Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetologės, manikiūristės kursai

QUOTE(atsipalaiduok @ 2012 02 04, 23:25)
......... Perskaičiau pirmąją ir šią temas nuo pradžių iki galo. Informacijos čia tikrai mažai, kurią tiesą sakant būtų galima surašyti viename poste. O didžioji dauguma rašliavonių, tai tie patys užduodami merginų klausimai, į kuriuos jau buvo 10k. atsakyta, tereikia NETINGĖTI paskaityti. Na, merginos, užduoti klausimą 'gal žinote kur manikiūristės kursų moko 'x' mieste ir kiek tai kainuoja', manau juokinga. Netingėkite susivesti į google 'kursai 'x' mieste', išmes numeriukus, pasiskambinkit, susižinokite. Manau, kad forumų informacija turėtų būti kuo tikslesnė ir glaustesnė, kad suteiktų naudą. O ne tokia beprasmiška susidedanti iš tų pačių klausimų...

drinks_cheers.gif

Pradejau forume jieskoti info, ir netekau kantriybes skaityti ta pati per ta pati, vien tik klausimai. Visi tik laukia kad kazkas padirbetu ir visiems papasakotu.
Atsakyti
Merginos, gal kuri nors zinote, ar pabaigus tik kosmetikes mokslus, ne kosmetologijos, butu imanoma isidarbinti spa salone/viesbutyje, kur atliekami masazai, depiliacijos, veido proceduros (ne veido valymas) ir pan? Taip pat ar ten einant dirbti reikia buti pasibaigus butent to masazo, pvz.: masazas su karstais akmenim ir pan., kursus? Nes juk laaabai platus pasirinkimas tokiu paslaugu buna smile.gif O gal vis del to apmoko ir tiek? Pasakykite kas zinote, ar tiesiog pasvarstykime kartu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(atsipalaiduok @ 2012 02 05, 12:22)
mafiene-> Aplamai mane grožio sritis yra traukianti. Tik pradėjusi domėtis giliau, išskiriu kelis išsišakojimus ir nežinau kur būtų naudingiau save nukreipti. Dabar, stengiuosi viską kuo nuodugniau išsinagrinėti, kad apie viską žinočiau kuo plačiau, kas labiau trauks prie širdies, tą ir pasirinkti. Tačiau informacija, kurią randu, labai siaura, neapibrėžta. Mane domina kaip įsiliejama į rinką. Kaip pradedamas darbas. Koks pelnas. Ar verčiau namuose, ar salone. Ar sunku susirasti klientus. Viskas nuo A iki Z. Ką manote apie šias studijas? Ar verta? Ar geriau pasirinkti kursus Femina Bonoj, Nagavitoj, Elizoj?


Nieks neatsako, tai as pabandysiu tai padaryti smile.gif na, toje mokykloje mokslai truks 2 metus, kiekviena diena vyksta pamokos. Kainuoja apie/virs 2 tukst. Priemones duodamos, taciau jei sau kazka nori tureti, turi jau nusipirkti.
Kursuose, kuriuos paminejai taip pat priemones yra duodamos, taciau sau nieko nelieka. Nebent Nagavitos ar Elizoj, reikia pasitikslinti. Pasiskambink ir susizinosi wink.gif Feminoj kainyte labai nemaza. O mokslai visuose kursuose trunka labai pnasiai smile.gif
Jei kazkas domina dar, parasyk man asmenine zinute wink.gif ypac gali klausti apie ta mokykla. Ten nesimokiau kosmetikes mokslu, bet toje mokykloje mokiausi, tai tvarka ir visa kita zinau wink.gif
Atsakyti
Merginos, kas baigusios kursus ELIZOJE Klaipedoje, pakomentuokit savo patyrima..

4u.gif
Atsakyti
Kas cia mokesi manikiuro? http://manikiuromokykla.lt/ kaip paruosia? si mokykla randasi Laisves al. 51b. Kaina tikrai nedidele. Labai dvejoju...
Atsakyti
sveikutes 4u.gif gal kas domejotes ar zinote gerai paruosiamus kosmetologes kursus Siauliuose g.gif 4u.gif buciau begalo dekinga 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mmarisha @ 2012 02 20, 16:53)
Kas cia mokesi manikiuro? http://manikiuromokykla.lt/ kaip paruosia? si mokykla randasi Laisves al. 51b. Kaina tikrai nedidele. Labai dvejoju...



