Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų masažas. Kiek kainuoja? Kur rasti?

oi, mamos, padėkite.
jau gal ketvirta diena kankinuosi su nežmoniškais skausmais, mažius nuvalgė ne patį spenelį, bet rudą laukelį. gydžiau ir garmastadu, ir medaus dejau ir nuoga kruti laikiau, bet niekaip nesugyja, nes bent 2 kartus duodavau mažiukui iš jos valgyti, nes su pientraukiu nutraukinėti - tas pats kas vaikas žindo, skausmelis blink.gif .
dabar sėdžiu su kopūsto lapu, temperatūra beveik 38, o skausmas nerealus, masažavau prieš miegą, bet guzas didelis niekaip neissisklaido. nebeišmanau ką daryti ir maitinti negaliu, nes klykiu iš skausmo matindama ta krūtimi.
gal kas galite patarti ką greito, efektyvaus?
o svarbiausia - gal kas žinote geros krūties masažistės tel nr, kuri galėtų pati atvykti į namus, arba nebūtinai, geriau kad būtų iš kauno, bet ir nebūtinai.

padėkite mamos
Atsakyti
Butinai tepk ir toliau Garmastanu, gali visa kruti istepti. Jisai tikrai turi kazkiek padeti. Gal reiketu gydytoja issikviesti, o gydytoja jau duos telefona kokios masazistes g.gif
Atsakyti
tepk su tepaliuku ir būtinai dėk antspenius thumbup.gif tik su jais vienu tarpu ir galėjau maitinti tiesiog akyse prašviesėjo kai juos užsidėjau doh.gif O jei yra guzas tai tą krūtį reiktų duoti bent kelis kartus iš eilės, kad ištrauktų užsistovėjusį pienuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuša @ 2007 07 14, 13:36)
tepk su tepaliuku ir būtinai dėk antspenius  thumbup.gif tik su jais vienu tarpu ir galėjau maitinti tiesiog akyse prašviesėjo kai juos užsidėjau  doh.gif O jei yra guzas tai tą krūtį reiktų duoti bent kelis kartus iš eilės, kad ištrauktų užsistovėjusį pienuką  mirksiukas.gif


siaip si anstpeniais ir maitindavau, bet mazius vistiek nukramte doh.gif o dabar dar vis nuo 7 val ryto tai koresiuka dedu, tai nutraukineju ir masazuoju, bet tik nustoju ir vel guzas momentaliai ir skausmas lyg dnbadytu adatelem verysad.gif
Atsakyti
susiskambinau su drauge,jai irgi panašiai buvo-tai sake,kad irgi tepė tuo tepaliuku,kur parašei, pieną nusitraukdavo iš pradžių kas valandą (nors ir po lašiuką), paskui kas dvi, na,o paskui lelius valgydavo kas 3 val...ir sakė vaikščioti plikom krūtim-tipo mažiau tos adatėlės bado,nes jai net nuo sąlycio su medžiaga (laisva maikute) saldu burnoj darydavosi.
sakė praėjo per 2 dienas
Atsakyti
kai dar gulejau ligoninej mazike ir man buvo nukramciusi,bet speneli,tai man sesute sake tept su bet kokiu kremu,tai tepiau ir praejo.o del guzo tai stenkis duot ta krutine,kad isvalgytu vaikutis ir praeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aastuliukas @ 2007 07 14, 08:05)
oi, mamos, padėkite.
jau gal ketvirta diena kankinuosi su nežmoniškais skausmais, mažius nuvalgė ne patį spenelį, bet rudą laukelį. gydžiau ir garmastadu, ir medaus dejau ir nuoga kruti laikiau, bet niekaip nesugyja, nes bent 2 kartus duodavau mažiukui iš jos valgyti, nes su pientraukiu nutraukinėti - tas pats kas vaikas žindo, skausmelis blink.gif .
dabar sėdžiu su kopūsto lapu, temperatūra beveik 38, o skausmas nerealus, masažavau prieš miegą, bet guzas didelis niekaip neissisklaido. nebeišmanau ką daryti ir maitinti negaliu, nes klykiu iš skausmo matindama ta krūtimi.
gal kas galite patarti ką greito, efektyvaus?
o svarbiausia - gal kas žinote geros krūties masažistės tel nr, kuri galėtų pati atvykti į namus, arba nebūtinai, geriau kad būtų iš kauno, bet ir nebūtinai.

padėkite mamos

labai padeda konpresai nuo nugrauzimo - multi mam. man tik jie ir padejo. beveik nuo pat pirmo karto.. o nugrauze buvo "juodai". net ligoninej gyd. sake, kad taip dar nemate.. o del guzu - kuo daugiau tegu leliukas ima , ir jei ka - masazuoti. man taip buvo- danute ismankstino.
Atsakyti
Kiek žinau, tai krūtų masažas pavojingas... Dėl daugelio priežasčių. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita-is @ 2007 11 29, 17:10)
Kiek žinau, tai krūtų masažas pavojingas... Dėl daugelio priežasčių. sad.gif


taip masazas pavojingas, taciau tos "masazistes" apie kurias kalba sioje temoje is tiesu jokio masazo neatlieka smile.gif sakyciau tiesiog nutakia piena ir tai daro tesingai, nepazeidziant liauku ir pieno lataku...o kai susiformuoja laktostaze su auksta temperatura o leliukas mazas ir neturi jegu istraukti "guza" zmogus ismamantis apie krutis yra tikras isigelbejimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mums nesciuju mokyklelej sake, kad jokiu budu krutu nemasazuotume. Pries maitinima pasildyti su karstu (kiek gali iskenteti) dusu, o po maitinimo uzdeti salta kompresiuka ant guziuko. Man paciai tik grizus is gimdymo namu zalia akyse buvo nuo to kaip "plyso" krutys, bet nei pieno nutraukinejau, nei masazavau, ausciau aprasytom priemonem vadavausi. Po poros maitinimu viskas susitvarke
Atsakyti
vyrus gi turit, kažin ar kas geriau pamasažuos 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2007 11 30, 23:25)
O mums nesciuju mokyklelej sake, kad jokiu budu krutu nemasazuotume. Pries maitinima pasildyti su karstu (kiek gali iskenteti) dusu, o po maitinimo uzdeti salta kompresiuka ant guziuko. Man paciai tik grizus is gimdymo namu zalia akyse buvo nuo to kaip "plyso" krutys, bet nei pieno nutraukinejau, nei masazavau, ausciau aprasytom priemonem vadavausi. Po poros maitinimu viskas susitvarke


kam susitvarke o kam ne verysad.gif speneliai buvo nugrauzti, temperatura pakilo iki 39 vos ne kliedejau kaip prisimenu dabar, jei nebuciau sulaukus profesionalios pagalbos tikrai buciau turejus Didele beda unsure.gif nepadejo man nei kopustai nei dusas schmoll.gif
Atsakyti