Įkraunama...
Įkraunama...

*Senbūvės planiukės, tapusios mamytėm*

Nu svarbu, kad lengvai prasirgo. Ar neiskris grupe ant svenciu. Mes pries kelione ir kontakta turejom su susirgusiais, galvojau, kad kris bet atsilaike maniskiai.
Nu jau tikrai dziaugsmo vaikams turi but nemazai del katinuko. Geriausia Kaledine dovana.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
sveiki 4u.gif

ar bėra čia gyvu biggrin.gif

kaip gyvenat?kaip vaikučiai auga?
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2013 02 04, 16:12)
sveiki  4u.gif

ar bėra čia gyvu  biggrin.gif

kaip gyvenat?kaip vaikučiai auga?

Laba laba bigsmile.gif

Aš esu smile.gif Mes gyvename neblogai, dabar užėjo ligų periodas, bet šeip viskas gerai smile.gif Vaikai auga. Mažasis lanko darželį, nors nenori, dičkė mokyklą. Aš dirbu, tiek žinių smile.gif

Kaip Jūs? Kaip vaikučiams sekasi? Maniškis ožiukas kalbėti nenori piktybiškai doh.gif Laukiu.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2013 02 04, 16:44)
Laba laba  bigsmile.gif

Aš esu smile.gif Mes gyvename neblogai, dabar užėjo ligų periodas, bet šeip viskas gerai smile.gif Vaikai auga. Mažasis lanko darželį, nors nenori, dičkė mokyklą. Aš dirbu, tiek žinių smile.gif

Kaip Jūs? Kaip vaikučiams sekasi? Maniškis ožiukas kalbėti nenori piktybiškai  doh.gif Laukiu....  lotuliukas.gif

na mes irgi čia biškuliuką sirguliavom, Ignui lengva forma bronchinę astma nustatė, tai gersim vaistukus.Į darželį noriai eina, labai patinka, jau be ašarų pasiliekam thumbup.gif
O ožiukas, tai ne tas žodis palikęs, nebesusišneku visai doh.gif krizė biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi dar gyvi. Praejusias dvi savaites ir tetis ir voveriukas bronchitu sirgo.
Dar laukia vizitai pas pulmonologa, lor, nes nuo rugpjucio kosulys nepraeina, mazu irgi kokia stma bus g.gif
I darzeli eina, pradzioj noriai, dabar jau nebe. Siandien, po dvieju savaiciu pertraukso is vis pasijauciau, kaip pirma karta atvedus i darzeli, aukletoja turejo atplesti verkianti man nuo kaklo. Dar taip ner buve. Net, kai pratinomes, verkdavo, bet eidavo i grupe, o si karta kabinos i kakla ir nenorejo eit, taip vaiko gaila verysad.gif
Sneket irgi nenori, bet jau bando po truputi. Su tais savo "kas cia" kartais jau uzknisa. Arba, kai susneka, neina suprasti ka sako, o jis tiek stengias kazka pasakyt smile.gif Tai va tiek ziniu.
Atsakyti
Labukas, mes ir gyvi kalbam jau labai seniai ir aiškiai niekas net netiki kad tik tiek mum metų. O šiaip ir su darželiu draugaujam ir šiaip kaip buvom taip ir esam geriečiai smile.gif sergam labai retai tfu tfu tfu ir trumpai ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Nemarioji @ 2013 02 04, 16:47)
O ožiukas, tai ne tas žodis palikęs, nebesusišneku visai  doh.gif krizė  biggrin.gif

Ir mums krizė biggrin.gif O buvo toks gerietis, bet kai papasakoja bendraamžiai apie savo merginų krizes, tai suprantu, kad pas mus gėlytės biggrin.gif