ISTIES KAINA GERA, IDOMU BUTU ATSILIEPIMU ISGIRSTI ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austejaa: 04 kovo 2012 - 14:16
QUOTE(austejaa @ 2012 03 04, 15:20)
4u.gif
Papildyta:
ISTIES KAINA GERA, IDOMU BUTU ATSILIEPIMU ISGIRSTI ax.gif

Jokiu atsiliepimu neradau internete doh.gif nei vieno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mmarisha: 05 kovo 2012 - 20:55
QUOTE(Mmarisha @ 2012 03 05, 21:55)
Jokiu atsiliepimu neradau internete doh.gif  nei vieno  smile.gif


Kai skambinausi i mokykla, tai labai graziai kalbejo. Seniau pigesni sie kursai buvo. Manau, kad ten reiketu isiprasyti pabuti modeliuku (ju, sake tikrai reikia visada) ir tada pamatytume kaip merginos ten mokosi ir dirba, o ir mokines, manau, mielai pasidalintu ziniom ar patinka ir t.t.
Atsakyti
Sveikos bendramintes 4u.gif mane labai visada trauke kosmetologijos kursai, taciau kur ieskojau tik vilniaus kolegijoj radau butent kosmetologijos (ne kosmetikes spec),nes man daug idomiau butu gilintis i veido,odos problemas,o ne kad ismokytu kaip tinkamai pasidazyti biggrin.gif maciau Elizoj neblogi kursai,taciau jau kaina tai man tikrai neikandama,tai vis galvoju apie vilniaus kolegija,tik vat kainuotu 4 metams apie 12.000 biski kai pagalvoji daugoka,ypac jei ateity netektu sio darbo dirbti.Gal kuri zinote kur dar butu galima daugiau apie kosmetologija-dermatologija pasimokyti? gal darbo birzoj kuri baige?
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2012 03 07, 11:14)
Sveikos bendramintes  4u.gif mane labai visada trauke kosmetologijos kursai, taciau kur ieskojau tik vilniaus kolegijoj radau butent kosmetologijos (ne kosmetikes spec),nes man daug idomiau butu gilintis i veido,odos problemas,o ne kad ismokytu kaip tinkamai pasidazyti  biggrin.gif maciau Elizoj neblogi kursai,taciau jau kaina tai man tikrai neikandama,tai vis galvoju apie vilniaus kolegija,tik vat kainuotu 4 metams apie 12.000 biski kai pagalvoji daugoka,ypac jei ateity netektu sio darbo dirbti.Gal kuri zinote kur dar butu galima daugiau apie kosmetologija-dermatologija pasimokyti? gal darbo birzoj kuri baige?


Elizoj kaip tik dar nera labai brangu, normali kaina. O kolegijoj, kaip suprantu, tu mokinsies neakivaizdziai. Bet velgi pagalvok. mokslai 12 tukst, o dar plius priemones. O ir dirbant pastovios investicijos.
Butent kosmetologija moko tik kolegijose, visur kitur tik kosmetikes. As patarciau ir pradet nuo kosmetikes kursu. pamatysi ar is to kiek nors uzsidirbi, o tada galesi investuoti i kosmtologijos mokslus.
O pati siuo metu kazko uzsiimi, ar tiesiog sugalvojai, kad nori ir viskas? smile.gif Reikia tikrai rimtai apie tai pagalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimbabve2010 @ 2012 03 07, 14:26)
Elizoj kaip tik dar nera labai brangu, normali kaina. O kolegijoj, kaip suprantu, tu mokinsies neakivaizdziai. Bet velgi pagalvok. mokslai 12 tukst, o dar plius priemones. O ir dirbant pastovios investicijos.
Butent kosmetologija moko tik kolegijose, visur kitur tik kosmetikes. As patarciau ir pradet nuo kosmetikes kursu. pamatysi ar is to kiek nors uzsidirbi, o tada galesi investuoti i kosmtologijos mokslus.
O pati siuo metu kazko uzsiimi, ar tiesiog sugalvojai, kad nori ir viskas? smile.gif Reikia tikrai rimtai apie tai pagalvoti smile.gif

tai vat butent,kad neaisku,kaip cia ateity butu,visgi metai jau ne tie,kad nuo nulio pradeti rolleyes.gif dirbu siuo metu visai kita kryptimi-mokytoja,bet darbas tikrai ne is pasaukimo doh.gif ech kad kas grazintu man 10m atgal biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklausti, gal kuri yra girdejusi apie manikiuro kursus Zirmunu mokymo centre? Man ten rekomendavo lankyti.
Atsakyti