Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės

4u.gif Kaledom sesute uzsiprase siltu kumstiniu pirstiniu, pati nesu mezgeja schmoll.gif , gal kas galit pasiulyti ka nors ax.gif , aciu i az
Atsakyti
QUOTE(svarbi105 @ 2011 12 07, 14:43)
4u.gif Kaledom sesute uzsiprase siltu kumstiniu pirstiniu, pati nesu mezgeja schmoll.gif , gal kas galit pasiulyti ka nors ax.gif , aciu i az

thumbup.gif
Atsakyti
Dvipuses, rastuotos, labai siltos pirstinytes mano mazylei
user posted image
Atsakyti
IngridaGal labai mielos pirštinytės thumbup.gif .O mano sūnus vos pamatęs šituos briedžius ,pirštines užsisakė lotuliukas.gif .Rodau jūsų teismui ax.gif .
user posted image
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2011 12 17, 20:13)
IngridaGal labai mielos pirštinytės  thumbup.gif .O mano sūnus vos pamatęs šituos briedžius ,pirštines užsisakė lotuliukas.gif .Rodau jūsų teismui  ax.gif .

Aciu 4u.gif Mano vyras situ pirstiniu jau antrus metus laukia blush2.gif reikia kazkaip siemet susiimti ir bent iki naujuju numegzti..
Atsakyti
Labai grazios rastuotos pirstines wub.gif -tokios mano megstamiausios wub.gif

Rodausi ir as vaikiskas siltuteles su besmegeniais bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
kokios nuotaikingos ir mielos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 12 18, 22:24)
Labai grazios rastuotos pirstines wub.gif -tokios mano megstamiausios wub.gif

Rodausi ir as vaikiskas siltuteles su besmegeniais bigsmile.gif

user posted image

O gal schemute turi? ax.gif
Atsakyti
O, kokie besmegeniai thumbup.gif

Aš raudonus merinukus naikinau į tokias prie raudonos striukės derintas vaikiškas pirštinytes :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 12 18, 22:24)
Labai grazios rastuotos pirstines wub.gif -tokios mano megstamiausios wub.gif

Rodausi ir as vaikiskas siltuteles su besmegeniais bigsmile.gif

user posted image

labai gražu ir žiemiška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 11 27, 18:26)
O aš norėjau paklausti iš kokių siūlų megzti pirštines, kad jos būtų tikrai labai šiltos? Iš 100% vilnos? Pirštinės turėtų nedurti. Ar kažkokį pamušalą į vidų pasiūnat, kad nebūtų perpučiamos, nes man viengubos atrodo labai perpučiamos g.gif  Noriu Kalėdoms dovanų numegzti ir bijau prašauti ax.gif Ačiū už pasidalinimus patirtimi 4u.gif



Galima megzti tankiai {plonesniais virbaliukais} iš grynos plonos vilnos {tarkim, kokia teksrena 350 m/100g} ir pridėti vieną siūliuką moherio. Jei norit labai šiltų, neperpučiamų ir be pamušalo, tai tokias mezgat kiek didokas, paskui išpaunat karštam vandeny, paveliat {muilu patrint}, ir bus puikios šiltukės. Kaip tik neperseniausiai sūnui pagaminau tokias.
Atsakyti
sveikos 4u.gif nunarpliojau sunui smile.gif

user posted image
Atsakyti