapkričio 2011 - 13:08
aciu labai uz patarimus, niu dbr pati ziuriu ir matau kaip as taip tuos lapelius prie ziedu prikabinau o ne prie sakeles ax.gif lotuliukas.gif
asseni rozes fantastiskos 4u.gif norejau paklaust kaip jus prilipdot lapelius prie tos velytes? as bandziau viena karta bet sunkiai jie man laikosi...gal yra koks budas? nu bet sakes negaliu atsiziureti...kaip tik vakar maciau pirmoj temoj jusu pirmasias rozes smile.gif
koks suniukas mielas wub.gif
Atsakyti