Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(loretita2 @ 2011 12 22, 22:37)
g.gif atleisk uz kvaila klausyma, o tai tu ir esi ta Roma, kuri buvai pas mane paimt daiktus ?

Roma yra soc darbuotoja, ten pati vyriausia (nezinau as tu pareigu), o merga yra kurapka kazkokia ten (nepamenu, kaip ji ten save uzsivadino) ir darbas, itariu, jos visai ne toj srity blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 12 23, 00:53)
o merga yra kurapka kazkokia ten (nepamenu, kaip ji ten save uzsivadino) blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dovanoju kilimėlius mašinai. NUsipirkau per mažus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 12 22, 20:32)
gal galiu paimti ir lėliukams į Vilniaus Santariškių onkologijos ligoninę nusiųsti. Nes pakuoju visas dovanas ir kartu nusiųsčiau... mirksiukas.gif

galima, aisku
Atsakyti
sveikos,

ar yra kam reikėtų kokosinio čiužinuko lovytei? g.gif miegotas,bet nesumiegotas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2011 12 22, 22:37)
g.gif atleisk uz kvaila klausyma, o tai tu ir esi ta Roma, kuri buvai pas mane paimt daiktus ?


ne, tiesiog Merga - Olga neteisingai įdėjo citatą biggrin.gif . Tai cituoja Romos laišką.

O Roma yra vyr.soc.darbuotoja. Bet tikrai galėtų dirbti direktore, nes kiek ji darbų daro, kiek širdies įdeda, kitoms dar toli toli iki jos. Pagarba Romai ir sveikatos jai kuo daugiau 4u.gif
Apkabinu Tave Roma, juk žinai kaip tave myliu mirksiukas.gif
P.S. žinau kad ji paskaito mūsų temą ir labai prašyčiau kad ji info pateiktų apie Vaivą. Nes manau irgi yra kas prisidėjo pinigėliais... mirksiukas.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2011 12 23, 11:14)
galima, aisku


aš siūsiu siuntinį po Kalėdų. Tai rašau AŽ jie niekas neatsiliepė mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos - SOS - skubiai reikia kažkokių šiltesnių batų Kritinos Viktorijai, jai 14 m., koja apie 38 dydis.
Tą ką pernai žiemai surinkom, na jau kaimo keliais prabrido, sakė jau ne kas...

ryt mes su šeima važiuosim juos aplankyti, tai nuveščiau jei staigiai kas atrastų. Skambinkite man 869877631 - iki vakaro aš ar vyras būsim mieste, tai privažiuotume net paimti.
Dėkinga būčiau !!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 12 23, 14:15)
merginos - SOS - skubiai reikia kažkokių šiltesnių batų Kritinos Viktorijai, jai 14 m., koja apie 38 dydis.
Tą ką pernai žiemai surinkom, na jau kaimo keliais prabrido, sakė jau ne kas...

ryt mes su šeima važiuosim juos aplankyti, tai nuveščiau jei staigiai kas atrastų. Skambinkite man 869877631 - iki vakaro aš ar vyras būsim mieste, tai privažiuotume net paimti.
Dėkinga būčiau !!!!!!!!!!!!!!



Turiu,susiskambinom, lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2011 12 20, 23:10)
Svente puiki buvo, mums labai patiko thumbup.gif Prisisoko mano mergina, tik idejom i kedute iskart nuluzo biggrin.gif 
Mes pabegom nes skubejom pas mano mama i gimtadieni, taip pat norejau sulaukti dovaneliu dalybu ir pamatyt laimingus vaikus smile.gif


Šaunutė Tavo mergaitė. wub.gif Na jau tokia superinė. wub.gif Tikra GO GO šokėja. mirksiukas.gif Ir mamytė su tėveliu šaunūs!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Šventė išties buvo nereali! thumbup.gif Buvo išties neapsakomas jausmas, kai mačiau tas žibančias ir laimės kupinas akis išpakavus dovanas. wub.gif Nemačiau nepatenkintų, visi buvo laimingi. wub.gif

Romute, reikia šventės ir kitais metais!!! Nesakykite STOP! Ir kuo geresnės sveikatėlės pačiai, nes be tos didelės ir gerumo kupinos širdies bei rankų šilumos nieko nebūtų... Mano vaikai ir aš su vyru siunčiame kuo nuoširdžiausius sveikinimus artėjančių švenčių proga ir linkime, kad ta energija niekada neišblėstų ir vestų jau pramintu gerumo taku toliau!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetavova @ 2011 12 23, 14:43)
Turiu,susiskambinom, lauksiu  4u.gif


thumbup.gif ryt paimsiu ir nuvešiu... kaip tik pakeliui, prie Gargždų jie dabar gyvena.,..
Kristina ką tik po ligoninės, skrandyje žaizda... tai šventės liūdnos ir bado...
ryt aplankysim su dovanom ir vaišėm, vaikai sakė labai jau laukia Kalėdų senelio kaip ir kasmet mūsų atvykstant... biggrin.gif
Atsakyti

Tegul mielos šypsenos, šviesios mintys, geri darbai, laimė, sėkmė darbe/ versle, jaukūs namai, mylintys žmonės, geri žodžiai lydi JUS ir JŪSŲ ARTIMUOSIUS.
Su artėjančiom šventėm !!! wub.gif

Pagarbiai Rūta/natur
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 12 23, 15:40)
Šaunutė Tavo mergaitė. wub.gif Na jau tokia superinė. wub.gif Tikra GO GO šokėja. mirksiukas.gif Ir mamytė su tėveliu šaunūs!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu, turbut tikrai sokeja bus lotuliukas.gif Jusu seimynele irgi faina 4u.gif

Visas supermamas ir ju seimas su artejanciom sventem!

user posted image
Atsakyti