Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

Maziau nei viena alga mano dabartine,ne per agentura 4u.gif Tai kaip cia pasakius...
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2011 11 27, 21:33)
Maziau nei viena alga mano dabartine,ne per agentura  4u.gif  Tai kaip cia pasakius...

ne tas tai taip. cia skaudziai atrodo tik lt sedint su litais kiseneje biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki ir Sveikos !
Siandiena istojau i supermamu kluba smile.gif
Jei galima jungiuosi ir i jusu gretas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wessstaaa @ 2011 11 27, 21:28)
Sveikos, wink.gif
jungiusi ir as cia jei galima...smile.gif

atvykome su seimyna pries kelias dienas,turiu dukryte metuku...smile.gif
dirbu su geliniais nagais,tvarkau kolkas lietuvems...smile.gif taip pat ieskausi ir siaip kazkokio darbelio ar fabrike ar valymo...idomu kaip greit pavyks... g.gif

Gyvename netoli Tonsbergo...bet ieskomes kitos vietos butuko kokio,gal kas zinote ar nuomoja kazkas? vestfolde arba Drammene?



ir gal galit apsviesti su tom registracijom?nes visi skirtingai sako,vieni aiskina kad pirma i Skata eiti reikia kiti kad i policija...ir kaip su tais pinigeliais jei vaikas i darzeli neina? ar butina tureti jau darbo kontrakta tvarkantis del tu pinigu? nes vel g.gif i vieni sako jog ne kiti kad reikia...gal kam teko susidurti?


Sveika, jei vaikas nelankys darzelio iki triju metu, tuos pinigelius gausi. Del registracijos. Neprisimenu gerai, tai negaliu tiksliai atsakyti. Vistik manau reikia policijoj registruotis. Dabar EU saliu pilieciams paprasciau. Tiesiog uzregistruoja, jei dirbi, studijuoji, turi savo versla arba prie seimos kuri cia gyvena. Skato kortos negausi pakol nebusi registruotas.

QUOTE(Norvegijos-Sniege @ 2011 11 28, 01:52)
Sveiki ir Sveikos !
Siandiena istojau i supermamu kluba smile.gif
Jei galima jungiuosi ir i jusu gretas  4u.gif


Sveika! Norvegijos pleputes renkasi cia http://www.supermama...howtopic=781632
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 28 lapkričio 2011 - 08:54
QUOTE(virga @ 2011 11 28, 08:53)
Skato kortos negausi pakol nebusi registruotas.


ir gali buti, kad nores pamatyti darbo sutarti skattekontoret.
Atsakyti
Tai skate kortos ir negausi tik asmens numery kol nedirbsi. O kam jos reik jei nedirbi,nera vistiek nuo kur mokesciu atskaityt smile.gif
Atsakyti
labas vakaras mergaites. tema apmirus, bet gal kas atsakys.
vyras dirba norvegijoje. vaikui tuoj du metai, baigias mano ismokos is sodros. galim gauti is norvegu ten apie 4000 nok. reikia ko? is sodros apie mano gaunamas ismokas, vaikas turi nelankyti darzelio, as dirbti galiu, ne?
pazymoj turi buti apie gaunamas pasalpas, o apie darzelio nelankyma kur? ten pat?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 12 28, 00:26)
labas vakaras mergaites. tema apmirus, bet gal kas atsakys.
vyras dirba norvegijoje. vaikui tuoj du metai, baigias mano ismokos is sodros. galim gauti is norvegu ten apie 4000 nok. reikia ko? is sodros apie mano gaunamas ismokas, vaikas turi nelankyti darzelio, as dirbti galiu, ne?
pazymoj turi buti apie gaunamas pasalpas, o apie darzelio nelankyma kur? ten pat?


