Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su Tupperware indais

poster_offtopic.gif Cia receptai su tw, diskusijoms yra kita tema http://www.supermama...?...1300&st=288
Atsakyti
QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2014 07 08, 00:39)
Mergaitės,o kaip su extra chefais,ar keičia,jei nulūžo vidinis "cipukas",ant kurio uždedama kojelė su peiliukais unsure.gif

Man pakeitė.Vėl reiks priduoti malunelio viršų,nes visai nebesisuka.
Atsakyti
Gal kas turite recepta zaliu burokeliu misraines su graikiskais riesutais ? 4u.gif Prisimenu, kas reikia gaminti su Qhuick shefu. g.gif
Atsakyti
Su Quick Chef daromos žalių burokėlių salotos: 2 vid dydžio burokėliai, 2 obuuliai, 1 svogūnas, 2 skiltelės česnako. Viską labai smulkiai supjaustyti.
Atsakyti
Merginos, ar ryziu virimo inde galima tik ryzius virti, gal ka nors kitka bandete ir gerai gaunasi? Kruopos, makaronai, plovas? Pamaniau, kad makaronu virimo mikrobangeje indas turbut tik savo forma skiriasi, o savybes tai turetu buti tokios pacios?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2016 07 07, 11:21)
Merginos, ar ryziu virimo inde galima tik ryzius virti, gal ka nors kitka bandete ir gerai gaunasi? Kruopos, makaronai, plovas? Pamaniau, kad makaronu virimo mikrobangeje indas turbut tik savo forma skiriasi, o savybes tai turetu buti tokios pacios?

Ryziu virimo indas yra tikras gėris.
Jame zinoma, kad galima virti ne tik ryzius. Rytais verdu grikiu kose, kuskusa gaminu ir kitas kruopas, mano teta jame nuolat gamina ivairias koses, ji net plova jame dare (as pati nebandziau), man labiau patinka is orkaites. Jame ir sildyti maista galima. Viskas pasigamina puikiai ka gaminate mikrobangu krosnelej. 4u.gif
Drasiai gaminkit, pamatysit koks geris thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Pomona33 @ 2016 07 14, 16:45)
Jame ir sildyti maista galima. Viskas pasigamina puikiai ka gaminate mikrobangu krosnelej. 4u.gif
Drasiai gaminkit, pamatysit koks geris  thumbup.gif


Bet kokį gėrį įdėjus į mikrobangų krosnelę, gauname š...... mirksiukas.gif
Atsakyti