Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(pagyvenus @ 2012 02 22, 23:10)
Ar yra kažkiek racijos vaikytis tą pirminę viziją ir sumokėti daugiau, bet užsakyti skiautinių? Gal dar kokių minčių.
Langą ir visą sieną už lovos galvūgalio dengsiu užuolaida, bet ją užsakinėsiu tada, kai išsirinksiu lovatiesę, kažkaip tikiuosi, kad užuolaidų audinių bus didesnis pasirinkimas ir nebus problemų priderinant prie lovatiesės.


Racijos tikrai yra, tik reikia susiimti ir nebesiblaškyti. Jeigu linas, tai linas thumbup.gif
Bet tobulumas slypi paprastume. Jeigu ketini margumą slėpti natūraliu auginiu, tai mano galva tas audinys neturėtų būti margas, t.y. šiuo atveju tai turėtų būti ne skiautinys, o vienspalvis audinys. Žinau, kad lino pločio paprastai neužtenka lovatiesei, tada atskirus gabalus tektų jungti dekoratyvinėmis siūlėmis. Siuvimas kainuotų pigiau negu skiautinio.
Užuolaidai irgi galima nusipirkti plono lino. Bus graži darna - visur vienodas audinys. Aš dar ir patalynę pakeisčiau į balto lino... ax.gif

Ai, nukrypau į lankas... Tiesiog jautrią stygą kliudei su linu. Pas save dabar keičiu rankšluoščių ir patalynės margumyną į baltą spalvą. Išmečiau lauk visus margus rankšluoščius, kurių buvo visokių spalvų ir margumo po vieną egzempliorių lotuliukas.gif Humanose be problemų prisirinkau baltų rankšluoščių. Kokybės pasitaikė visokios, bet kadangi jie pirkti po 3-4 litus, tai be sąžinės graužimo prastesnius rankšluoščius atidedu vyrui į garažą. Dabar neskubėdama patalynės komplektus keičiu naujais (iš balto lino, siūnu pati). Po pusmečio-metų projektas turėtų būti baigtas wub.gif Svarbiausia - nuspręsti ko nori ir nesiblaškyti 4u.gif

Įkvėpimui:
http://www.mlnshop.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 23 vasario 2012 - 09:37
Labai gražūs baldai, lempos tikrai skandinaviško stiliaus, o visa kita manau, tiesiog laiko klausimas - ir pakeisit...

Dabar mano pasiūlymas biggrin.gif

Sakyčiau visai tiktų gal ir tokia lovatiesė, anksčiau kažką panašaus ir nelabai brangiai esu mačiusi SENUKUOSE, atrodo, radau jų internetinėje svetainėje...


user posted image

user posted image

user posted image

--------


Šita - dabar gerokai nukainuota, jei tiks pagal spalvą...
user posted image

Manau ir šis tiktų...nors čai daugiau country stilius

user posted image

http://pigu.lt/balda...alvei?id=983003
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 23 vasario 2012 - 11:27
aaaa, dūšia čia atsigauna wub.gif wub.gif

Reikia apgalvoti viską dėl virtuvinio doh.gif Sprendžiu problemikę, nors gal labiau problema ją pavadinčiau doh.gif Gyvenam mažose erdvėse, taip kad šviesios spalvos išsigelbėjimas , bet yra bet..... MB prieš baltą virtuvę, kad ir su rusvu stalviršiu, o a būtent šviesaus noriu, nes mums tamsios spalvos labai užgoš erdvę... O šitam stiliukui būtent virtuvėje dominuoja gi tos spalvos, ne nebent dar country stiliuke ta balta pasendinta unsure.gif

Gal turit kokių skandinaviškų virtuvių foto, kur nebūtų akinamai baltų spalvų , o gal net šiek tiek kitokių atspalvių rolleyes.gif


