Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvos tipus, bazinius rūbus ir pan.

Sena tema

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Daug naudingos info, ačiū Ramerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Nuorodos

Lietuvių kalba:
Kaip susitvarkyti drabužinę
Bazinis garderobas

Anglų kalba:
Puslapis
Puslapis
Vasaros spalvų derinimas
Spalvų derinimas
Apie kapsules
Kaip susitvarkyti garderoba
Žiemos tipas

Rusų kalba:
Kapsulės metodas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas
Bazinis garderobas rudeniui
Kaip pakeisti savo spintos turinį 1
Kaip pakeisti savo spintos turinį 2
Straipsnis
Baziniai daiktai rudeniui
Apie spalvas
Spalvų tipai
Spalvų tipai
Žiemos tipas
Žiemos tipas
Pavasario tipas
Rudens tipas
Vasaros tipas
Testas tipui nustatyti
Testas tipui nustatyti
Kaip pasiruošti rudeniui
Bazinis garderobas
Straipsnis
Straipsnis
Apie spalvas
Baziniai garderobai pagal stilius
Paletės

Bendrai:
Visi keturi metų laikai

Vasaros:
Vasaros paletės
Paletė
Paletė
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Rudens:
Paletė
user posted image
user posted image

Žiemos:
Paletė
user posted image

Pavasario:
user posted image




Atsakyti
O, kaip operatyviai nauja tema. Vakar vyras nufotografavo mane su nauju megztiniu, įkėliau į albumą, taip pat kitą pirktą megztinį 4u.gif Sorry, be kailiuko pirmojo megztinio nefotografavau.

Čia ne senbuvėms be veido:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 11 lapkričio 2011 - 13:53
dontstop, man labai patiko idėja, bet kadangi maikučių turiu n, tai gal tada pažiūrėsiu išsirinksiu kelias maikutes, o prie jų rinksiuosi kelnes, sportbačius ir gal net bliuzoną bigsmile.gif

Dar viena problema blush2.gif turiu storą, šiltą megztinį. Rankovės trijų ketvirčių, pats gana ilgas, dengia užapakalį ir dar kokie 6cm, susagstomas, iškirptė laaabai didelė. Kyla klausimas: ar gražu būtų ji nešioti ne ant džinsų, o tiesiog su storom timpom? (Kolkas turimos juodos, pilkos, bet galvoju dar kažkokias įsigyti kaip tik) Ką derinti po megztiniu? Nes kolkas jis metus guli spintoj vien todėl, kad niekas man su juo nesižiūri blush2.gif jis toks baltas/gelsvas, kaip pieno spalva verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 11, 13:52)
Dar viena problema  blush2.gif  turiu storą, šiltą megztinį. Rankovės trijų ketvirčių, pats gana ilgas, dengia užapakalį ir dar kokie 6cm, susagstomas, iškirptė laaabai didelė. Kyla klausimas: ar gražu būtų ji nešioti ne ant džinsų, o tiesiog su storom timpom? (Kolkas turimos juodos, pilkos, bet galvoju dar kažkokias įsigyti kaip tik) Ką derinti po megztiniu? Nes kolkas jis metus guli spintoj vien todėl, kad niekas man su juo nesižiūri  blush2.gif  jis toks baltas/gelsvas, kaip pieno spalva  verysad.gif

Man atrodo galima 4u.gif Rengčiausi paprastą maikutę blush2.gif Arba gal marškinukus galima.
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 11, 14:52)


Dar viena problema  blush2.gif  turiu storą, šiltą megztinį. Rankovės trijų ketvirčių, pats gana ilgas, dengia užapakalį ir dar kokie 6cm, susagstomas, iškirptė laaabai didelė. Kyla klausimas: ar gražu būtų ji nešioti ne ant džinsų, o tiesiog su storom timpom? (Kolkas turimos juodos, pilkos, bet galvoju dar kažkokias įsigyti kaip tik) Ką derinti po megztiniu? Nes kolkas jis metus guli spintoj vien todėl, kad niekas man su juo nesižiūri  blush2.gif  jis toks baltas/gelsvas, kaip pieno spalva  verysad.gif

Aišku kad galima tokio ilgio megztinį nešioti su tympomis, jei tik kojyčių lieknumas leidžia smile.gif O po megztiniu - golfas, palaidinė, marškiniai..
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 11, 13:52)

Dar viena problema  blush2.gif  turiu storą, šiltą megztinį. Rankovės trijų ketvirčių, pats gana ilgas, dengia užapakalį ir dar kokie 6cm,

Jei neatrodot, kaip sijona namie pamirsus, tada galima biggrin.gif
Pademonstruokit mirksiukas.gif

Dontstop, aciu uz temike 4u.gif
Atsakyti
groovy, atrodote flirt.gif

O iš spalvyčių ką rinktis prie tokios spalvos? Nes man kažkodėl niekas nesižiūri arba nieko tinkamo neturiu verysad.gif

Ech, tas kojų lieknumas.. nežinau, nesu iš plonųjų, bet mano toks sudėjimas visada buvo, kad kojos stambokos, nors liemuo tarkim lieknas lieknas, bet man ir negražu kojos šakaliukai, o manau mano kojos dar tai leidžia liezuvis.gif
Papildyta:
Niekaip nesuprantu, kodėl kitose temose atsiranda tas langelis `Browse`, o šitoje ne, todėl ir nesidemonstruoju, nes nežinau kaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 11, 14:15)
groovy, atrodote  flirt.gif

O iš spalvyčių ką rinktis prie tokios spalvos? Nes man kažkodėl niekas nesižiūri arba nieko tinkamo neturiu  verysad.gif

Ech, tas kojų lieknumas.. nežinau, nesu iš plonųjų, bet mano toks sudėjimas visada buvo, kad kojos stambokos, nors liemuo tarkim lieknas lieknas, bet man ir negražu kojos šakaliukai, o manau mano kojos dar tai leidžia  liezuvis.gif

aciuks.gif

Baltą maikutę rengčiausi prie pieno spalvos blush2.gif

Jei leidžia, pirmyn. Pirma įsikelkite nuotrauką į internetinį albumą, pvz., fotki.com arba photobucket.com, tada nukopijuokite jos nuorodą ir su IMG rašydama atsakymą įkelkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 11 11, 14:25)
Baltą maikutę rengčiausi prie pieno spalvos blush2.gif

prie balto kreminė ir pieno spalvos sumurzinėja smile.gif

pirkiniai liuksiški, o sakyk, ką prie antrosios tunikos žadi nešiot? golfą ilgom rankovėm? kas apačioj?
Atsakyti
solo, o ką patartumėt iš spalvų? 4u.gif
Atsakyti
Suprantančioms rusiškai, video:

Garderobo sandara

Figūrų tipai

Bazinis garderobas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 11 lapkričio 2011 - 15:33
Kremine
user posted image
user posted image
user posted image


Dontstop, idomiai labai pasakoja apie figuru tipus thumbup.gif

Groovy, praziurejau foto, grazus megztinis, ir labai patiko tas antras, trumpom rankovytem 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 11 lapkričio 2011 - 16:35