Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

QUOTE(mėnulis @ 2012 02 04, 12:37)
Mesgte, prasau cia nereklamuoti, zinau ka reiskia tinklinis marketingas.


Taip ir įsivaizduoju stebuklingą gėrimo poveikį visiems doh.gif Jei tai būtų panacėja, būtų seniai kaip vaistas nuo to ir pardavinėjamas.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 02 04, 12:37)
Mesgte, prasau cia nereklamuoti, zinau ka reiskia tinklinis marketingas.

Taigi neina zmogus per visas temas ir nebruka to paties.As nelaikau to reklama.Jei padejo -valio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elaine @ 2012 02 04, 13:45)
kazkodel tam puslapyje neradau nieko apie poveiki odai g.gif
gal Jums odos bukle pagerejo paprasciausiai pagyvenus kitoj saly,nes klimatas odai irgi daro didziuli poveiki rolleyes.gif

Gyvenu Norvegijoj 3metai- tada wiskas ir prasidejo..... kadangi valiau namus maniau,kad viskas nuo priemoniu- stengiaus dirbti su raspiratorium-nepadejo.tada manaiu,kad netinka vanduo-nors jis cia be galo svarus.tada maniau,kad per dregnas klimatas,nes gyvenu salia juros.man tuos spuogus niezedavo,tai ejau darytis kraujo tyrimo- ar neesu alergiska dulkem ar kokiam maistui-nieko nerado ! pradejau gert KT ,nepadejo.na zodziu,kryziaus kelius perejau-patikek manim.gaila nerandu foto,nes be pudros neiseiavau i gatve,tai todel nesimato.bet viena kart dejau cia foto be make up- tai daugelis rase,kad tokia pat problema ir pas juos doh.gif nesiruosiu as cia teisintis, neuzsiiemu as jokiu marketingu,gyvenu uzsieny- pati perku tas sultis is kito zmogaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 04 vasario 2012 - 17:12
QUOTE(Mešqtė @ 2012 02 04, 18:11)


Po kiek laiko pajutot poveikį?
Atsakyti
[quote=Elegantiškai sninga,2012 02 05, 00:07]
Po kiek laiko pajutot poveikį?
Kazkur 3savaiciu 4u.gif turbut buvo labai uzterstas organizmas- nes valgau mazai darzoviu,mazai geriu vandens.daug riebaus maisto doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 05 vasario 2012 - 00:18
QUOTE(Mešqtė @ 2012 02 05, 01:17)
Kazkur 3savaiciu  4u.gif turbut buvo labai uzterstas organizmas- nes valgau mazai darzoviu,mazai geriu vandens.daug riebaus maisto  doh.gif  unsure.gif


Na, bet man čia peršasi mintis, kad tą patį galima padaryti su vandeniu - jis irgi valo organizmą. O riebiai tiesiog nevalgyti, valgyti daug daržovių ir gerti vandens. Ir nereikės tų keturių buteliukų už 500 litų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 05 vasario 2012 - 15:38
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 05, 16:31)
Na, bet man čia peršasi mintis, kad tą patį galima padaryti su vandeniu - jis irgi valo organizmą. O riebiai tiesiog nevalgyti, valgyti daug daržovių ir gerti vandens. Ir nereikės tų keturių buteliukų už 500 litų ax.gif

patikek,bandziau ta triuka su vandeniu,nes buvau pradeju intensyviai sportuot- tai buvau pradejus ir valgyt sveika ir gert daug vandens=pamazejo siektiek,bet demiu raudonu neisnaikino.na.... man tie 500lt,dienos uzdarbis ax.gif tuo labiau,kad uzteks tu 4buteliu 4menesiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2012 02 05, 18:58)
patikek,bandziau ta triuka su vandeniu,nes buvau pradeju intensyviai sportuot- tai buvau pradejus ir valgyt sveika ir gert daug vandens=pamazejo siektiek,bet demiu raudonu neisnaikino.na.... man tie 500lt,dienos uzdarbis  ax.gif tuo labiau,kad uzteks tu 4buteliu 4menesiam  4u.gif

vistiek manau, kad jei ne pati platini jas, tai tavo artimieji...
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2012 02 05, 18:58)
patikek,bandziau ta triuka su vandeniu,nes buvau pradeju intensyviai sportuot- tai buvau pradejus ir valgyt sveika ir gert daug vandens=pamazejo siektiek,bet demiu raudonu neisnaikino.na.... man tie 500lt,dienos uzdarbis  ax.gif tuo labiau,kad uzteks tu 4buteliu 4menesiam  4u.gif


Na, kad Tau jos spuogus išnaikino, tai dar galiu patikėti. Bet kad sultys rimtas dėmeles naikina - tai man čia kažkas iš fantastikos srities. Nepyk, netikiu. Arba jos tiesiog buvo tokios, kurios pačios ir taip išnyktų, arba hmmm biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

as irgi turiu beda spuogus doh.gif Dabar lyg ir apmazeje, bet vis tiek ju yra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 02 05, 22:08)
Sveikos,

as  irgi turiu beda spuogus doh.gif Dabar lyg ir apmazeje, bet vis tiek ju yra verysad.gif


o nuo ko apmazejo?
tik nesakykit,kad nuo sulciu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 02 05, 19:07)
vistiek manau, kad jei ne pati platini jas, tai tavo artimieji...

mano mamukas aktyvi -dalyvauja visur ir domis naujovem.ir pradejom gert kartu.o perka mama-pas kazkokios pazistamos gimine...manau jei pacios platintume,kainuotu kur kas pigiau.vienas butelys 160lt,bet perkant visa deze ( 4vnt) gaunas 500lt.na aisku,jei cia atrodo kazkam ,kad noriu ibrukt savo platinama produkta- tai daugiau negaisiu cia laiko.gaila.... bet jei jus butumet mate mane pries ir dbr- jus issiziotumet 4u.gif Radau viena foto !!!!! bandau apkarpyt ir imesti thumbup.gif buvusia ir dbr pasidarysiu !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 05 vasario 2012 - 21:30