Įkraunama...
Įkraunama...

*Senbūvės planiukės, tapusios mamytėm*

QUOTE(TITA777 @ 2011 11 29, 11:36)
O as laukiu rytojaus, dickis iseis i darzeli. Ir jam bus geriau ir man biggrin.gif . Nu gal ryt pagaliau pasiskiepysim ir bus ramu iki 1m. 3 men.
Ka perkat dovanu savo kleckams?

sirgot rimtai, kad tiek ilgai nėjo į darželį g.gif

aš su plaktuku kalti kaladėles, dukrai riedučius.

nu juk šiais metais esu užsikepusi daryti kalėdinį namuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemarioji: 29 lapkričio 2011 - 12:29
QUOTE(Nemarioji @ 2011 11 29, 12:28)
sirgot rimtai, kad tiek ilgai nėjo į darželį  g.gif

aš su plaktuku kalti kaladėles, dukrai riedučius.

nu juk šiais metais esu užsikepusi daryti kalėdinį namuką  ax.gif


Nesirgo, bet nevedziau ka kokios slogos neparnestu, nes reik mazaji galu gale paskiepyt. As ir noreciau kokiu imbieriniu sausainiuku issikept, bet kai namie mazas rankinukas tai neiseis, paliksim kitiems metams.
Didziajam tetis transformeri nupirko,mazajam nesugalvoju ka. Galvoju ta lietuviskai snekanti suniuka. Tik kazi ar ne per anksti ir ar patiks, nes siaip ne pigiai kainuoja. Ka nebutu dvi dovanos didziajam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2011 11 29, 13:20)
Nesirgo, bet nevedziau ka kokios slogos neparnestu, nes reik mazaji galu gale paskiepyt. As ir noreciau kokiu imbieriniu sausainiuku issikept, bet kai namie mazas rankinukas tai neiseis, paliksim kitiems metams.
Didziajam tetis transformeri nupirko,mazajam nesugalvoju ka. Galvoju ta lietuviskai snekanti suniuka. Tik kazi ar ne per anksti ir ar patiks, nes siaip ne pigiai kainuoja. Ka nebutu dvi dovanos didziajam lotuliukas.gif

aaa aišku 4u.gif

kažkaip aš šiais metais daug ko noriu padaryti biggrin.gif dukra jau nebsulauk kada puošim eglę, tai rytoj puošim jau blush2.gif Aišku aš norėčiau prieš kūčias, bet negaliu atsakyt vaikui biggrin.gif

o dovanas jei sunui ka nuperku,tai dukrai labiau reik nei sunui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mazius miega, tai turiu laiko pavalgyt ir pas jus uzsukt smile.gif
Nezinau kazkaip dazniausiai guliasa darau is ispjovos, nes nemiegstu riebaliuku ant mesytes blush2.gif cia jau nuo vaikystes, lasinius valgau, o vat mesytej ne schmoll.gif nesvarbu ar virta ar troskinta ar kepta, tai ispjova tokiu atveju man super, tik, kad kai is jos kazka darai jinai tokia sausesne, o vakar perskaiciau vienoj vietoj receptuka galvoju isbandyt ir svarbiausia nieko mandro, isbandziau, mesyte minkstutele kaip niekad biggrin.gif o ten tiesiog reikia supjaustyt norimo dydzio ir pamarinuot siek tiek alyvuogiu aliejuje (rase, kad mesa gaunasi minksta), as taip ir padariau, na dar siek tiek ipiliau sojos, bet tai nebutina ir tik pipirai su zolelemis jokios druskos, ant ikaitintos keptuves apskrudinau siek tiek idejau visokiausiu darzoviu, ipiliau siek tiek vandens ir troskinau ir tik pacioj pabaigoj idejau druskos, na tikrai mesyte minkstute, manau cia bet kokiai mesai tinka toks marinavimas alyvogiu aliejuje, gal kam pravers mirksiukas.gif prisimenu kazkada jau skaiciau kazka panasaus, bet tiek visokiausiu niuansu, kad kartais pasimirsta, o del druskos pacioj pabaigoj tai visi zymus virejai kai rodo kaip gamina maista taip daro, bet kazkodel as visa laika is karto idedavau, dabar bandysiu daryt kaip jie biggrin.gif
As dar nezinau kokia dovana pirkt maziui, galvoju gal lego g.gif nes dabar nupirkom toki paprasta tai vaikui labai patinka, jau moka visokiausias figureles padaryt, bet jie nekokybiski ir lauzosi greit.
O Nemarioji greit eglute tures thumbup.gif as tai gal po dvieju savaiciu pastatysiu, tik nezinau statyt kur vaikas pastoviai buna, ar kitam kambari kur galima bus uzdaryt duris, nes jam gi visur reikia, jauciu bus problemu lotuliukas.gif g.gif
Del namuko tai irgi galvoju gal pasigamint, bet paskui bus gaila valgyt, maciau kaip mamytes dar graziai puosia su aisingu is vis sedevrai wub.gif bet dar noriu ir simtalapi padaryt, nezinau kaip bus, bet noriu.
Gavom jau paskutini skiepa, apsiverke aisku, bet jau pries tai kai pamate sesute, labai jisai reaguoja po tu visu ligoniniu, kai tik pamato balta chalata is karto verkt pradeda sad.gif svarbiausia, kad nesureagavo i skiepa. Paaugo 3cm ir priaugo kazkur 500g, tai dabar ugis 82 ir sveria kazkur 11kg. O visa kita taip pat ant puoduko ne, kalbet ne, dantuku jau 16 turim, dabar laukia vel vizitas pas alergologe, vel ims krauja is vienos, man tai sunkiausia istvert doh.gif
Na ka prirasiau as cia kazkaip blush2.gif ax.gif
Atsakyti
akiležna mažiui už skiepa 4u.gif ir su gera TA 4u.gif

