Įkraunama...
Įkraunama...

Islamas

smile.gif
matomai vasara Laisves alejoje nesate sedejusi
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2014 02 06, 01:13)
smile.gif
matomai vasara Laisves alejoje nesate sedejusi


O apar Laisves alejos jus kur nors kitur Lietuvoje lanketes, ar si aleja buvo jusu dislokacijos vieta, kuri ir apima visa akirati? Tarkim teatruose, muziejuose, universitetuose, istaigose... Pagaliau Lietuvos kaimuose, ar teko paraveti mociutes darzelius, pakalbeti su ten, kaimuose, esanciomis moteriskemis. Va cia yra Lietuva, jos zmones, kurie tyliai ramiai gyvena, atlieka savo darba, augina vaikus, myli savo gimtine.

O siaip, jusu ziniai, sudas plaukioja pavirsiumi, ansai smirdi, todel jis yra matomas. Bet manyti, kad upeje plaukiantis sudas, ja pavercia srutu, fekaliju kanalu, yra kvaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 vasario 2014 - 00:52
QUOTE(Moonte @ 2014 02 06, 02:35)
O apar Laisves alejos jus kur nors kitur Lietuvoje lanketes, ar si aleja buvo jusu dislokacijos vieta, kuri ir apima visa akirati? Tarkim teatruose, muziejuose, universitetuose, istaigose... Pagaliau Lietuvos kaimuose, ar teko paraveti mociutes darzelius, pakalbeti su ten, kaimuose, esanciomis moteriskemis. Va cia yra Lietuva, jos zmones, kurie tyliai ramiai gyvena, atlieka savo darba, augina vaikus, myli savo gimtine.

O siaip, jusu ziniai, sudas plaukioja pavirsiumi, ansai smirdi, todel jis yra matomas. Bet manyti, kad upeje plaukiantis sudas, ja pavercia srutu, fekaliju kanalu, yra kvaila.

biggrin.gif oj gerbiamoji ir vel i asmeniskus izeidinejimus, jus nieko apie mane nezinote....ir tikrai nereikia izeidineti esu maciusi daug ir man jau gal virs 30m kad buciau daug ka pamaciusi ir patyrusi.....tad geriau pasilikite savo izeidinejimus sau....
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2014 02 06, 01:56)
biggrin.gif oj gerbiamoji ir vel i asmeniskus izeidinejimus, jus nieko apie mane nezinote....ir tikrai nereikia izeidineti esu maciusi daug ir man jau gal virs 30m kad buciau daug ka pamaciusi ir patyrusi.....tad geriau pasilikite savo izeidinejimus sau....


Na paziurektite, kokia tamstos plona oda, mat Laisves aleja yra izeidinejimas... Universitetu, teatru, pagaliau kaimo bobuciu paminejimas, basiai izeidzaintis...O DAUGUMA LIETUVOS MOTERU NURASYMAS i sutres, kurios vaiksto styranciais gaktos plaukais, reik suprast yra komplimentas.

O ka sako metu skaicius, ar tai yra argumentas? Jis ka nors patvirtina, ar paneigia. Tokiais fintais zmones naudojasi, kai jaucia savo kontrargumentu menkavertiskuma, tad bando dirbtinai jiems suteikti svarumo, bent jau savo metais ir patirtimi.

Anot kinu mastytojo Konfucijaus, jei esi kvailas jaunas, yra didele tikimybe, kad ir senas liksi kvailiu, ne metai ir patirtis zmonems suteikia branda, o gebejimas mokytis, daryti isvadas. Tai velgi, mastytojo izvalga, bet jusu valioje tai suvokti kaip norite... Jus gi nesuvokete alegorijos apie suda ir upe, beje kuri nera mano. Nes matote tik tai kas pavirsiuje, o kas giliau izvelgti, tamstai, problematiska. Na jei jus gebat izvelgti tik suda, ar galima kaltinti zmogu, kuris suvokia, kad vienas sudas upe nepavercia fekaliju, nuoteku kanalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 vasario 2014 - 01:16
jusu rasymo tonas skamba kaip norejimas izeisti,pazeminti. Visur jauciasi arogancija,noras igelti,parodyti pasnekova menkesniu,nors jus nieko apie ji nezinote. Prikisate kad ne LT gyvenu,ne jums spresti tai ir teisti, kuris didesnis salies myletojas. Todel sakau kazi gyvai susitikusi ar isdristumete tokiu tonu kalbet. Jeigu uzkliuvo parasymas kad parasiau ,,dauguma lietuvaites'',galejot papriestarauti kitaip,gal but, bet as susidurusi su kitokiu variantu is savo puses, gal jums nesuprantama pvz pateikiau reikejo korektiskesni pasirinkti, bet jis man ir po 7m i atminti kaip nemaloniausias istriges del aprangos.

Viskas ne tam si tema skirta.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...tm#.UvN4klC-2Fw
kas cia negerai? taip gali musulmone rengtis ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2014 02 06, 02:44)
jusu rasymo tonas skamba kaip norejimas izeisti,pazeminti. Visur jauciasi arogancija,noras igelti,parodyti pasnekova menkesniu,nors jus nieko apie ji nezinote. Prikisate kad ne LT gyvenu,ne jums spresti tai ir teisti, kuris didesnis salies myletojas. Todel sakau kazi gyvai susitikusi ar isdristumete tokiu tonu kalbet. Jeigu uzkliuvo parasymas kad parasiau ,,dauguma lietuvaites'',galejot papriestarauti kitaip,gal but, bet as susidurusi su kitokiu variantu is savo puses, gal jums nesuprantama pvz pateikiau reikejo korektiskesni pasirinkti, bet jis man ir po 7m i atminti kaip nemaloniausias istriges del aprangos.

