Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

Agentūroje mane įspėjo, kad beveik visad skrydis į Varną / iš Varnos vėluoja nes trūksta lėktuvų g.gif na bet ką darysi, vėluoja tai vėluoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 06 15, 12:11)
Agentūroje mane įspėjo, kad beveik visad skrydis į Varną / iš Varnos vėluoja nes trūksta lėktuvų  g.gif na bet ką darysi, vėluoja tai vėluoja smile.gif

Vakar buvo 4 skrydis,nezinau kaip jis ar laiku isskrido.Mes skridom 2 reisu,grizom 3 -iuoju,tai lektuvas leidosi ten 24 valanda,o atgal isskridom tik 3 nakties,kadangin oro uostas nepriima iki 5 ryto.Abu kartus velavo netoli 5 valandu.Duoda maista ir ten ir cia oro uostose del velavimo.
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2008 06 16, 09:18)
Vakar buvo 4 skrydis,nezinau kaip jis ar laiku isskrido.Mes skridom 2 reisu,grizom 3 -iuoju,tai lektuvas leidosi ten 24 valanda,o atgal isskridom tik 3 nakties,kadangin oro uostas nepriima iki 5 ryto.Abu kartus velavo netoli 5 valandu.Duoda maista  ir ten ir cia oro uostose del velavimo.


doh.gif blink.gif verysad.gif

O mes skrendam birželio 29 į Varną... O jus iš anksto informavo, kad vėluos, ar oro uoste kiurksojote nesiorientuodami, kada skrisit??? unsure.gif

Eina kaku jie su savo maitinimais ir buterbrodais, aš atostogaut noriu, o ne buterbrodų nemokamai paėst doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 16 birželio 2008 - 13:12
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 06 16, 13:09)
doh.gif  blink.gif  verysad.gif

O mes skrendam birželio 29 į Varną... O jus iš anksto informavo, kad vėluos, ar oro uoste kiurksojote nesiorientuodami, kada skrisit??? unsure.gif

Eina kaku jie su savo maitinimais ir buterbrodais, aš atostogaut noriu, o ne buterbrodų nemokamai paėst  doh.gif

tai gal jau susitvarkys iki to laiko smile.gif o siaip tai neinformavo,laiku atvaziavom i oro uosta,o atgal skrendant tai tik pasake pavakare ,kad ne 18 o 22 valanda paims blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 06 16, 14:09)
doh.gif  blink.gif  verysad.gif

O mes skrendam birželio 29 į Varną... O jus iš anksto informavo, kad vėluos, ar oro uoste kiurksojote nesiorientuodami, kada skrisit??? unsure.gif

Eina kaku jie su savo maitinimais ir buterbrodais, aš atostogaut noriu, o ne buterbrodų nemokamai paėst  doh.gif


va ir man tas maistas nė kiek neįdomu irnesakyk.gif

Man agentūroj sakė, kad jei laikas labai keisis, tai paskambins..bus matyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2008 06 16, 08:18)
Vakar buvo 4 skrydis,nezinau kaip jis ar laiku isskrido.Mes skridom 2 reisu,grizom 3 -iuoju,tai lektuvas leidosi ten 24 valanda,o atgal isskridom tik 3 nakties,kadangin oro uostas nepriima iki 5 ryto.Abu kartus velavo netoli 5 valandu.Duoda maista  ir ten ir cia oro uostose del velavimo.

Aš šiandieną skambinau į Novaturą paklausti dėl skrydžio. Išskrėndam 14.40. Paklausiau ir dėl vėlavimo - jokios info nedavė.
Papildyta:
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 06 16, 14:09)
doh.gif  blink.gif  verysad.gif

O mes skrendam birželio 29 į Varną... O jus iš anksto informavo, kad vėluos, ar oro uoste kiurksojote nesiorientuodami, kada skrisit??? unsure.gif

Eina kaku jie su savo maitinimais ir buterbrodais, aš atostogaut noriu, o ne buterbrodų nemokamai paėst  doh.gif

Į koki miestą skrendatė? Mes irgi 06.29 į Obzorą.
Atsakyti
QUOTE(Marinaaaa90 @ 2008 06 16, 21:07)
Aš šiandieną skambinau į Novaturą paklausti dėl skrydžio. Išskrėndam 14.40. Paklausiau ir dėl vėlavimo - jokios info nedavė.
Papildyta:

Į koki miestą skrendatė? Mes irgi 06.29 į Obzorą.



Marina, apie skrydžio atidėjimą tik tą pačią dieną gali žinoti, o ne prieš pusę mėnesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinaaaa90 @ 2008 06 16, 22:07)
Į koki miestą skrendatė? Mes irgi 06.29 į Obzorą.


