Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės

Gal kuri turit pirstiniu mezgimo schema kur pirstines mezgamos 2 virbalais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2011 11 14, 22:07)
romantiskiems pasivaiksciojimams:)

user posted image



Labai grazios pirstines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2011 11 20, 20:09)
Gal kuri turit pirstiniu mezgimo schema kur pirstines mezgamos 2 virbalais? smile.gif

nelabai isivaizduoju kaip tai turetu atrodyt g.gif butu idomu pasiziuret jei kas turit schemu. as manau, kad tuomet jos turetu buti mezgamos is dvieju daliu ir po to susiuvamos arba sumezgamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 11 21, 12:35)
nelabai isivaizduoju kaip tai turetu atrodyt  g.gif  butu idomu pasiziuret jei kas turit schemu. as manau, kad tuomet jos turetu buti mezgamos is dvieju daliu ir po to susiuvamos arba sumezgamos  g.gif

Pati pirštinė mezgama kaip viena detalė, kuri paskui perlenkiama, tik nykštys - iš dviejų dalių. Jei niekas neįkels, per šaindien - rytoj pasistengsiu nufotografuoti iš žurnalo kelias schemas su lietuviškais aprašymais. Ten gal kiek daugiau paaiškinti tokio mezgimo būdo ypatumai, bet raštų schemas galima naudoti įprastines, tokias, kaip pvz. minėtosios senosios temos pabaigoje.
Atsakyti
Štai - dviem virbalais megztos kumštinės pirštinės: 1, 2 4u.gif
Atsakyti
user posted image
na va ismokau ir as jas megzti , sau mezgiau 4u.gif
Atsakyti
O aš norėjau paklausti iš kokių siūlų megzti pirštines, kad jos būtų tikrai labai šiltos? Iš 100% vilnos? Pirštinės turėtų nedurti. Ar kažkokį pamušalą į vidų pasiūnat, kad nebūtų perpučiamos, nes man viengubos atrodo labai perpučiamos g.gif Noriu Kalėdoms dovanų numegzti ir bijau prašauti ax.gif Ačiū už pasidalinimus patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 11 27, 19:26)
O aš norėjau paklausti iš kokių siūlų megzti pirštines, kad jos būtų tikrai labai šiltos? Iš 100% vilnos? Pirštinės turėtų nedurti. Ar kažkokį pamušalą į vidų pasiūnat, kad nebūtų perpučiamos, nes man viengubos atrodo labai perpučiamos g.gif  Noriu Kalėdoms dovanų numegzti ir bijau prašauti ax.gif Ačiū už pasidalinimus patirtimi 4u.gif

jei mezgi su rastu automatiskai jos gaunasi dvigubos. o siulus naudoju kokie papuola, ivairius likucius, kazkaip kai salta, nelanbai jos ir kanda.
Atsakyti
Kur galeciau kreiptis smile.gif reikia broliui dovanai Kaledoms pirstiniu su rastais smile.gif gal kas kaune ar Vilniuje numegztu uz pinigelius? 4u.gif prasau i az
Atsakyti
Sveiki.
Pasirodau su savo išvargtom pirštinytėm "poniais" ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2011 12 05, 16:03)
Sveiki.
Pasirodau su savo išvargtom pirštinytėm "poniais"  ax.gif
user posted image
user posted image

Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 10 23, 10:15)
vyriskos pirstines
user posted image


gal schemute galima butu wink.gif labai grazios
Papildyta:
QUOTE(Svaja83 @ 2011 12 06, 11:28)
gal schemute galima butu wink.gif labai grazios



RADAU wink.gif
Atsakyti