Jus gyvenat Norvegijoj? Jei jus ir vaikas registruoti NO, ir vaikas nelanko darzelio, tai gausit apie 3000 nok. (nezinau tiksliai, gal dabar daugiau) iki vaikui sueis tris metai.
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2011 12 28, 18:36)
Jus gyvenat Norvegijoj? Jei jus ir vaikas registruoti NO, ir vaikas nelanko darzelio,  tai gausit apie 3000 nok. (nezinau tiksliai, gal dabar daugiau) iki vaikui sueis tris metai.

mes ne, tik vyras, bet jam tvarkantis zmogus dokumentus pasake, kad nesvarbu jog mes cia, tvarkykis dokumentus ir gausi. kitur skaiciau irgi kad priklauso nuo komunos, bet realiai gauti galima. uzsake sodroje dabar mb pazyma, bet ten turbut bus apie mano tik gaunamas pajamas is valstybes, o apie darzeli kazin ar kas ten bus. klausimas man iskilo ar reikia kazko?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 12 28, 22:16)
mes ne, tik vyras, bet jam tvarkantis zmogus dokumentus pasake, kad nesvarbu jog mes cia, tvarkykis dokumentus ir gausi. kitur skaiciau irgi kad priklauso nuo komunos, bet realiai gauti galima. uzsake sodroje dabar mb pazyma, bet ten turbut bus apie mano tik gaunamas pajamas is valstybes, o apie darzeli kazin ar kas ten bus. klausimas man iskilo ar reikia kazko?


O, tas zmogus kuris tvarko dokumentus norvegas? Nes nelabai tikisi, arba as kazko nezinau. Neseniai girdejau, kad tuos pinigus zada nutraukti moketi. Juos buvo pradeje moketi, kada darzeliuose vieta buvo sunku gauti. Dabar padetis pasitaise. Girdejau, kad tuos pinigus apie tukstanti nok. vaikui gimus ir iki 18 metu moka, jei vaikas ne NO gyvena. Gal apie tai tas zmogus kalbejo?
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2011 12 29, 09:31)
O, tas zmogus kuris tvarko dokumentus norvegas? Nes nelabai tikisi, arba as kazko nezinau. Neseniai girdejau, kad tuos pinigus zada nutraukti moketi. Juos buvo pradeje moketi, kada darzeliuose vieta buvo sunku gauti. Dabar padetis pasitaise. Girdejau, kad tuos pinigus apie tukstanti nok. vaikui gimus ir iki 18 metu moka, jei vaikas ne NO gyvena. Gal apie tai tas zmogus kalbejo?

taip, cia darbdavys padeda viska susitvarkyti, rupinasi. norvegas jis. moket juos moka, norvegu forumuose skaiciau kad tik laiko uztrunka kol pradeda moketi ir nesvarbu kad vaikas lt, nes vistiek tevas islaiko vaika. dar mokama ir tuo atveju, jei ir lt gauna ismoka, tik nuima skirtuma kiek gauni lt. bet va tiksliai kokie dokumentai nerandu, apart to, kad apie mano gaunamas pajamas.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 12 29, 11:49)
taip, cia darbdavys padeda viska susitvarkyti, rupinasi. norvegas jis. moket juos moka, norvegu forumuose skaiciau kad tik laiko uztrunka kol pradeda moketi ir nesvarbu kad vaikas lt, nes vistiek tevas islaiko vaika. dar mokama ir tuo atveju, jei ir lt gauna ismoka, tik nuima skirtuma kiek gauni lt. bet va tiksliai kokie dokumentai nerandu, apart to, kad apie mano gaunamas pajamas.

Gaunamos pajamos uz vaika, vyro darbo kontraktai( iki 3 metu senumo), vyro skatt kortos (iki 3 metu senumo), santuokos liudijimas, vaiko gimimo liudijimas, gyvenamos vietos deklaracija arba seimos sudetis, kad Lt visi vienam adrese registruoti. Dar reikia pateikt formas E401 ir E411 is soc. skyriaus Lietuvoje (jose nurodomos pajamos uz vaika, bet zinau jog ne visi jas gauna). dar leidimo gyvent is politi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucke: 29 gruodžio 2011 - 13:36