Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Babi* @ 2011 11 24, 16:45)
Su panašiai tokia mėlyna, kaip šitoj paletėj grayed soft navy:

Shana, labai ačiū už pavyzdžius 4u.gif

Ar butu kokia trecia spalva?

Byle macytu biggrin.gif
Atsakyti
dontstop, gal pasufleruotum kokie skaistalai tinka soft summer? 4u.gif
Kazkaip as ju neatsirenku, kasdienai naudoju bronzanta, galiu pasigirt, kad esu juo igudusi modeliuot veida. O skaistalu pirkimas man kaip loterija biggrin.gif Visgi sventem noretusi, kartais prietema bei fotografijos "suvalgo" spalvas ir norisi ryskesnio rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 24, 18:16)
dontstop, gal pasufleruotum kokie skaistalai tinka soft summer? 4u.gif


Straipsniuose rašo, kad rožiniai. O mano nuomone - bene visi, tik reikia priderinti prie makiažo ir rūbų. Man rodos, abidvi mes turime Catrice Peach sorbet persikinius ax.gif Tai jie turėtų tikti smile.gif Manau, kad ir man jie tinka, nors žiemoms rožinius ir alyvinius rekomenduoja. Šiandien tvarkiau nuotraukas, permečiau savo look'us su šiais skaistalais, nu negali būti, kad netinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 24, 17:41)
Straipsniuose rašo, kad rožiniai. O mano nuomone - bene visi, tik reikia priderinti prie makiažo ir rūbų. Man rodos, abidvi mes turime Catrice Peach sorbet persikinius  ax.gif  Tai jie turėtų tikti  smile.gif  Manau, kad ir man jie tinka, nors žiemoms rožinius ir alyvinius rekomenduoja. Šiandien tvarkiau nuotraukas, permečiau savo look'us su šiais skaistalais, nu negali būti, kad netinka  blush2.gif

jei oda šalta ir į rausvumą, tai man atrodo persikiniai neturėtų tikti jokiais būdais schmoll.gif nebent natūralų rausvumą užmaskuoja kreminė pudra, tuomet jau tikrai belekokie skaistalai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 24, 17:41)
Straipsniuose rašo, kad rožiniai. O mano nuomone - bene visi, tik reikia priderinti prie makiažo ir rūbų. Man rodos, abidvi mes turime Catrice Peach sorbet persikinius  ax.gif  Tai jie turėtų tikti  smile.gif  Manau, kad ir man jie tinka, nors žiemoms rožinius ir alyvinius rekomenduoja. Šiandien tvarkiau nuotraukas, permečiau savo look'us su šiais skaistalais, nu negali būti, kad netinka  blush2.gif

Dontstop, o jus koks tipas naturaliai butumet? Nes kaip suprantu ziema esat del savaiminio, dazytu plauku, etc?

Dabar!!!! Noretau iskelti klausima!!!
quiet.gif quiet.gif
Bucia labai dekinga jei senbuves pasisakytu smile.gif Cia bandziau as ir Bytte kazka klausti, bet taip ir liko -
Del priejimo prie albumo naujokems?
Kiek suprantu jos nezino kada gali jo prasyti, ir niekas nezino pagal ka jis suteikiamas.
Jei senbuves, is labiausiais senbuviu man cia Dontstop, Bytte, Groovy, Malena, Daite... gal ka praleidziu 4u.gif galetu pasisakyti, butu kazkaip aiskiau.


Atsakyti
QUOTE(femme @ 2011 11 24, 18:44)
jei oda šalta ir į rausvumą, tai man atrodo persikiniai neturėtų tikti jokiais būdais schmoll.gif  nebent natūralų rausvumą užmaskuoja kreminė pudra, tuomet jau tikrai belekokie skaistalai tinka 4u.gif