mums irgi penktadieni reikėtų paskutinio skiepo eit pasiimti, bet nžn, nes kartais girdžiu pakosti, atsikosti, tai nežinau gal nevesiu dar..o svėrėmes čia užvakar tai 12.5 kg, o ūgis tai 85 cm kaip nieka bus, nes metukų buvom 82 cm.

dėl namelio gaila gaila bus valgyti, nu bet žiauriai noriu pabandyti tokį dalyką biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena

Siandien buvom TA. Sveriam 8.700 kg, 75 cm. Gavom pagaliau pavieluota skiepa.
Ir kas keisciausia vaiku is vis nebuvo, nei pas musu gydytoja, nei pas kitas. Paskui po musu biskeli susirinko. Tai apsisukom greitai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2011 11 30, 12:55)
Laba diena

Siandien buvom TA. Sveriam 8.700 kg, 75 cm. Gavom pagaliau pavieluota skiepa.
Ir kas keisciausia vaiku is vis nebuvo, nei pas musu gydytoja, nei pas kitas. Paskui po musu biskeli susirinko. Tai apsisukom greitai. smile.gif

mums pati gydytoja patarė eit trečadieniais 10 val kažkurtai, tada nieko nebūna mirksiukas.gif

laba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2011 11 30, 14:55)
mums pati gydytoja patarė eit trečadieniais 10 val kažkurtai, tada nieko nebūna  mirksiukas.gif

laba  4u.gif


As klausiau, sakau kaip cia yra ar nieks neserga, sako turgaus diena is ryto nebuna biggrin.gif
Atsakyti


Sveikutes 4u.gif


Seniai pas jus bebuvau. blush2.gif
Sergu ir maziuka apkreciau verysad.gif ,vabaliukas kosti.Vienu zodziu vos prakvepuoju,atrodo is nosies nevarva,prakvepuot negaliu.

Akilezna as visada visokia mesyte marinuodama uzpilu avyjuogiu ajieju,nesvarbu,ar guliasui,ar kepsniukam,apsoliuciai viskam ji naudoju,viena diena fazana marinavau ir mb uzmate,kad alyvuogiu alieju naudoju,nustebo,o kam.Man taip skaniau.
Kai pastojau su maziuku kitokio aliejaus nebeperku,kepimui avyvuogiu aliejus vienoks,salotom kitoks,kai valgai nera sleikstulio,kaip nuo paprasto aliejaus.

