Įkraunama...
Įkraunama...

*Senbūvės planiukės, tapusios mamytėm*

Issiblaske visos smile.gif
Atsakyti
Gal dar uzsuks merginos, kaip Jus augat? smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Ojej tikrai metai praėjo nuo paskutinio mano pasisakymo...Praėjo visos šventės, metai užsibaigė nekaip, daug įvairiausiu įvykių giminėj įvyko ir nepatys geriausi tie įvykiai...Bet gyvenimas tęsiasi ir reik džiaugtis ką esam sveiki 4u.gif

O šiaip didesnių įvykių ir nėra, Ignas darželį lanko, patinka, protingas vaikis, bet pasiutęs ujuj, namuose kaip vijurkas, nenusėdi vietoje...
Dukra gerai mokinasi, pirmūnė...
O aš darbuojuos, šoku..tai ir sukasi tas ratelis, darbas, namai, šokiai ir pan....
Praeitų metų geriausias įvykis, tai kad vyro sesuo sūnų pasigimdė wub.gif
Atsakyti
Labas Nemarioji,
kokius sokius soki? smile.gif
Smagu, kai gimine pasipildo naujais zmogeliukais wub.gif thumbup.gif ir pas mus siemet giminej net 4 laukiami 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaguare @ 2015 01 13, 18:14)
Labas Nemarioji,
kokius sokius soki? smile.gif
Smagu, kai gimine pasipildo naujais zmogeliukais wub.gif  thumbup.gif ir pas mus siemet giminej net 4 laukiami 2.gif

lankau zumba, tai išsikraunu juodai biggrin.gif

Kaip jūs laikotės?
Atsakyti
Nu faina as ir svajoju, kaip vasara minsiu dvirati, plaukosiu cool.gif
O mes tai irgi gerai, Lukas eina darzelin, pradejo lankyt sokiu bureli, kol kas patinka smile.gif As dirbu tik puse etato vel..kito darbo dar neradau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Visos slapyvardžius pakeitusios, tik Nemariąją iš karto pažinau smile.gif
Mes po truputi judame ratu, darbai, darželis, mokykla. Maniškė tikrai ne pirmūnė biggrin.gif nu ką padarysi ne visiems lemta smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Anesia kaip smagu, kad pasirodei 4u.gif Kaip šventes atšventėt?

Jaguare sveikiname nestuke.gif 4u.gif jau puse kelio nueita 4u.gif kaip jautiesi?gal žinai ką jau turėsi?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Wow!!!! Sveikinu, Jaguare!!!! wub.gif

Sventes gerai smile.gif Kaledas pas tevus, buvo nemazai sveciu, labai smagiai pabendravome thumbup.gif Naujuosius pas mus draugai buvo smile.gif
Bet serga maniskiai sia ziema non-stop doh.gif va ir dbr as nedarbinguma turiu visa savaite. Serga nesunkiai, bet tos nuolatines slogos ir koauliai varo is proto doh.gif
Nemarioji, tavo mergaite turbut antroke? Ka nors dar lanko?
Mano dicke sportininke fitness4.gif Mazasis darzelyje lanko dainavima ir sportinius zaidimus, papildomai logopeda. Vienu zodziu, veiklos turim smile.gif
Atsakyti
Labas Anesia bigsmile.gif
Aciu merginos, taip jau puse kelio nueita ax.gif ...viskas sklandziai buvo iki siandienos..kazko pradejo ryte rusvai tepliot, buvau pas gine sake vaikeliui viskas gerai, ner ko nerimaut. Cia matyt senas kraujas gal kazkuriuo metu buvo placenta truputi atsisluoksniavusi unsure.gif
Sake kokia savaite patepliot dar gali, siule bileteni, bet neemiau.
O laukiam mes broliuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaguare @ 2015 01 15, 14:15)
Labas Anesia bigsmile.gif
Aciu merginos, taip jau puse kelio nueita ax.gif ...viskas sklandziai buvo iki siandienos..kazko pradejo ryte rusvai tepliot, buvau pas gine sake vaikeliui viskas gerai, ner ko nerimaut. Cia matyt senas kraujas gal kazkuriuo metu buvo placenta truputi atsisluoksniavusi unsure.gif
Sake kokia savaite patepliot dar gali, siule bileteni, bet neemiau.
O laukiam mes broliuko wub.gif

Jaguare, laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif Viskas bus gerai smile.gif
Berniukas, kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
Jaguare nu džiugu 4u.gif Bėdelės susitvarkys, jei sako, kad taip gali būt, tai viskas ir susitvarkys 4u.gif

Anesia taip dukra antrokė, lanko šokių būrelį mokykloje ir kultūrnamyje (kitą savaitę koncertas), mokykloje dainavimą dar lanko ir dailę. Čia nereik mokėt, čia kaip papildoma veikla. Aš leidu, nes kad kuo mažiau trintus viena pati namuose.
Ignas tai darželyje šokius lanko, patinka. Vaikai kiekvieną savaitgalį mums programėles sustato, pasirodymai biggrin.gif
Mes ir su dukra šokam namuose šokius vienodus, nes kulturnamyje vadovės tos pačios mūsų.

O kas liečia sirgimą, tai 3*tfu tfu tfu nesergam, dukra čia vieną kartą buvo angina susirgus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemarioji: 15 sausio 2015 - 15:03