Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

prašom pasirodyti daigelius kam išdygo blush2.gif
Atsakyti
Galėsiu nufotkint tik dar mažai vaizdo iš tų daigelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 20, 17:02)
o tai kiek tas nedaug, kad šaknims šilta, tačiau nekenkia antžeminei daliai?  g.gif  lotuliukas.gif Dengiamos tik jaunos ir durpės todėl nenaudotinos, nes su sugeria drėgmę iš dirvos, oro ir taip supūdo. Tai tiek wink.gif

Antzeminiai daliai tikrai nepakenke, nes nebuvo apipiltos.
Atsakyti
Įkeliu savo patysėles, vaizdas nekoks blush2.gif Nžn ar čia ne žolės, nesu auginus tai nežinau kaip turi atrodyti jų daigeliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 21, 15:33)
Įkeliu savo patysėles, vaizdas nekoks blush2.gif Nžn ar čia ne žolės,  nesu auginus tai nežinau kaip turi atrodyti jų daigeliai  blush2.gif

Aisku, kad levandos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2012 03 21, 15:49)
Aisku, kad levandos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Nuraminot 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, pas mane irgi tokios sudygo, ka dabar su jomis daryti?
Atsakyti
pas mane irgi tokios, tik tankiaiu sudyge, ispikavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 21, 17:28)
pas mane irgi tokios, tik tankiaiu sudyge, ispikavau mirksiukas.gif


Pas mane netolygiai dygsta, atrodo jau visos sudygo, bet sumasto išlysti vienas kitas daigiukas ax.gif Tai bijau dar judint, gal sudygs daugiau doh.gif Jūs nelaukėte tikrųjų lapelių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 21, 17:33)
Pas mane netolygiai dygsta, atrodo jau visos sudygo, bet sumasto išlysti vienas kitas daigiukas  ax.gif  Tai bijau dar judint, gal sudygs daugiau doh.gif Jūs nelaukėte tikrųjų lapelių?  g.gif

as viena 4u.gif !!!
nelaukiau, ir nieko tokio, prigijo - nufotkinciau, bet fotiko elementai nepakrauti blush2.gif
Atsakyti
pas mane vienas jau irgi snapą išleido,taip faina blush2.gif
Atsakyti
Kad nors vienas daigelis pas mane nosi iskistu, sejau jau tris kartus ir nieko schmoll.gif schmoll.gif Jei kas turesite pertekliu ir mesite, tai pretenduoju i ji 4u.gif
Atsakyti