Viskas  ne tam si tema skirta.


Telepatiniai sugebejimai nekitaip. Jau zmogui tonas, per monituri vaidenasi. na pamegink adekvatus zmogau su tamstos jausenom gincytis. na jei jus gebat tik tiek is oponento posto izvelgti, tai velgi jusu ne mano atestacija.

As niekada pirmoji nepradedu, o jei zmogus drabstosi jis gauna tuo paciu. Kaip su aidu. Ne as, gerbiaoji, abejoju daugumos lietuvauciu skoniu, gebejimu tinkamai ir vietoje rengtis, ne as jas mokau, ir nestatau save, brangute pavyzdziu joms. Taigi, gal deretu paciai i veidroduka pasiziureti, pries kitus pirstuku baksnojant.

Galimai ir man jusu nekorektiskos izvalgos i atminti istrigs net praejus 10 m. atsiminsiu, bet gink dieve, as istekejusiu uz musulmonu nelyginsiu su jumis, jusu takto jausmo nebuvimu, arognacija. Uznenka proto, jus nepriskirti prie daugumos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 vasario 2014 - 14:44
Kur as gyvenu yra visaip besirengianciu musulmoniu. Yra kur rengiasi kaip ir visos kitos moterys, kitos prie tos aprangos dar nesioja skara ir labai maza mazuma su burkomis.

O del aprangos islamiskose salyse, tai pagalvokit, ten juk karsta. As pati budama turiste visuomet deviu skara ant peciu (nes viena karta per valanda taip nusvilau pecius ir rankas, kad tikrai neturejau noro saulej buti daugiau) ir butinai skrybele. Na tai ten moterys kitaip nuo tos saules saugosi, kas joms normalu.
O juk tai ir buvo pirmine paskirtis visos tos aprangos, bei atskirti "padoria moteri" nuo prostitutes, nes tuo laikotarpiu tik prostitutes nedevejo galvos apdangalo.

O del lietuvaiciu, mano pastebejimu tai paaugles ir merginos iki kokiu 24 metu labai seksualiai rengiasi (ne visos), po to gal ateina supratimas labiau apie apranga.Apie tas visas olialia ir pan nekalbu.

O galiausiai, koks skirtumas kas kaip rengiasi. Ar eina asmuo nuo galvos iki koju uzsidenges, ar vos ne pliku uzpakaliu man tai vienodai rodo, ne as taip einu apsirengus, o jei joms / jiems gerai, tai man dar geriau smile.gif
Atsakyti
perskaiciau knyga tik su dukra,tai zinot kaaa...jei ten visuomene nors 10 procentu tokia kaip aprasyt( na juk ne fantastinis romanas smile.gif ,tai jau geriau tegul lietuvaites nuogos vaiksto.
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2014 02 15, 12:07)
perskaiciau knyga tik su dukra,tai zinot kaaa...jei ten visuomene nors 10 procentu tokia kaip aprasyt( na juk ne fantastinis romanas smile.gif ,tai jau geriau tegul lietuvaites nuogos vaiksto.


as perskaiciau sita knyga pries daug metu - dar pries susipazystant su vyru. Tai ne fantastine, bet ir ne biografine literatura - tai grozine literatura. Kazkiek gali buti teisybes, bet kazkiek gali buti dar ir persudyta mirksiukas.gif Ypac zinant, kad jos autore jaucia pykti tai saliai ir tenyksciams zmonems, sugadinusiems jai gyvenima... Na jei ten nemazai teisybes (ten veiksmas vyko mazdaug pries 30 metu + karo laikais), tai uzuojauta knygos autorei, jei tai teko patirti ir susigiminiuoti su nenormalia seima (tokio zmoniu elgesio tikrai negalima teisinti).
Kiek is savo patirties - ne vienus metus gyvenau Irane, todel niekad nesprendziu apie zmones ir gyvenima is grozines literaturos.
Atsakyti
Eten ne grozine literatura,tai autobiografine knyga,taigi sakau,kad uztenka ir 10 proc
Papildyta:
Ir dar klausimelis,taigalimoterys be vyro leidimoisvykti is salies ar ne?
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2014 02 16, 20:12)
Eten ne grozine literatura,tai autobiografine knyga,taigi sakau,kad uztenka ir  10 proc
Papildyta:
Ir dar klausimelis,taigalimoterys be vyro leidimoisvykti is salies ar ne?


Tai as atsakysiu, ne, negali. Bet yra vyrai, kurie duoda rastiskai, patvirtinta leidima visam laikui, bent jau mano drauge toki turi, beje, ji sulaukusi 45 metus, formaliai jau gali vaikscionti be palydos.

Na negali visa kas varyti ant vieno kurpaliaus - negatyvo. Krikscionybe ziurekit kiek turi apraisku-konfesiju, neretai itakotu tam tikros tautos paprociu, kulturos. Lygiai taip pat ir su islamu. Na ne visose islama propaguojanciose salyse yra laikomasi vahabizmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 16 vasario 2014 - 20:12