Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

bigsmile.gif Lusasita koks jaukus atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos, o tas snoodas kaip jis mezgamas?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 12 06, 23:42)

labai gražu wub.gif kaip megzta? Dvi eilės gerų, viena bloga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2012 12 07, 19:42)
Merginos, o tas snoodas kaip jis mezgamas?

jūs norit tik tokio kur vieną kartą užsimauna ar persisuka ilgu šaliu? pakonkretinkit klausimą, padėsim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 12 08, 11:07)
jūs norit tik tokio kur vieną kartą užsimauna ar persisuka ilgu šaliu? pakonkretinkit klausimą, padėsim.  4u.gif

ir mane domina patarimai kaip megzt, dukra tokius mėgsta, gal dar spėčiau nunarpliot šventėms.
ji norėjo tokio, kad 2x apsimūturiuot. Tai kokio ilgio reiktų daryt? ir koks plotis idealiausias?
Atsakyti
Aš mezgu apie 40 cm pločio. Dėl ilgio sunku pasakyt. Va dabar nusipirko 180 cm ilgio tai be galo patenkinta. Na aišku, jei jis būtų plonas tada ne kaip. Man asmeniškai tai apie 150 cm ilgio patinka.
Atsakyti
ilgas tai geriau ir aš manau turi būt apie 1,50-1,70, o plotis geriau matuot pagal galvą, ezgasi kaip šalikas ir susisiuva galai. o siaurą tą tai mezgasi apsirinktu raštu ratu, aukščiua kažkur buvau įdėjus išmatavomus berods ax.gif
Atsakyti
ačiū.
o gal dar turit kokių praktiškų pastebėjimų dėl siūlų- kokie tinka? o kokie tikrai ne?
Atsakyti
jei turit galimybę, tai tik 100 procentų vilna
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 12 08, 14:30)
jei turit galimybę, tai tik 100 procentų vilna

Alize Cashmir ir Roma turiu. ax.gif kurie geriau? manau kad storesni. g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra žinačių kaip megzti švedišku raštu apvaliai (švediškas raštas pats savaime aišku, bet noriu megzt kepurę...). Ačiū.
Atsakyti
rinkčiausi storesnius
Atsakyti