Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Turiu nauja ezio kortele, kazkada dalino pas dukra mokykloi, o mes visi esam tele2, jei reikes rasykit.
Atsakyti
sveikos,vel pririnkau visokiu daikteliu,rubu,batu.Gal ryt, merga,zadat vaziuoti pro mane ar kazkur netoli?
Atsakyti
na, tyla pas mus biggrin.gif ilsitės visos po renginių ir švenčių biggrin.gif

noriu pasidžiaugti kad pavyko Kristinai, mūsų šeimos prižiūrimai mamytei, suorganizuoti sofą-lovą - ačiū vienai mamytei 4u.gif

kas turėtų drabužėlių įvairių Andriukui 9 m., ūgis apie 135 cm ir Viktorijai 13 m. ūgis apie 150 cm (vaikai abu laaabai smulkučiai) - paimčiau mirksiukas.gif Ypač paaugliukei, be galo graži mergaitė, fotogeniška, nori puoštis kaip ir visos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2012 01 04, 16:25)
sveikos,vel pririnkau visokiu daikteliu,rubu,batu.Gal ryt, merga,zadat vaziuoti pro mane ar kazkur netoli?


Nu,tu,rupūs miltai,gi šiandien kaip tik buvau tavuos kraštuos doh.gif ,nieko ryt vakarop pas tėvus kūčių vakarienės važiuosim,tai mažu prasuksiu(jei nepamiršiu blush2.gif )
Atsakyti
Sveikos smile.gif

nezinau, ar kam tai bus reikalinga, bet... namuose gaminam nemazai ir nespejam visko suvalgyti blush2.gif būna, kad lieka maisto likuciu dienos pabaigoje, o kita diena ar po keliu dienu, kad sazine negrauztu, viskas keliauja i siuksliadeze blush2.gif

galvoju, gal butu galima kazkam atiduoti ta maista..senukams ar mamai kokiai su vaikuciais...kai pagalvoju, kiek maisto ismetam, tai galima butu puse afrikos pamaitinti doh.gif
aisku ne kasdien taip, bet oj būna...o kai pagalvoji, kad kazkas neturi ka valgyti...

taip pat auga mano vaikai, lieka rubeliu (kudikiu), dar surasciau visokiu nenaudojamu daikteliu...

gal patarsit, kaip cia man dabar spresti sita klausima 4u.gif

ir dar... gal yra mamu su vaikuciais, kurioms reikalinga teisine pagalba del islaikymo, skyrybu ir pan., bet neturi advokatui pinigeliu, galeciau nemokamai pagelbeti konsultacijomis ir dokumentu paruosimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DykumosSniegas: 05 sausio 2012 - 23:43
QUOTE(merga @ 2012 01 05, 17:36)
Nu,tu,rupūs miltai,gi šiandien kaip tik buvau tavuos kraštuos  doh.gif ,nieko ryt vakarop pas tėvus kūčių vakarienės važiuosim,tai mažu prasuksiu(jei nepamiršiu  blush2.gif )

tiek to,guluosi i ligonine,nenoriu seimynai deziu viduryje kambario palikti,tai atiduosiu siaip kam nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 01 05, 23:34)
Sveikos smile.gif
..........


sveika,

galiu duoti vaiko ir šeimos "Gerovės"centro vyr.soc.darbuotojos tel. Nr. - pasikalbėsite ir manau tikslingai paskirstysite visą jūsų siūlomą paramą/paslaugas ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 01 06, 10:23)
sveika,

galiu duoti vaiko ir šeimos "Gerovės"centro vyr.soc.darbuotojos tel. Nr. - pasikalbėsite ir manau tikslingai paskirstysite visą jūsų siūlomą paramą/paslaugas ... mirksiukas.gif


parasykite i az 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
Roma skubiai ieško sportinio kilimėlio,gal mažu kas turite
Atsakyti
Gal Dienos centras priglaustu?
http://www.christope...i...8&Itemid=73
Oi blush2.gif reikejo i sandeliuka parasyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 10 sausio 2012 - 10:15
QUOTE(taatjana @ 2012 01 10, 10:12)
Gal Dienos centras priglaustu? 
http://www.christope...i...8&Itemid=73
Oi blush2.gif reikejo i sandeliuka parasyti


Rubliove esantis centras priglaustų,tuoj įmesiu Loretos nr į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas renka daiktus sudegusiai seimynai Agluonienuose?
Atsakyti