Įkraunama...
Įkraunama...

*Senbūvės planiukės, tapusios mamytėm*

Labukas, o aš kolkas ieškausi darbuko, bet vaikas vistiek kasdien eina į darželį...
Atsakyti
Sveikos,
as tai jau senai i darba sugrizau. Rokas su aukle visa vasara buvo, o dabar i darza eina. Tik gaila iki galo neisgydziau, tai siandien vel namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2012 09 25, 12:49)
Sveikos,
as tai jau senai i darba sugrizau. Rokas su aukle visa vasara buvo, o dabar i darza eina. Tik gaila iki galo neisgydziau, tai siandien vel namie doh.gif

ooo kas pasirodė bigsmile.gif nu malonu malonu 4u.gif dažniau užsuk mirksiukas.gif

kas pas tave naujesnio?
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2012 09 25, 13:03)
ooo kas pasirodė  bigsmile.gif nu malonu malonu  4u.gif dažniau užsuk  mirksiukas.gif

kas pas tave naujesnio?

Kad nieko naujo. Nesinorejo dar i darba, mielai namie dar metus-kitus buciau pasedejus, bet beda, kad vaiku daugiau tai nenoriu lotuliukas.gif
Labai pergyvenau del darzo, kad verks, nepatiks ir pan. Bijau garsiai sakyt, bet eina be problemu, net buckio nespeju paprasyt, kaip i grupe nusuoliuoja. Bet beda, kad dar pries pradedant lankyti darza jam prasidejo sloga. Vistiek vedem 3d iki savaitgalio. Isismarkavo dar labiau, tai savaite gydemes. Bet iki galo nepasveiko, ir toliau kosejo, bt i darza vedziau dvi savaites. Labai norejos greiciau pripratint, nes su MB atostogas susideliojom, o si savaite man paskutine. Nu, bet ka, vel isismarkavo, siandien jau nt nevedziau. Ryt irgi nevesiu. Parsitempiau is mamos bioptrona, inhaliatoriu-gydysimes kitaip.
Atsakyti
labutis uogytes wub.gif 4u.gif
Papildyta:
Kaip jus laikotes bigsmile.gif labai jusu pasilgau , wub.gif vis laiko neturiu uzsukti pasiziureti kaip jums sekasi blush2.gif velai grystu is darbuko, mano mergina jau eina y darzely biggrin.gif bet dar geria mano pieniuka bet tik is buteliuko tongue.gif tikra tetes vaikas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tule 2: 25 rugsėjo 2012 - 22:41
Sveikos 4u.gif
Saunu, kad atsigavo kazkiek pokalbiai.
As jau uzmirsau, kad nedirbau kazkada biggrin.gif Mazius i diena paejo 2 dioenas po 2 val ir 1 diena iki pietu, vsio cool.gif Antra savaite is bronchito neislendam doh.gif Ejo sunkiai, verke, reke ne tas zodis, bet nusiramindavo ir tada gerai buvo. Su darzeliu tai isvis visa istorija buvo, atejome pirma diena i darza, pabuvau su vaiku pusantros val, kai pamaciau kaip aukletoja elgiasi su vaikais, ir cvia man bunant ten. Kita diena nuejau poas direktore ir pasakiau: arba keliate mus i kita grupe, arba mes visai nelankome darzelio. Pradzioje bande aiskinti, kad negali perkelti, neva savivaldybe neleidzia keisti sarasu, bet pamate, akd as rimtai nusiteikus, o darzelyje laisvu vietu yra, ne is populiariuju, perkele smile.gif Dabar atrodo aukletojos nieko...

Ir as, aciu Dievui, jau nemaitinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2012 09 26, 10:28)
Sveikos  4u.gif
Saunu, kad atsigavo kazkiek pokalbiai.
As jau uzmirsau, kad nedirbau kazkada biggrin.gif Mazius i diena paejo 2 dioenas po 2 val ir 1 diena iki pietu, vsio  cool.gif Antra savaite is bronchito neislendam  doh.gif Ejo sunkiai, verke, reke ne tas zodis, bet nusiramindavo ir tada gerai buvo. Su darzeliu tai isvis visa istorija buvo, atejome pirma diena i darza, pabuvau su vaiku pusantros val, kai pamaciau kaip aukletoja elgiasi su vaikais,  ir cvia man bunant ten. Kita diena nuejau poas direktore ir pasakiau: arba keliate mus i kita grupe, arba mes visai nelankome darzelio. Pradzioje bande aiskinti, kad negali perkelti, neva savivaldybe neleidzia keisti sarasu, bet pamate, akd as rimtai nusiteikus, o darzelyje laisvu vietu yra, ne is populiariuju, perkele smile.gif Dabar atrodo aukletojos nieko...

Ir as, aciu Dievui, jau nemaitinu  lotuliukas.gif

Oho, musu aukletojos tai labai geros, o ir Rokas noriai eina doh.gif Tik jauciu irgi bronchitas. verysad.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

ligoniukams 4u.gif mes kol kas laikomės, bet irgi vienu momentu buvom pradėję kosit, bet per savaitgalį greit sugriebiau ir pasveikom thumbup.gif dar biški pakoso, bet nepavojingai kaip sakau ir labai labai retai, tai į darželį eina.

pas Igną auklėtojos superinės, nes dukros buvusios auklėtojos thumbup.gif
Atsakyti
labutis mergytes 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

kaip gyvenat?ar nesergat?

ar ruošiatės jau kalėdoms, perkat dovanėles?ka perkat?

apmirus ta mūsų temikė, bet taip faina čia būdavo papliurpt kaip kas gyvena mirksiukas.gif

Mes gyvenam gerai, pirkinėjuos jau kalėdoms dovanėles, tuoj prasidės švenčių maratonas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labuka

Jo temute aprimus. Mes ir jau perkam dovaneles. Perkam tik vaikams, nes jau suaugusiams nebelieka biggrin.gif
Gyvenam ir gerai, bet baisiai pasiilgau darzelio lotuliukas.gif . Didysis neuzsiciaupia, o taip noretusi ramybes nors valandelei biggrin.gif .Mazasis ir zmogus voras, lipa kur netingi, tik spek gaudyt. Vienu zodziu yra kas veikt.
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2012 12 04, 16:13)
Labuka

Jo temute aprimus. Mes ir jau perkam dovaneles. Perkam tik vaikams, nes jau suaugusiams nebelieka biggrin.gif
Gyvenam ir gerai, bet baisiai pasiilgau darzelio lotuliukas.gif . Didysis neuzsiciaupia, o taip noretusi ramybes nors valandelei biggrin.gif .Mazasis ir zmogus voras, lipa kur netingi, tik spek gaudyt. Vienu zodziu yra kas veikt.

mes irgi tik vaikams pagrinde.

mano Aistė vėjaraupiais susirgo, bet lengva forma ir skiepyta buvo, tai jai nei tempos, kokie 10 spuogų tik, tai thumbup.gif
Ignas ein į darželį ir kol kas laikos, bus matyt kaip kitą savaitę ar nepareis ir jam vėjaraupiai biggrin.gif

laba 4u.gif

kur kitos merginos dingusios?

aš jau beveik visiems supirkau dovanas thumbup.gif

sekmadienį pasipuošėm eglutę su advento prasidėjimu biggrin.gif vaikai iškaulijo, aš dar būčiau nepuošus.

pala greičiausiai nesakiau jog turim katinėlį wub.gif Kornich reksą, tai mylim be galo wub.gif o vaikams kiek džiaugsmo..dar tik 3 mėn tėra tam mūsų katinui wub.gif
Atsakyti