Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 21, 23:34)
Kad nors vienas daigelis pas mane nosi iskistu, sejau jau tris kartus ir nieko schmoll.gif  schmoll.gif Jei kas turesite pertekliu ir mesite, tai pretenduoju i ji 4u.gif

as jau matau kad turesiu, mat sudygo antru kartu setos, nemazai taip, gal kad kitos firmos g.gif g.gif
bet as esu is vilniaus rajono... g.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus...Drekinsiu...Dabar turiu jau 2 daigelius...Bet bijau, kad gali neisgyventi...Paslepiau nuo katino, kad tik pati rasciau kur lotuliukas.gif
O jeigu nepavyks ir paskutini karta - tai arba pirksiu, arba is Vilniaus forumieciu "kaulysiu" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 03 22, 08:48)
as jau matau kad turesiu, mat sudygo antru kartu setos, nemazai taip, gal kad  kitos firmos g.gif  g.gif
bet as esu is vilniaus rajono... g.gif

Musu rajonai jungiasi, tai kai jau kvepes pas jus ismetinu, gal ir atvaziuociau paimti blush2.gif Nes jau nebeturiu vilties pati uzauginti verysad.gif
Atsakyti
Nu, man sudygo taip, kaip rodytoje nuotraukoje, katra cia pikiavot? Kaip tai daryti? At jau i lauka is kart sodinti?
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2012 03 22, 13:32)
Nu, man sudygo taip, kaip rodytoje nuotraukoje, katra cia pikiavot? Kaip tai daryti? At jau i lauka is kart sodinti?

na i lauka tai dar ne, tik praretinau as jas...
Atsakyti
Labutes,

gal kas auginate levndas balkone? unsure.gif Mano balkonas stiklintas, pietų pusėje ar neperkeps, ar patiks joms? g.gif

Buvau pries kelis metus gavusi vieną keruką wub.gif sode auginau, labai visiems reklamavau, dalinau, kol galiausiai pas pačią nebeliko sad.gif sodinau, neišdygo doh.gif o dabar užėjo noras balkone turėti, bandysiu vėl sodinti ax.gif skaitau temą, kaupiu žinias, gal pavyks ax.gif
Atsakyti
[quote=Ašne,2012 03 22, 22:09]
Labutes,

gal kas auginate levandas balkone? unsure.gif Mano balkonas stiklintas, pietų pusėje ar neperkeps, ar patiks joms? g.gif

As auginau balkone (pietine puse), bet ne tai skurdo jinai, ne tai augo. Pagailo man jos. Isveziau i soda, galvoju numirs, tai bus numirus, nes balkone jai vis tiek nera geriau.
Ir ka Jus manot, ji taip suzaliavo, kad netycia vienas zmogus ja sulig zeme nuskyne (pagalvojo, kad prieskoniams auginu) ir ji vel isleido didziulias sakutes iki rudens.
Tai va, labai dziaugiuosi, kad ja is balkono i soda isveziau smile.gif
Atsakyti
ax.gif manau , kad vazonuose jai ne kas tikrai...ne visi augalai gali juose augti
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 21, 13:27)
Pabandykite sėklas suvynioti į drėgną drobelę ar kažkokią panašią medžiagą, kuri būtų tanki ir nebūtų sunku nukrapštyti tas sėklytes kai sėsite  ax.gif Po to į kažkokią mažą dėžutę įdėkite ir į šaldytuvo daržovių skyrelį kokiom keliom dienom, aš taip dariau, tai dygsta kaip šepetys  biggrin.gif

O marlė tiks?
Ir gal galit biški plačiau? Sėklos turi būt mirkytos? Ir ta drobelė turi būt drėgna? Ar reikia lieti tam šaldytuve blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 23 kovo 2012 - 12:51
QUOTE(Saulužė @ 2012 03 23, 12:50)
O marlė tiks?
Ir gal galit biški plačiau? Sėklos turi būt mirkytos? Ir ta drobelė turi būt drėgna? Ar reikia lieti tam šaldytuve blush2.gif


