Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Cherry_ @ 2011 11 14, 08:51)
as kaip supratau vienas is siu (zydras)


nea, tas zydras yra tam, kad nuvalyti lipnuma po to kai nulakuoji paskutini sluoksni ir palaikai lempoj (kai jau viska baigi).

o nuriebalintojas yra sitas:
user posted image
Atsakyti
Tetos priminkit !!! jeigu piesi ilgalaikiais lakais ant priaugintu nagu, bet tik pacius galus paishai-tai visa naga poto padengti Topitoff? Ar paprastu priauginimo stiklu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2011 11 14, 12:18)
nea, tas zydras yra tam, kad nuvalyti lipnuma po to kai nulakuoji paskutini sluoksni ir palaikai lempoj (kai jau viska baigi).

o nuriebalintojas yra sitas:
user posted image

Perskaičiau abi temas pilnai, bet maniau, kad prieš lakavimą ir po lakavimo galima ta pačią priemonę naudoti - cleanser'į doh.gif
vat kaip būna... smile.gif

Pvz kai Cleanser'į pakeičia spiritas arba pan priemonės, tai Bond'ą būtinai reikia pirkti, jau spiritas nebepakeičia jo, taip? smile.gif
Papildyta:
Ar Prep'as ir Bond'as yra tas pats? Nes Prep'o kai kurios nenaudoja ir skirtumo nepastebėjo g.gif
Atsakyti
Bet as juk nupirkau viska identiskai kaip temoje parasyta, ir nebuvo ta ph Bondas paminetas 1 psl g.gif einu toliau skaityti 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal galit rekomenduoti kokia freza,noreciau uzsisakyti per www.amazon.com?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ziurekit ka radau http://www.gelish.lt/palete.html wink.gif
Kaip galvojat, jeigu baze harmony laikyti ne 1 min lempoj, o 2 min. ar cia labai blogai ??
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 11 14, 20:21)
Bet as juk nupirkau viska identiskai kaip temoje parasyta, ir nebuvo ta  ph Bondas paminetas 1 psl g.gif  einu toliau skaityti  4u.gif


mane pazystama is Nagavitos destytoja moke:
Harmony Gelish PH bond nuriebalintojas (pries pagrinda, jo i lempa kisti nereik)
Harmony Gelish Foundation (pagrindas pries laka, 2 min lempoje)
Harmony Gelish lakas 2min lempoje (kas sluoksni i lemppa 2 min)
Harmony Gelish Top It off soak off sealer (dedamas ant lako uzbaigimas, 2 min lempoje)
ir pabaigoje nuvalot lipnuma su lipnumui skirtu nuemeju , (cia temoje radau irgi kad galima ir spirita ar degtine naudoti rolleyes.gif , pabandziau tinka)

o geli laka galima nuiimti ir su paprastu nagu lako nuemeju acetoniniu.

o cia labai aiskiai viskas parodyta filmuke

http://www.nagugrozi...ny-sistema.html

as taip darau ir viskas ok gaunasi. Laikosi gerai niekas nesilupa, neskilineja.
Tik kad po savaites bandau vis ka naujo, ilgai nespeju isvaikscioti nes vis norisi kazka naujo pabandyti, spalvu prisipirkau parodoje ax.gif
Dabar vietoj harmony gelish lako pandau perfect nails laka, tai galiu taip pat patvirtinti kad gerai laikosi, orkaite isveiciau, o naguciams nieko thumbup.gif super.

sekmes visoms

ar dar vienas dalykas
- jei is lempos istraukiat ir lakas buna pasitraukes, gali but kad lemputes baigesi, laikas kesti
- arba gal per stora sluosni tepate lako, laka reik temti kuo ploniau, geriau 2-3k lakuot ploniau ir kas kart kisti i lempa, negu per storai uztepti, tada irgi lakas traukiasi, man taip buvo, buvau per storai pirma sluosni uztepusi, teko par naujo viska darytis.

tai tiek is mano patirties 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif




Papildyta:
QUOTE(LAILA @ 2011 11 15, 09:28)
Mergaites, ziurekit ka radau http://www.gelish.lt/palete.html  wink.gif
Kaip galvojat, jeigu baze harmony laikyti ne 1 min lempoj, o 2 min. ar cia labai blogai  ??


bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 14, 19:16)
Tetos priminkit !!! jeigu piesi ilgalaikiais lakais ant priaugintu nagu, bet tik pacius galus paishai-tai visa naga poto padengti Topitoff? Ar paprastu priauginimo stiklu? blush2.gif




Sveika, mirksiukas.gif
na zinok g.gif gal gelisho topu. Nes anas juk yra skirtas kietai medziagai dengti, o ilgalaikiai juk minksti. Na man bent jau kai paklausiau tokio klausimo tai sake kad su topu ilgalaikio, nes gali suskeldeti su stiklu. schmoll.gif

Bet gali pabandyti viena naga gal nieko neatsitiks g.gif . Arba bandyk uzdeti topa ir poto lengvai pasiausti ir deti stikla(jei naudoji IBD intense seala tai gali ir be siausimo man rodos ji tepti jis sukimba ir suslidziu pavirsium).
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 11 15, 13:17)
Sveika, mirksiukas.gif
na zinok g.gif  gal gelisho topu. Nes anas juk yra skirtas kietai medziagai dengti, o ilgalaikiai juk minksti. Na man bent jau kai paklausiau  tokio klausimo tai sake kad su topu ilgalaikio, nes gali suskeldeti su stiklu. schmoll.gif

Bet gali pabandyti viena naga gal nieko neatsitiks g.gif . Arba bandyk uzdeti topa ir poto lengvai pasiausti ir deti stikla(jei naudoji IBD intense seala tai gali ir be siausimo man rodos ji tepti jis sukimba ir suslidziu pavirsium).

Nu dekui, bandysim ax.gif Nes man irgi vienur sako su gelisho topu, kitur sako , kad tiktu ir priauginimo topas su lipniu sluoksniu..reiks zodziu bandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 11 14, 20:21)
Bet as juk nupirkau viska identiskai kaip temoje parasyta, ir nebuvo ta  ph Bondas paminetas 1 psl g.gif  einu toliau skaityti  4u.gif


aš neturiu to PH bondo ir viskas ok, laisvai atlaiko 2 savaites ir jokio aptrupėjimo ar dar kokio bieso. Laikytų ir ilgiau, bet aš pati nusiimu, nes labai atauga 4u.gif
Atsakyti
tada pabandysiu be Bondo, jei ka dasipirsksiu smile.gif

Aciu visos uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Ne jau neatsiras nei vienos merginos,kuri galetu parekomenduot kokia freza pirkti? Aciu 4u.gif
Atsakyti