QUOTE(Požiūris @ 2013 02 04, 17:00)
1. Mes irgi dar gyvi. Praejusias dvi savaites ir tetis ir voveriukas bronchitu sirgo.
Dar laukia vizitai pas pulmonologa, lor, nes nuo rugpjucio kosulys nepraeina, mazu irgi kokia stma bus g.gif
2. I darzeli eina, pradzioj noriai, dabar jau nebe. Siandien, po dvieju savaiciu pertraukso is vis pasijauciau, kaip pirma karta atvedus i darzeli, aukletoja turejo atplesti verkianti man nuo kaklo. Dar taip ner buve. Net, kai pratinomes, verkdavo, bet eidavo i grupe, o si karta kabinos i kakla ir nenorejo eit, taip vaiko gaila verysad.gif
3. Sneket irgi nenori, bet jau bando po truputi. Su tais savo "kas cia" kartais jau uzknisa. Arba, kai susneka, neina suprasti ka sako, o jis tiek stengias kazka pasakyt smile.gif  Tai va tiek ziniu.

1. Aš prieš einant į darželį paskiepijau pneumo vakcina, mums pasiteisino, serga, bet lengva forma, tfu tfu tfu unsure.gif
2. Pas mus bangom, tai plešia iš rankų, kaip ir rašei, tai apsirengia, pabučiuoja: ate ate. Ir į grupę. Nesuprasi...
3. Maniškis ale kalba, savo kalba doh.gif Turi kelių normalių žodžių žodyną ir jam užtenka doh.gif Gali kalbėti, bet konkrečiai NENORI, kaip aš juokauju, nėra rimto reikalo biggrin.gif Jis pasinešęs ant Mickey Mouse filmukų, vieną kartą tiek į tuos filmukus pasinėręs, mama virtuvėje valgyt gamina, sako: girdžių kažką kalba, patyliukais įkišo galvą, o jis viską atkartoja, ką ten sako... Arba būna, kai ko nors labai nori arba susinervina, tada išrėkia

QUOTE(...sara... @ 2013 02 04, 20:42)
Labukas, mes ir gyvi kalbam jau labai seniai ir aiškiai niekas net netiki kad tik tiek mum metų. O šiaip ir su darželiu draugaujam ir šiaip kaip buvom taip ir esam geriečiai smile.gif sergam labai retai tfu tfu tfu ir trumpai  ax.gif

thumbup.gif šaunu, kad mažai sergate, mamai mažiau nervų kainuoja smile.gif
Atsakyti
labutis merytes 4u.gif kaip as jusu pasilgau ax.gif wub.gif
Atsakyti
Su Sv. Velykom

user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif

ogo ka apmirus temikė, nieks nebeužeina nei labas pasakyt biggrin.gif

kaip merginos gyvenat?

Mes džiaugiamės vasara, orai liuks thumbup.gif Vaikai dar eina į darželį, bet nuo liepos 1 atostogaus, su babom pakaitom, paskui vyrui atostogos, paskui aš, taip ir rugsėjo mėnuo ateis..taip nelaukiu jog greit prabėgs vasara, vien nuo minties liūdna daros.
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2013 06 19, 09:09)
sveikos  4u.gif

ogo ka apmirus temikė, nieks nebeužeina nei labas pasakyt  biggrin.gif

kaip merginos gyvenat?

Mes džiaugiamės vasara, orai liuks  thumbup.gif Vaikai dar eina į darželį, bet nuo liepos 1 atostogaus, su babom pakaitom, paskui vyrui atostogos, paskui aš, taip ir rugsėjo mėnuo ateis..taip nelaukiu jog greit prabėgs vasara, vien nuo minties liūdna daros.

Laba 4u.gif

aha, išsilakstė visos.

Maniškiai dabar jau su seneliais atostogauja, mes nuo birželio daržo nelankom, ir mokykla baigėsi gegužės 30 d. Dičkė buvo stovykloje vienoje, dar liepą važiuos į kitą.
Džiugu, kad vasara, nors jau beveik trečdalio nėra unsure.gif
Atsakyti