P.s. nu ***** blemba, virtuvėje sukiojuos aš, valgyt gaminu aš, o reikia kompromiso .... Kažin kaip čia sugalvojus pašantažuot MB, kad nebgalėtų prieštaraut man biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 23 vasario 2012 - 11:27
sveikos. reikia patarimo. galvoju ar sugadinau kompozicija visiskai ar dar yra vilties biggrin.gif mano vyras ir tevas tai nori mane pritrenkti, nes jie tiek daug dirbo,o man nebepatinka blush2.gif
gaila neturiu po ranka normaliu fotkiu, bet aiskinu problema:
zodziu prie paradiniu duru dabar yra trys isejimai: paradines durys kolidoriaus gale, svetaines durys priesais arka i busima laiptine-hola. svetaines durys tokio pat plocio kaip ir paradines-kvadratines. arka i hola irgi tokio pat plocio,bet arkine doh.gif man ta arka biski akis dabar bado ka manot g.gif gal uztektu ja apaivadidalinti kokiu remu vietoj vel sienos griovimo g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rexe: 23 vasario 2012 - 11:26
QUOTE(pagyvenus @ 2012 02 23, 03:10)
user posted image


seip turiu pripazinti, kad cia atsiskleidzia mano fantazijos trukumas. matau kambari ir suprantu, kad jam reikia kazkokio "cinkelio" nes dabar toks "sterilus" be dušios. O kaip ta cinkeli sukurti zalio supraciaus neturiu... pas mane miegamasis kol kas panasiam lygmenyje, yra panasaus stiliaus baldai, sienos lengvai rausvos, beveik baltos. grindys masyvo, tamsiai rudos. tokios a la sendintos. ir lygiai taip pat nematau jame jokio jaukumo. na dar nenaudojame jo pagalpaskirti biggrin.gif cia kol kas drabuziu dziovykla, bet reikia po truputi kazka daryti... as kai pasigilinau i sia tema, tai visu namu noreciau tik skandinaviskai sviesiu ir paprastu su keletu senu daiktu (ar bent atrodanciu kaip seni), bet kaip tai pasiekti man didelis galvos skausmas.

apvaziavau vakar keleta parduotuviu del sviesaus klinkerio virtuves spintelems, na baisu, man reik vos keliu kvadratu - tiek niekas neusakines, o likuciuose neturi... na bet pas mus garaze (!) radome 6amotiniu senu sneuteliu plytu is MB kaimo parveztu, planavome kazkada siena pirtyje muryti. jos sviesios, naturaliai "nutrintais kampais" nu gal visai nieko bus mano planui g.gif siandien vakare eisim "restauruoti" ju. kazkokia vizija ryskeja, tik ziauriai bijau paslysti su ja smile.gif

is vis dabar galvoj tik ir sukas- balintas medis balintas medis biggrin.gif ka dar perdazyti namie biggrin.gif biggrin.gif
sitas stiliukas kaip virusas plinta mano galvoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2012 02 23, 12:25)
is vis dabar galvoj tik ir sukas- balintas medis balintas medis biggrin.gif ka dar perdazyti namie biggrin.gif biggrin.gif
sitas stiliukas kaip virusas plinta mano galvoje biggrin.gif

ir viskas būtent baltai.... doh.gif Aš vasarą su baltu penzeliu sukinėjaus visur.... Mb jau siaubą keldavau, kai surasdavau kąnors perdažyt, tai jis tik užklausdavo - kokia spalva??? O kaip kitaip - BALTA bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manau, jaukumo čia galima įnešti su audiniais... Man kažkodėl šiame kambaryje norėtųsi matyt, kažką panašaus...turiu galvoj spalvų derinį..

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Megaites, labai gera akcija plytelems "Bissel Bianco" 10x20cm

user posted image
gainasi po 35.5Lt iki vasario galo -25% plytelems ir is ACIU korteles -25%
standartine kaina po 59lt/m2
Pamenu, jog kazkuri ieskojo, tai nepraziopsokit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥STELLA♥: 23 vasario 2012 - 11:41
QUOTE(kasiopeja @ 2012 02 23, 09:34)
Bet tobulumas slypi paprastume. Jeigu ketini margumą slėpti natūraliu auginiu, tai mano galva tas audinys neturėtų būti margas, t.y. šiuo atveju tai turėtų būti ne skiautinys, o vienspalvis audinys. Žinau, kad lino pločio paprastai neužtenka lovatiesei, tada atskirus gabalus tektų jungti dekoratyvinėmis siūlėmis. Siuvimas kainuotų pigiau negu skiautinio.
Užuolaidai irgi galima nusipirkti plono lino. Bus graži darna - visur vienodas audinys. Aš dar ir patalynę pakeisčiau į balto lino...  ax.gif 