Siaip manasis nera is valgiuju,db kai serga,visiskai nebevalgo verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(TITA777 @ 2011 11 30, 14:55)
Laba diena

Siandien buvom TA. Sveriam 8.700 kg, 75 cm. Gavom pagaliau pavieluota skiepa.
Ir kas keisciausia vaiku is vis nebuvo, nei pas musu gydytoja, nei pas kitas. Paskui po musu biskeli susirinko. Tai apsisukom greitai. smile.gif

Su TA 4u.gif zinok mes kai paskutini karta buvom tai irgi vaiku nebuvo, kaip niekad g.gif mes buvom apie 12val. , net nustebau, nes pastoviai reikejo eilej sedet doh.gif o cia is vis tuscia.
QUOTE(spinduliuxxxx @ 2011 11 30, 21:17)
Sveikutes 4u.gif
Seniai pas jus bebuvau. blush2.gif
Sergu ir maziuka apkreciau verysad.gif ,vabaliukas kosti.Vienu zodziu vos prakvepuoju,atrodo is nosies nevarva,prakvepuot negaliu.

Akilezna as visada visokia mesyte marinuodama uzpilu avyjuogiu ajieju,nesvarbu,ar guliasui,ar kepsniukam,apsoliuciai viskam ji naudoju,viena diena fazana marinavau ir mb uzmate,kad alyvuogiu alieju naudoju,nustebo,o kam.Man taip skaniau.
Kai pastojau su maziuku kitokio aliejaus nebeperku,kepimui avyvuogiu aliejus vienoks,salotom kitoks,kai valgai nera sleikstulio,kaip nuo paprasto aliejaus.

Siaip manasis nera is valgiuju,db kai serga,visiskai nebevalgo  verysad.gif

Na as galima sakyt praktiskai irgi tik alyvuogiu alieju nauduoju, dabar pradejau dar pati majoneza daryt, tai noriu atrast toki alieju, kad be didelio kazkokio skonio butu, nes kai padarai tai jauciaisi skonis, o zinau, kad yra su mazesniu, net tortams nauduoja kai reikia.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Sveikinu su pirma ziemos diena bigsmile.gif Nepanasu, ane? biggrin.gif
Sveikatos visiems ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mes aciudie jau sveiki, ilgai nepasakosiu, trumpas reziume: maziui buvo plauciu uzdegimas, dicke nukrito, itare smegenu sutrenkima savaoitgali praleido ligonineje, nepasitvirtino bijau.gif
As intensyviai prekinuosi Kaledoms, dovaneles perku, vien vaikam kiek vnt reikia doh.gif bet man malonus sitie rupesciai, tik piniginei ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 11 30, 23:06)
Sveikutes  4u.gif

Na as galima sakyt praktiskai irgi tik alyvuogiu alieju nauduoju, dabar pradejau dar pati majoneza daryt, tai noriu atrast toki alieju, kad be didelio kazkokio skonio butu, nes kai padarai tai jauciaisi skonis, o zinau, kad yra su mazesniu, net tortams nauduoja kai reikia.



Labas rytas 4u.gif

Akilezna o kaip majoneza darai,ar galima recepteli blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Anesia @ 2011 12 01, 10:01)
Sveikos merginos  4u.gif
Sveikinu su pirma ziemos diena  bigsmile.gif Nepanasu, ane?  biggrin.gif
Sveikatos visiems ligoniukams  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Mes aciudie jau sveiki, ilgai nepasakosiu, trumpas reziume: maziui buvo plauciu uzdegimas, dicke nukrito, itare smegenu sutrenkima savaoitgali praleido ligonineje, nepasitvirtino bijau.gif
As intensyviai prekinuosi Kaledoms, dovaneles perku, vien vaikam kiek vnt reikia  doh.gif bet man malonus sitie rupesciai, tik piniginei ne  lotuliukas.gif



O as zinokit nieko visiskai nesirupinu sventem,nes dar nieko nejauciu.Eglute gyva papuose vaikai,jei ne jie turbut dar jos nebutu cia blush2.gif ant tiek esu suvargus,maziukas nzn kiek laiko blogai naktimis miega.
Taip norisi i Lietuva mamytei ir broliui dovaneliu pasiust,turbut visko imsiuos paskutine minute.
Anesia ka tu perki maziukams,as nesugalvoju ka pirkt nei dukrai nei maziukui.Dukra pernai pasake,as zinau,kad jokiu seneliu salciu nera,kai as nueinu miegot,jus man cia dovanu pridedat.
Gal galit mergytes patart del dovanu 4u.gif
Atsakyti