Įkraunama...
Įkraunama...

*Senbūvės planiukės, tapusios mamytėm*

Sveikos merginos 4u.gif
Sveikatos vaikuciams 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mano mazius savaite kaip sveikas, tai siryt dicke jau sukarsciavo, ausu uzdegimas ... verysad.gif nu nieko, gyd paziurejo, greiciausiai lengvas virusiukas, greit turi pasveikti smile.gif Bet vaikui didziausia beda, kad neleisim i gimnastika doh.gif
Sypsenele, nerealu wub.gif wub.gif wub.gif Labai dziaugiuosi, kad pagaliau ir tu gali tai patirti savo kailiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na kaip savaitgalis?

mums jau sloga traukiasi, na netrukdo miegoti, tai si karta issisukom be laringito ir bronchito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2011 11 21, 14:43)
sveikos  4u.gif

na kaip savaitgalis?

mums jau sloga traukiasi, na netrukdo miegoti, tai si karta issisukom be laringito ir bronchito  thumbup.gif

Laba 4u.gif
Musu savaitgalis nekoks, serga abu, penktadieni ryte dicke susirgo, tempa kilo iki 40,1 unsure.gif vakar vakare ir mazius prisijunge unsure.gif vienu zodziu lazaretas doh.gif
Gerai, kad dar mes su B laikomes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anesia @ 2011 11 21, 14:59)
Laba  4u.gif
Musu savaitgalis nekoks, serga abu, penktadieni ryte dicke susirgo, tempa kilo iki 40,1  unsure.gif  vakar vakare ir mazius prisijunge  unsure.gif vienu zodziu lazaretas  doh.gif
Gerai, kad dar mes su B laikomes  smile.gif

ojej doh.gif sveikatėlės vaikučiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir jums stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jo ziuriu naujienos nekokios, serga visi aplinkui sad.gif ketvirtadieni TA laukia, skiepas, tikiuos nepagausim nieko poliklinikoj, visiems sveikateles ko daugiau, kad greiciau pasveiktumet 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pas mus turejo buti superinis savaitgalis, bet yra kaip yra, penktadieni turejom eit pas draugus, neisejo, reikalu siek tiek buvo, atejo sestadienis taip kazkur norejom pabegt is namu, jau senai taremes pas vienus draugus atvaziuot, bet jie buvo isvaziave, taip ir likom sestadieni name doh.gif tai jau sekmadieni susitarem su kitais draugais, jau gal puse metu nesimatem ir ka jus galvojat susipikom su vyru stipriai ir niekur vel neejom, vat toks musu savaitgalis doh.gif net verkt norisi... prikalbejom vienas kitam visko, dabar pasakiau, kad negaminsiu jam valgyt ir nieko jam is vis nedarysiu, pats sau seimininkas.
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2011 11 21, 14:43)
sveikos  4u.gif

na kaip savaitgalis?

mums jau sloga traukiasi, na netrukdo miegoti, tai si karta issisukom be laringito ir bronchito  thumbup.gif

Kaip gerai, kad taip lengvai prasisukot.

QUOTE(Anesia @ 2011 11 21, 14:59)
Laba  4u.gif
Musu savaitgalis nekoks, serga abu, penktadieni ryte dicke susirgo, tempa kilo iki 40,1  unsure.gif  vakar vakare ir mazius prisijunge  unsure.gif vienu zodziu lazaretas  doh.gif
Gerai, kad dar mes su B laikomes  smile.gif

Sveikateles vaikuciams 4u.gif

QUOTE(akilezna @ 2011 11 21, 17:16)
Sveikutes  4u.gif
Jo ziuriu naujienos nekokios, serga visi aplinkui sad.gif ketvirtadieni TA laukia, skiepas, tikiuos nepagausim nieko poliklinikoj, visiems sveikateles ko daugiau, kad greiciau pasveiktumet  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Pas mus turejo buti superinis savaitgalis, bet yra kaip yra, penktadieni turejom eit pas draugus, neisejo, reikalu siek tiek buvo, atejo sestadienis taip kazkur norejom pabegt is namu, jau senai taremes pas vienus draugus atvaziuot, bet jie buvo isvaziave, taip ir likom sestadieni name  doh.gif tai jau sekmadieni susitarem su kitais draugais, jau gal puse metu nesimatem ir ka jus galvojat susipikom su vyru stipriai ir niekur vel neejom, vat toks musu savaitgalis  doh.gif net verkt norisi... prikalbejom vienas kitam visko, dabar pasakiau, kad negaminsiu jam valgyt ir nieko jam is vis nedarysiu, pats sau seimininkas.