Įkvėpimui:
http://www.mlnshop.com/

drinks_cheers.gif As irgi panasiai si kambari "gelbeciau". Siuciau is naturalaus lino ar panasios medziagos lovatiese, 2 dideles pailgas dekoratyvines pagalves (pasisleptu ir suminkstetu galvugalis) ir uzuolaidas. Lovos pagyvinimui prideliociau ryskiaspalviu pagalveliu (melyna- zalia arba zalia- alyvine ar dar kokiu deriniu sugalvociau).Ant palanges pastatyciau pakankamai masyviu ryskiaspalviu vazeliu/zvakidziu ar kitu dekoro elementu, ant spintuciu keli ryskiaspalviai zurnalai ar knygos, ant lovos dar koks nerupestingai numestas pledas ir , mano akimis, vaizdelis butu zymiai geresnis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2012 02 23, 12:25)
sveikos. reikia patarimo. galvoju ar sugadinau kompozicija visiskai ar dar yra vilties biggrin.gif  mano vyras ir tevas tai nori mane pritrenkti, nes jie tiek daug dirbo,o man nebepatinka blush2.gif
gaila neturiu po ranka normaliu fotkiu, bet aiskinu problema:
zodziu prie paradiniu duru dabar yra trys isejimai: paradines durys kolidoriaus gale, svetaines durys priesais arka i busima laiptine-hola. svetaines durys tokio pat plocio kaip ir paradines-kvadratines. arka i hola irgi tokio pat plocio,bet arkine doh.gif man ta arka biski akis dabar bado ka manot g.gif gal uztektu ja apaivadidalinti kokiu remu vietoj vel sienos griovimo g.gif
user posted image
user posted image
user posted image



Aš ko gero virš arkos kabinčiau kokį karnizą su sunkia užuolaida...Bandysiu pagrįsti, nes kaip suprantu pas Jus priekyje yra lauko durys, o kas už jų - tambūras yra? Jei jo nėra esant šaltam orui viskas "eis" į vidų, tokiu atveju užuolaida kažkiek pristabdytų (jei, ji žinoma, būtų kartas nuo karto užleidžiama).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 23 vasario 2012 - 12:01
QUOTE(Rexe @ 2012 02 23, 11:25)
sveikos. reikia patarimo. galvoju ar sugadinau kompozicija visiskai ar dar yra vilties biggrin.gif  mano vyras ir tevas tai nori mane pritrenkti, nes jie tiek daug dirbo,o man nebepatinka blush2.gif


http://lt.lt.allcons...niame-interjere

rinkit kuo šviesesnę spalvą,kad būtų minkšta ir šilta,kreminė,gelsva,matinė.Tik neuždenkit jokiom draperijom, bus kaip burtų salone. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2012 02 23, 01:10)
Langą ir visą sieną už lovos galvūgalio dengsiu užuolaida, bet ją užsakinėsiu tada, kai išsirinksiu lovatiesę, kažkaip tikiuosi, kad užuolaidų audinių bus didesnis pasirinkimas ir nebus problemų priderinant prie lovatiesės.

Interjero daikčiukų parduotuvėse gražių lovatiesių yra,gal ir to tūkstančio nereikėtų. smile.gif
Ar jum patogūs tie šviestuvai? g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 23 vasario 2012 - 12:46
QUOTE(Barboraaa @ 2012 02 23, 12:41)
Ar jum patogūs tie šviestuvai? g.gif


Juos reikia stipriai priveržti, o man tai nelabai išeina, tai vis krenta doh.gif
Nors MB gal 4 tokius turi studijoj ir yra labai patenkintas. Į naująjį butą vėl 3 tokius nupirko biggrin.gif
Atsakyti