Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

QUOTE(Moniqy @ 2012 11 24, 18:55)
Taip susiūti. Ten tas pilkas man panašus kad žvejo stulpeliais megztas.
http://www.youtube.c...h?v=FBBkSbbBSpc

Dekui, gal ir pameginsiu.
Nors nusipirkau siandien Deichmane, kazkaip pro sali eidama pamaciau toki raudona grazu 4u.gif bet gal pameginsiu viena ir nusimegzt 4u.gif
Atsakyti
o kas čia per aparata sir kur tokių pirkti būna?

purumą vašeliu galima išgauti neriant pumpurėlius, bet valgys daug siūlo
Atsakyti
ten mezgimo mašina wink.gif


O pumpurėlių raštas vyr. šalikui nelabai tiktų ax.gif
Atsakyti
Ten ne mezgimo mašina, o aparatas. Ji pati nemezga. Uždedi kiekvieną akutę pati ir tada išmezgi su tuo metaliniu daiktu kur toliau padėtas guli... Jis pirktas prieš 18 m., vienai moteriškei jų parveždavo iš Rusijos smile.gif
Atsakyti
Rugiaveideee, mane irgi tas tavo aparatas sudomino, koks jo pavadinimas, kiek kainavo, gal ir dabar tebegaminamas ir ką jis dar sugeba padaryti g.gif Tik 1*1 stulpelius ar ir dar ką.Pati turiu seną mezgimo mašiną, ieškau kur nusipirkt ripsinę mašiną Meda, na o tokio daikto dar neteko matyti g.gif , o gal ir man jo reikia biggrin.gif Megzt patinka ir noriu, rankos tirpsta, tai ir ieškau pasilengvinimų blush2.gif
Atsakyti
bangelee, kiek mokėjau tikrai neatsinemu... Jis vadinasi Вязальный аппарат "Весёлка.

Štai ką radau, pamatysit ką galima su juo daryt. Bet man per „tamsus miškas” viską suprast http://photo.qip.ru/...nap/150303283//

O mano šalikai megzti ne gera, bloga akis, o tuo švedišku ar anglišku raštu, pamiršau kaip jis tiksliai vadinasi blush2.gif

Ilgai megzt su juo negaliu, labai paskausta vieną ranką, tai mezgu su pailsėjimais...
Atsakyti
[quote=mazge1979,2012 11 13, 11:07]
štai toks snudas ax.gif
user posted image




Gal galite įdėti rašta, pagal kurį mezgėte snuda. Ačiū labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 25 lapkričio 2012 - 18:16
rašto neturiu, aš pati susigalvoju raštą. čia žaista gerom ir ripsu. tarpai ripsu po 4 akis, vienas tarpas geromis-9 akys, kitam tarpe iš 8 gerų akių kryžiavau pynę kažkur kas 10 eilių. priklausys pagal siūlų storį kiek jums reikia akių ir kiek tokių tarpų, akių skaičius pynėje ir tarpuose gali keistis
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 11 25, 19:20)
rašto neturiu, aš pati susigalvoju raštą. čia žaista gerom ir ripsu. tarpai ripsu po 4 akis, vienas tarpas geromis-9 akys, kitam tarpe iš 8 gerų akių kryžiavau pynę kažkur kas 10 eilių. priklausys pagal siūlų storį kiek jums reikia akių ir kiek tokių tarpų, akių skaičius pynėje ir tarpuose gali keistis


Aciu, labai graziai atrodo, tikiuos pavyks kazkas panasaus smile.gif
Atsakyti
Gal galit pagelbeti blush2.gif ,niekur nerandu kur butu parasyta kokio ilgio ir plocio(placiausia vieta) reiktu megzti baktusiuka metuku vaikui?
Atsakyti
Aciu,labai padejot mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2012 11 26, 16:06)
Gal galit pagelbeti  blush2.gif ,niekur nerandu kur butu parasyta kokio ilgio ir plocio(placiausia vieta) reiktu megzti baktusiuka metuku vaikui?


as tai savo dvimetei mezgu kol plotis pasiekia mano delno ilgi (aisku nuo rankos priklauso), tada pradedu siaurinti.
Atsakyti