Susitaikysit, bus dar tu geru savaitgaliu. 4u.gif

Mes po truputi ir sveikstame. Treciadieni paskutiniai antibiotikai, kazi kada jau galim eit skiepytis. Vis napasiskiepijam.
Palikau dicki namie sia savaite, ka neparnestu kokiu bacilu is darzelio. Visos tos slogos nuo broliaus. Vakar pasakiau ka neis i darzeli, tai asaru kiek buvo doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

nu kaip nepatinka tokie orai doh.gif net neprašvinta doh.gif

akiležna kaip su vyru mirksiukas.gif susitaikėt 4u.gif
tie vyrai dažnai pasako ar padaro tai, kas mumis labai subiesina biggrin.gif

ką merginos planuojat Kalėdom?ar jau nupirkot vaikams dovanas?Aš tai jau pasirūpinau, vis mažiau išlaidų bus gruodžio mėn. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2011 11 22, 15:31)
sveikos  4u.gif

nu kaip nepatinka tokie orai  doh.gif net neprašvinta  doh.gif

akiležna kaip su vyru  mirksiukas.gif susitaikėt  4u.gif
tie vyrai dažnai pasako ar padaro tai, kas mumis labai subiesina  biggrin.gif

ką merginos planuojat Kalėdom?ar jau nupirkot vaikams dovanas?Aš tai jau pasirūpinau, vis mažiau išlaidų bus gruodžio mėn.  biggrin.gif


As tai ir po biski perku, kad nepasilikt paskutinei dienai. Bet tu vaiku, kad yra doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

saunu,kad plepat-nesustojat smile.gif mes gyvuojam gerai,buvo cia kelias dienas tempa nemaza sukilus ,bet taip ir neaisku nuo ko,nei slogos,nei kosulio nebuvo g.gif .
Turim vienuoliką dantų,kankinames su krūminiais doh.gif

QUOTE(Nedrasute @ 2011 11 18, 09:52)

buvau užsikablevus ir aš tais pirkiniais doh.gif sau ne ka pirkau,bet nors vaikui neprasoviau su dydziais,tik erzina ,kad ilgokai laukti,galetu kaip is UK per savaite ateiti siuntiniai biggrin.gif bet siaip patenkinta drabuziu kokybe ir Carters bandziau ,CP.Dabar jau pristabdziau arklius,nes kai isivaziuoji... doh.gif

Jau dovanas kelias turiu,bet dar ir tuksta daug ko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Leta* @ 2011 11 23, 11:49)

buvau užsikablevus ir aš tais pirkiniais  doh.gif  sau ne ka pirkau,bet nors vaikui neprasoviau su dydziais,tik  erzina ,kad ilgokai laukti,galetu kaip is UK per savaite ateiti  siuntiniai biggrin.gif bet siaip patenkinta drabuziu kokybe ir Carters bandziau ,CP.Dabar jau pristabdziau arklius,nes kai isivaziuoji... doh.gif

Jau dovanas kelias turiu,bet dar ir tuksta daug ko  doh.gif


Tai kad as perku gana retai, ir tik tai, kas tikrai reikalinga.... Ir sakyciau greit ateina. As pas Taure perbegau, ten kosminiais greiciais viskas vyksta, per 10 d. gali gaut prekytes. bigsmile.gif
Dabar dieduliui buvau dzinsus parsiuntus, nes pas mus nusiperka, pora menesiu ir skyle siknoj. Nu kas per syrpotrebas. doh.gif Tai apsimove, uzsisege ir nusimove net neatsiseges... doh.gif Susinervinau. Papykau. Issitraukiau siuvimo masina ir subirbinau, sumazinau pagal jo ismatavimus. Patenkintas maniskis.... Dar vienu praso. cool.gif

Vaikams jau turiu dovanas. Suaugeliams nea... unsure.gif Anyta skaros prase. g.gif O kitiems - neisivaizduoju. Mamai su papa - tapetus arba parketlentes nupirksiu. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

tylu ramu biggrin.gif kaip uraganinis savitgalis?o mes nors ir uraganai į svečius visur varinėjom biggrin.gif

kaip sypesene spardukas?gal jau žinot kas bus bigsmile.gif

Anesia kaip vaikų sveikatos?
Atsakyti
O as laukiu rytojaus, dickis iseis i darzeli. Ir jam bus geriau ir man biggrin.gif . Nu gal ryt pagaliau pasiskiepysim ir bus ramu iki 1m. 3 men.
Ka perkat dovanu savo kleckams?
Atsakyti