Įkraunama...
Įkraunama...

Islamas

Kažkaip visai netyčia aptikau keletą temų apie islamą. Ir tiesiog įdomu pasidarė kiek yra gražių ir kiek yra baisių istorijų?
Norėčiau,kad pasireikštų tos kurioms yra tekę susidurti su musulmonais vyrais. (draugaujant,gyvenant santuokoje,auginant vaikus). Ar priėmėte islamą?Kaip vyrai reaguoja į jūsų tikėjimą?
Papildyta:
Pati nesiruošiu tekėti ,net nebendrauju su musulmonais.Tačiau įdomu,nes apie tai beveik nieko nežinau. O galbūt ši tema bus naudinga ne tik man vienai smile.gif
Atsakyti
Visuomenėje suformuota nuomonė,kad tai baubas. Ar tai tiesa?
Atsakyti
Ar pasisakys merginos/moterys kurioms teko/tenka su tuo susidurti?
Atsakyti
Manau,ši tema pasmerkta ginčams mirksiukas.gif ir greičiausia jau išsisėmus,nes labai daug apie tai pridiskutuota buvo smile.gif
Atsakyti
Diana, ginčai ginčais,bet smagu padiskutuoti. Daug temų tokių buvo,bet nemanau,kad dar viena pamaišys. Aišku jei ji bus aktyvi,o ne šiaip sau bus.
Koks pačios požiūris į islamą ir musulmonus vyrus?
Atsakyti
Na aš esu turėjau šiokios tokios patirties smile.gif ...mano buvęs draugas ir jo šeima buvo nepraktikuojantys musulmonai tai bent bendraujant su jais su Islamu neteko susidurti ir net šalyje,kurioje praleisdavau nemažai laiko Islamas niekaip neįtakojo kasdieninio gyvenimo,bet čia tikriausia dėl to,kad miestas didžiulis net gi sakyčiau tarptautinis ir religijos įtaka nėra stipriai jaučiama,ypač,kai esi užsienietis,o šiaip pažįstu ir daugiau žmonių,šios religijos atstovų,bet aš nieko prieš neturiu smile.gif
Atsakyti
Mano klasiokė susilaukė vaiko su musulmonu. Kurdas jis berods. Išties nemačiau jos laimingesnės nei dabar. Tačiau prisiklausius visokių istorijų buvo baisoka. Nes atrodo pradžioje gerai gerai,o vėliau ir pablogėja. Nors manau,kad viskas nuo pačio žmogaus priklauso.
Atsakyti
Gal kas dar papasakos? smile.gif
Labai įdomios nuomonės . Ypač tų kurios yra su tuo susidūrę.
Atsakyti
Norint sužinoti apie islamą ar kokią kitą kultūrą reikiaten nuvažiuoti, pažiūrėti ir pačiam susidaryti nuomonę. Nes kiekvienas turi savitą požiūrį bet kokiu klausimu. Iš to ką aš mačiau, galiu pasakyti, kad musulmonai vyrai myli ir gerbia visas moteris, kurios jų nuomone yra tovertos (t.y. padorios). Dievina savo motinas ir vaikus (dukras taip pat). Deje, kadangi vakarų pasaulio moterys į padoriųjų kategoriją nepatenka, tai bet kokie santykiai su musulmonu yra pasmerkti žlugti. Anksčiau ar vėliau.
Atsakyti
Gliese, sutinku,kad geriausia pamatyti savo akimis,tačiau visai gerai ir paklausyti kitų žmonių. Aišku tai gali ir nebūti tiesa,tai gali būti jų kategoriška nuomonė ir t.t ,bet man išties įdomu smile.gif
Papildyta:
Perskaičiau visas rastas temas SM forume apie islamą/musulmonus ir visos jau pasibaigusios. Tai net padiskutuot neišėjo. Todėl visgi tikiuos ,kad užsuks čia musulmonių/musulmonų žmonų/draugių ar tiesiog gyvenančių šalyse kur religija islamas.
Atsakyti
QUOTE(Gliese @ 2011 11 06, 21:16)
Norint sužinoti apie islamą ar kokią kitą kultūrą reikiaten nuvažiuoti, pažiūrėti ir pačiam susidaryti nuomonę. Nes kiekvienas turi savitą požiūrį bet kokiu klausimu. Iš to ką aš mačiau, galiu pasakyti, kad musulmonai vyrai myli ir gerbia visas moteris, kurios jų nuomone yra tovertos (t.y. padorios). Dievina savo motinas ir vaikus (dukras taip pat). Deje, kadangi vakarų pasaulio moterys į padoriųjų kategoriją nepatenka, tai bet kokie santykiai su musulmonu yra pasmerkti žlugti. Anksčiau ar vėliau.


na kurie nemate padoriu europieciu moteru, tai gal ir galvoja, kad cia visos pasileide, taip paciai, kai cia kas nesusidure galvoja kad kiekvienas musulmonas turi po kelias zmonas ir jas ziauriai isnaudoja...

o siaip ir rytu salyse yra nemazai pasileidusiu moteru, tik jos ne taip atvirai pasirodo, na as gal pries jas vos ne sventoji buciau lotuliukas.gif

jeigu poziuris i gyvenima sutampa, tai manau santykiai nezlugs mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MAH @ 2011 11 06, 23:23)
na kurie nemate padoriu europieciu moteru, tai gal ir galvoja, kad cia visos pasileide, taip paciai, kai cia kas nesusidure galvoja kad kiekvienas musulmonas turi po kelias zmonas ir jas ziauriai isnaudoja...

o siaip ir rytu salyse yra nemazai pasileidusiu moteru, tik jos ne taip atvirai pasirodo, na as gal pries jas vos ne sventoji buciau  lotuliukas.gif

jeigu poziuris i gyvenima sutampa, tai manau santykiai nezlugs mirksiukas.gif



jei kam idomu, ryt mes svesim eida, reiks eit baliavot vos ne iki paryciu thumbup.gif
Atsakyti
[QUOTE]jei kam idomu, ryt mes svesim eida, reiks eit baliavot vos ne iki paryciu[QUOTE]

Ar galėtumete plačiau papasakoti? Apie šventę, jos prigimti ir kaip Jus atsventet?
Atsakyti