Iš marlės bus sunkiau iškrapštyt, jų sėklos smulkokos unsure.gif Manau tankesnio kažko reikia. Aš nemirkiau sėklų, paėmiau šviesios tankios drobytės gabaliuką, manau tam puikiai tiktų kokios paklodės, virtuvinio rankšluoščio gabaliukas ar kokio pagalvės užvalkalo jei turite atitarnavusį,suplyšusį ir nebereikalingą, arba šiaip kokį šviesenį audinį tankų, manau rasite namuose g.gif Dėl patogumo kai imsite kokį audinį mastykite ir žiūrėkite, jog patogu būtų po to tas sėklytes nukrapštyti, nes jei koks frotinis rankšluostis tai irgi gali būti sunkumų unsure.gif Ir geriausia šviesenė medžiagėlė, kad sėklas gerai matytumėt ax.gif Tai va aš tą gabaliuką sušlapinau, nugęžiau, įdėjau į dėžutę (aš ėmiau nuo lydito tepamo sūrio prieš tai gerai išplovus) subėriau sėklytes į vidurį, truput pasklaidžiau, kad nebūtų didelė krūva vienoje vietoje, užlanksčiau kampus kad užsidengtų sėklytės ir uždengiau dėžutes dangtelį, keliom dienom įdėjau į šaldytuvo daržovių skyrių.
Aš neliejau, nes neilgai laikiau šaldytuve, tik kelias dienas, bet jei laikant kokią savaitę ar ilgiau tai tikriausiai reiktų prižiūrėt, kad medžiaga būtų drėgna, jei pasirodytų, kad sausa ta medžiagėlė, gal užtektų truputį papukršti ar keletą lašelių užlašinti, nes liejant tai gali išplaukti sėklos unsure.gif Na va gal aiškiai paaiškinau karsta.gif Tokia mano patirtis šaldant medžiagoje, bet kitos kaip supratau daro ir kitaip, šaldo jau pasėtas sėklas su visu vazoniuku rolleyes.gif Sėkmės sėjant ir auginant šias gražuoles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 23 kovo 2012 - 20:35
O kaip toliau? Sėt į dėžutę ir kokiame gyly, t. y kiek ant sėklų žemių užbert ir ar daryt šiltnamiuką, ar dar uždengėt plėvele, kur statyt kol sudygsta g.gif Bus labai ačiū jei atsakysit, labai jau noriu levandų pasisėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2012 03 23, 20:53)
O kaip toliau? Sėt į dėžutę ir kokiame gyly, t. y kiek ant sėklų žemių užbert ir ar daryt šiltnamiuką, ar dar uždengėt plėvele, kur statyt kol sudygsta  g.gif Bus labai ačiū jei atsakysit, labai jau noriu levandų pasisėt  ax.gif


Sėjau į vazoniuką, gal 10 cm skersmens, nžn tikslei, bet ne per didžiausias, verdeteros žemę pomidorams ir paprikoms naudojau nes neturėjau kitokių su smėliuku ax.gif Sušlapinau gerai žemę, išbarsčiau tas šaldytas sėklytes, jas paspaudžiau truput, bet žemėmis neužbėriau, uždengiau su plėvele ir kasdien pravėdint stengiaus. Stačiau ant radiatoriaus, bet ne tiesiogiai, padėjau polisterolio plokštę pirma, galima dėt ir kažką kitą, kokį storesnį rankšluostį, ant radiatoriaus tik po to vazoniuką, kitaip gali sušusti sėklos ax.gif aišku galima ir kažkur šalia radiatoriaus laikyt, svarbu būtų šilta ax.gif man neteko drėkint žemių, nes jos buvo drėgnos iki kol sudygo, bet manau jei išsausėja tada reiktų padrėkint atsargiai ar tai su purkštuvu ar tai atsargiai palašinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 23 kovo 2012 - 21:15