Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(Elaine @ 2012 01 29, 15:41)
kvarco proceduru reiketu prasyt dermatologo...o as sau pasiskyriau pati blush2.gif buvom su maze sanatorijoj,taigi turejau galimybe pasikvarcuot...uzteko 7 proceduru po 1-2min...aisku,oda lb isdziovino,bet isnyko ir spuogeliai...cia kazkas panasaus i soliariuma tik daug stipresnis ir greitesnis rezultatas ax.gif


Ačiū už informaciją 4u.gif Na šiaip soliariume tai per visą savo gyvenimą net neteko lankytis, nes man šiaip labai gražu šviesi oda, tik aišku, geriausia yra oda be trūkumų. O ten UV spinduliukų gauna, tai taip, padžiovina odą, efektas yra, bet juk kartu ir sendina. Kvarco lempą namie turėjau, nes laikėm vėžliuką, tai veterinaras buvo paskyręs. O kaip ta procedūra atrodo? Irgi lempos?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 29, 20:47)
Ačiū už informaciją 4u.gif Na šiaip soliariume tai per visą savo gyvenimą net neteko lankytis, nes man šiaip labai gražu šviesi oda, tik aišku, geriausia yra oda be trūkumų. O ten UV spinduliukų gauna, tai taip, padžiovina odą, efektas yra, bet juk kartu ir sendina. Kvarco lempą namie turėjau, nes laikėm vėžliuką, tai veterinaras buvo paskyręs. O kaip ta procedūra atrodo? Irgi lempos?


na taip,lempa,tokia tarybiniu laiku lotuliukas.gif del sendinimo,tai nezinau,kaip ten yra ax.gif tiesa sakant,apie tai negalvojau,tik dziaugiausi,kad galejau be pudros vaiksciot,kai spuogeliai isnyko mirksiukas.gif o ta kvarco lempa ar tebeturit?as irgi laaabai noreciau isigyt bigsmile.gif beje,maciau mergickos pardavineja lempas(ale soliariumus) veidui,tik,kad pagooglinus,atsiliepimai apie ja nelabai kokie...taigi labiau noreciau kvarco lempos,nes jos ir paskirtis kitokia-ji ne tiek idegi priduoda,kiek dezinfekuoja oda rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(welniūkštė @ 2012 01 29, 20:43)

gal galite imesti nuoroda, kur butu galima pasiziureti, kokia jusu vartojamo cinko tepalo pakuote, kaip ji atrodo?


http://www.camelia.l...?id=10000234759
Atsakyti
QUOTE(Elaine @ 2012 01 29, 21:57)
na taip,lempa,tokia tarybiniu laiku lotuliukas.gif del sendinimo,tai nezinau,kaip ten yra ax.gif tiesa sakant,apie tai negalvojau,tik dziaugiausi,kad galejau be pudros vaiksciot,kai spuogeliai isnyko mirksiukas.gif o ta kvarco lempa ar tebeturit?as irgi laaabai noreciau isigyt bigsmile.gif


Ačiū, žinosiu mirksiukas.gif O dėl lempos nežinau, vėžliuką turėjom seniai, kai dar gyvenau su tėvais. O jau seniai nebegyvenu. Reikės paklaust, ar ta lempa dar yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkiux @ 2012 01 26, 18:21)
Pries keleta metu dariausi hormonu tyrimus ligoninej, tai man iskart padare visu (teta dirba laboratorijoj), o siaip tai reikia apsilankyti pas gydytoja, kad paskirtu, kokius hormonus tau butent reikia issitirti, nes ju daug.

Ar hormoniniai kontraceptikai turi itakos odos buklei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 01 30, 16:31)
Ar hormoniniai kontraceptikai turi itakos odos buklei? ax.gif


Kadangi hormonų disbalansas turi įtakos odos būklei, tai ir hormoniniai kontraceptikai gali turėti įtakos jai. Kokią konkrečiai, priklauso nuo organizmo ir nuo kontraceptikų...
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 30, 17:38)
Kadangi hormonų disbalansas turi įtakos odos būklei, tai ir hormoniniai kontraceptikai gali turėti įtakos jai. Kokią konkrečiai, priklauso nuo organizmo ir nuo kontraceptikų...

Aciu uz atsakyma 4u.gif Turiu vilties,kad odos bukle pageres:)
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 01 30, 18:22)
Aciu uz atsakyma  4u.gif Turiu vilties,kad odos bukle pageres:)


O Jums kontraceptikai šiuo tikslu išrašyti, ar kaip apsaugos priemonė? Nes siekiant geriausio rezultato, tai jie ir parenkami turi būt pagal hormoninius tyrimus. O jei kaip apsaugos priemonė ir be jokių tyrimų, tai jau labiau atsitiktinumas. Aš esu gėrusi apsisaugojimui, tai tiesą sakant, nepastebėjau poveikio. Jokio. Nei į gerąją, nei į blogąją pusę.
Atsakyti

Papildyta:
http://www.camelia.l...?id=10000234759
[/quote]


siandien nusispirkau eurovaistineje tokios pacios firmos ir panasios apkuotes kremuka
TORMENTILE su ichtiolu.
ir anas su cinku buvo , bet nusprendziau imti sita , kadangi sitas labaiu otrentuotas butent i spuogu gydima, jo sudetyje yra miskines cibirzoles, ichtiolo ir to pacio cinko . ir skirtas tepalas visokiu rusiu spuogam gydyti tikiuosi pades, nors kvapas naftalino kaip ir spalva itartina pilksvai rusva.

dabar cia prisikaiciau apie medimix muila ir boro plus tepala , rytoj ieskosiu parduotuvese ir tu , nes jau kokie trys-keturi menesiai smarkaiia beria smakra ir pries kelias dienas persimete i vieno zando puse . aisku be viso to eisiu isitirti i poliklinika. bijauendokrininiu ar ginekologiniu bedu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 30, 18:30)
O Jums kontraceptikai šiuo tikslu išrašyti, ar kaip apsaugos priemonė? Nes siekiant geriausio rezultato, tai jie ir parenkami turi būt pagal hormoninius tyrimus. O jei kaip apsaugos priemonė ir be jokių tyrimų, tai jau labiau atsitiktinumas. Aš esu gėrusi apsisaugojimui, tai tiesą sakant, nepastebėjau poveikio. Jokio. Nei į gerąją, nei į blogąją pusę.

Kaip apsaugos priemone,bet as turiu itarima,kad mano organizme yra sumazejas moteriskojo hormono kiekis ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti kaip man susitvarkyti su veido oda jei ji spuoguota bet kartu ir siaubingai pleiskanoja? Atrodo tepu ir koki svelnesni krema nuo spuogu ir drekinu as ja, bet va pvz yra spuogas o aplink ji oda tiesiog serpetoja...nosis irgi visa pleiskanota, negaliu nei pudros uztept, nieko, nes baisiai atrodo...ir jau nezinau kaip tvarkytis g.gif
Atsakyti
Synchroline aknicare ploviklis ir kremas metu atradimas thumbup.gif Pamirsau odos blizgejima !!! Beje, ploviklis parasyta, kad tinka pleiskanojanciai odai - nes nuima negyvas odos lasteles
Atsakyti
QUOTE(MazojiMama @ 2012 01 31, 16:20)
Synchroline aknicare ploviklis ir kremas metu atradimas  thumbup.gif  Pamirsau odos blizgejima !!! Beje, ploviklis parasyta, kad tinka pleiskanojanciai odai - nes nuima negyvas odos lasteles


tai,kad jau laaabai brangus tas "atradimas" doh.gif
Atsakyti