O mes - į Albeną, su Fiji travel, bet lėktuvas tai, manau, tas pats bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lunar @ 2008 05 22, 11:10)
Rašiau aukščiau, kaip su maršrutiniais autobusais į Stambulą - nežinau.
Bet yra (bent jau būdavo) ekskursijos į Stambulą. Tai važiavimas trunka beveik visą naktį  blink.gif Iš vakaro išvažiuoji, ryte būni. Gal ir nėra tiek daug km, bet yra muitinė, ten dar užtrunka. Šiaip labai faina kelionė, bet su nedideliu vaiku, hm, nebus lengva.

Tiksliai nezinau is Varnos.. Bet is Sofijos i Stambula 7 valandos kelio autobusu. Muitineje is to laiko uztrunkama apie 1 - 2 valandas..

QUOTE(Adade @ 2008 05 22, 14:12)
dar vienas klausimukas 4u.gif o muitineje reikia islipti ? buna ,kad visa autobusa kartu patikrina?

Muitiniam patikrinimui reikia islipti, issiimti savo krepsi, ji atidaryti ir leisti muitininkui apziureti (nakti vaziavom, tai tik su zibintuveliu pasviete ir tiek), o kai i Turkija ivaziuoji atsistoji prie stalo vienoj pusej su savo krepsiu, eina muitininkas ir apziurineja - ko negalima isivezt, vietoj ir degina..
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 06 13, 23:26)
Kiek kainuoja gultai prie jūros, kažkaip visi skirtingas kainas rašo?



Gultai ir skeciai po 6 levus. Nepigu. Geriau savo sketi tureti. rasau dabar is viesbucio. Oras geras, tiesa pasakius, man jau per karsta. Buvom vienoj ekskursijoje i Kaliakros iskisuli vaziavom. Su mazu vaiku sudetinga daugiau. Maistas geras, bet jau pabodo. Beje, rasau is Albenos Laguna Mare viesbucio.

lektuvas velavo iskristi is Vilniaus 1,5 val. Atvaziavom i oro uosta ir ten pamatem, kad veluos. Dar neaisku kaip seksis atgal. Visai nenoriu, kad veluotu schmoll.gif . Lietuviu labai nedaug. Sutikom tik pora seimu. Kazkaip man pasirode, kad Bulgarija dar ner tokia populiari tarp musiskiu, nors cia tikrai neblogai. labai patinka jura ir papludimys. O kokios bangos siomis dienomis thumbup.gif , smagu maudytis.
Atsakyti
nijako,
Kaip gerai, kad pagaliau atsirado, kas gali patarti 4u.gif
O tai prižiūrėtojai nieko nesako, jei savo skėtį turi? O paplūdimys švarus?
Gal kartais teko pasėdėt kavinukėse, kokios kainos? Ar yra marketų, kur galima nusipirkti ko nors pagraužti, nes galvojam imti tik pusryčius viešbuty.
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 06 20, 22:36)
nijako,
Kaip gerai, kad pagaliau atsirado, kas gali patarti  4u.gif
O tai prižiūrėtojai nieko nesako, jei savo skėtį turi? O paplūdimys švarus?
Gal kartais teko pasėdėt kavinukėse, kokios kainos? Ar yra marketų, kur galima nusipirkti ko nors pagraužti, nes galvojam imti tik  pusryčius viešbuty.



savo sketi gali drasiai veztis. papludimys tikrai svarus, labai daug kriaukliu, kas man buvo nuostabu bigsmile.gif . Sedejom pora kartu kavinukese, bet mums brangokai gavosi. Gal i tokias pataikem ateiti, bet paskui valgem tik viesbuti. Yra ten vietiniai supermarketai, bet jie tokio dydzio, kaip musu minimos. man net juokinga budavo skaityti, supermarket, o ieini i eiline maza parduotuve. Ten daug gerimu, saldumynu, o vat rimtesnio maisto nemaciau, nes nedomino. palei papludimi kavinukes, jos ten pigesnes. galima kebaba ar picos gabala nusipirkti, blyneliu ar ledu. Zodziu ir bado tikrai nemirtumete, bet kiek pinigu tam reikes, sunku pasakyti. Albenoje tikrai nera pigu.

beje, NEKESKITE PINIGU ORO UOSTE. ten prasciausias kursas. 1 EUR - 1,7 levo, o jau Albenoje buvo 1 EUR - 1,85 levo. O balcike net 1,9 levo. Kaip kituose kurortuose, nezinau, nes nevaziavom.
Atsakyti