Na vat aš tepu ant savo šaltos į rausvumą odos, kreminės ir jokios kitos pudros nenaudoju, ir manau, kad man taip tinka blush2.gif Taip pat, kaip ir bronziniai, rudi, šilti rožiniai, koraliniai. Netinka tik plytiniai g.gif Bandysiu paieškot foto internete su panašiais look'ais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 24, 13:47)
Su rūbais ir akių makiažu.
Graži spalva, aš tokias mėgstu. Man rodos, ji tinka prie įdegio ir baltų dantukų, nepriklausomai nuo tipo  4u.gif
Bandžiau ir labai netiko. Apskritai nemėgstu aliejų  schmoll.gif  Dabar turiu vieną mišinį, kuris iš tikrųjų padėjo nuo plaukų slinkimo, bet tas riebumas  wacko.gif Plaukus išplaunu 4 kartus ir kitą dieną dar kartą. Tada galiu vaikščioti 5 dienas ramiai. Aliejų nemėgstu būtent dėl riebumo, nepatogumo
4u.gif
Dėl nepakankamo mano įdegio, gali būti, kad ir nesusižiūrėjo lūpdažio spalva drinks_cheers.gif Bet vis tiek esu linkusi jį nurašyti apskritai tamsesnėms (žiemai pvz.)
Ant drėgnos odos geras var., gryni ir mane erzina su tuo riebumu drinks_cheers.gif o dėl plakų-neatitaikydavau ir pati kiekio, perplovinėdavau kelis kartus galvą. Per daug tepi, 99%, arba 1% lieka neišplaunančiam šampūnui g.gif pati sutepu galus, tada kas lieka ir dar keliais lašais apriebinu visus plaukus iki ausų, prašukuoju retomis šukomis. Visi plaukai pasidengia taip geru aliejaus sluoksneliu, kuris be jokių bėdų išsiplauna kaip įprastai 4u.gif

O ką jūs laikote foto albume dedate savo foto ir dalinatės patarimais? g.gif Keliate į krūvą ir čia postinamas visas paletes kaip supratau?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 11 24, 18:47)
Dontstop, o jus koks tipas naturaliai butumet? Nes kaip suprantu ziema esat del savaiminio, dazytu plauku, etc?

Dabar!!!! Noretau iskelti klausima!!!
quiet.gif  quiet.gif
Bucia labai dekinga jei senbuves pasisakytu smile.gif Cia bandziau as ir Bytte kazka klausti, bet taip ir liko -
Del priejimo prie albumo naujokems?
Kiek suprantu jos nezino kada gali jo prasyti, ir niekas nezino pagal ka jis suteikiamas.
Jei senbuves, is labiausiais senbuviu man cia Dontstop, Bytte, Groovy, Malena,  Daite... gal ka praleidziu 4u.gif galetu pasisakyti, butu kazkaip aiskiau.

Aš manau, kad light summer g.gif Bet yra toks niuansas - kai aš dar buvau nedažyta ir be "įdegio", mano akys buvo mėlynos. O paskui pasikeitė blink.gif Dabar tamsiai žalios su geltonu viduriuku. Šiltos unsure.gif

Aš dalinčiau slaptažodį visom norinčiom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2011 11 24, 18:48)
Per daug tepi, 99%, arba 1% lieka neišplaunančiam šampūnui

Rimtai? unsure.gif Man ant galvos odos reikia (nuo slinkimo), tai aš darau sklastymus ir purškiu į kiekvieną, kol visą galvą apipurškiu, nemažai jo susinaudoja blush2.gif
Atsakyti
donstop o kaip reikia tuos ružus, skaistalus pasirinkt? Kad į pievas negrybaut... aš net neįsivaizduoju ką imt bandymui. Bandžiau tuos šaltus rausvus tamsesnius ir šviesesnius, rudus tokius kaip egipto žemė... slyvinius dar kažkokius... nu total košmar... vat įdomu išvis į kurę pusę reik dairytis.

shana gal reikėtų labiausiai atsižvelgt į tų nuomonę kurių lukai patalpinti a?
dabar tai femme, tu ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Persikiniai skaistalai ant žiemos tipažo jūsų teismui:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Demi
user posted image


Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2011 11 24, 18:55)
donstop o kaip reikia tuos ružus, skaistalus pasirinkt? Kad į pievas negrybaut... aš net neįsivaizduoju ką imt bandymui. Bandžiau tuos šaltus rausvus tamsesnius ir šviesesnius, rudus tokius kaip egipto žemė... slyvinius dar kažkokius... nu total košmar... vat įdomu išvis į kurę pusę reik dairytis.



Nežinau, ką ir patarti unsure.gif Mano nuomonė - visoms tinka viskas, tik reikia priderinti, kad skaistalai neiškristų iš konteksto. Bet kokie persikiniai ar rožiniai pagal mane išvis tinka visoms, visada ir prie bet ko biggrin.gif Egipto žemė ne skaistalai ,daugiau bronzeris unsure.gif

Atsakyti
aš tik spalvą egipto žemės paminėjau... bet dabar man atrodo ir spalvų visokių atsirado... na tokia tamsesnio įdegio.
Atsakyti