Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(lelija2012 @ 2011 11 16, 13:57)
sakau gal spalva tik kazko kalta, nu viska lyg nuosekliai dariau, kai  pas savo manikiurininke dariaus tai akylai stebejau ka po ko darovisa laik ir su kuo - net ant mesyciu neuzsitepa, ant tiek kruosciai stengiaus, bet jis toks kaip kietas, o ne lankstus pasidare, o mano naguciai minkstuciai, taciau ta manikiurininke taip pat dirba su perfect nails ir ta linija man tiko sad.gif o lempa 36vatu nauja pirkau sad.gif

nuemime klaida jau radau savo smile.gif ech, per mazai pasiausiu top coat smile.gif jy vos ne nusvest reikia ir toliau pats lakas kaip zele nutirpsta smile.gif

as kartais net nepasiausiu- nusiema lengvai.aisku, spalvos keistos,balta sunkiai, raudona normaliai,o va ruzava- lengvai lengvai nusiema smile.gif))
Atsakyti
o kokia klaida galetu buti kad suskilineja? sutrukineja kaip koks automobilio stiklas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija2012 @ 2011 11 16, 14:08)
o kokia klaida galetu buti kad suskilineja? sutrukineja kaip koks automobilio stiklas?  unsure.gif

gal per daug uztepiai ir ilgai lempoje laikiai, jei ji nauja.nes as grieztai nusistaciusi ilgai tik paskutini sluoksni laikyti. lempa nauja, bet zinok vistiek ilgai nelaikau, bijau skilinejimo.
Atsakyti
QUOTE(justina* @ 2011 11 16, 12:06)
as kartais net nepasiausiu- nusiema lengvai.aisku, spalvos keistos,balta sunkiai, raudona normaliai,o va ruzava- lengvai lengvai nusiema smile.gif))

O va aš baltą spalvą turiu šios firmos, man nusiima kuo puikiausiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(justina* @ 2011 11 16, 13:24)
gal per daug uztepiai ir ilgai lempoje laikiai, jei ji nauja.nes as grieztai nusistaciusi ilgai tik paskutini sluoksni laikyti. lempa nauja, bet zinok vistiek ilgai nelaikau, bijau skilinejimo.



laikau tik po minute, o vat kaip tu sakai paskutiny virs 2 minuciu.o sluoksniukai tikrai ploni, bet vistiek.pameginsiu kita spalvyte kita kart nusipirkt,dar pandziau pries topa taip pat nuriebalinti - tai zymiai maziau skyla, bet kazkas vis vien matyt yra... sad.gif
Atsakyti
Sveikos, galinukes. Isigijau ir as tuos lobius - na gal ne is gobsumo o kad labai jau nekenciu vaiksciot pas manikiuristes. Tai va, jau 2 kart lakavau, ir mano ispudziai bei klausimai:
1. Kodel man susitraukia top coatas? Ar per storas sluoksnis?
2. Kokius teptukus naudojate? Kurie geri, kurie blogesni?
3. Kaip tuos teptukelius paskui nuplauti ar isvalyti nuo lako likuciu? Beje ar viskam skirtingus naudojat?

Va tiek blondinisku klausimu smile.gif Lauksiu atsakymo smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(mordashka @ 2011 11 16, 14:25)
Sveikos, galinukes. Isigijau ir as tuos lobius - na gal ne is gobsumo o kad labai jau nekenciu vaiksciot pas manikiuristes. Tai va, jau 2 kart lakavau, ir mano ispudziai bei klausimai:
1. Kodel man susitraukia top coatas? Ar per storas sluoksnis?
2. Kokius teptukus naudojate? Kurie geri, kurie blogesni?
3. Kaip tuos teptukelius paskui nuplauti ar isvalyti nuo lako likuciu? Beje ar viskam skirtingus naudojat?

Va tiek blondinisku klausimu smile.gif Lauksiu atsakymo smile.gif))

Turbūt niekuo nepagelbėsiu, nes man per beveik metus nesusitraukė nei karto niekas. O teptuką aš naudoju tą patį iš buteliuko. Tiek topo, tiek lakų, tiek pagrindo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mordashka @ 2011 11 16, 15:25)
Sveikos, galinukes. Isigijau ir as tuos lobius - na gal ne is gobsumo o kad labai jau nekenciu vaiksciot pas manikiuristes. Tai va, jau 2 kart lakavau, ir mano ispudziai bei klausimai:
1. Kodel man susitraukia top coatas? Ar per storas sluoksnis?
2. Kokius teptukus naudojate? Kurie geri, kurie blogesni?
3. Kaip tuos teptukelius paskui nuplauti ar isvalyti nuo lako likuciu? Beje ar viskam skirtingus naudojat?

Va tiek blondinisku klausimu smile.gif Lauksiu atsakymo smile.gif))



gal tu gelius susirinkus priauginimui kad atskirai teptuku reik?
Atsakyti
QUOTE(mordashka @ 2011 11 16, 14:25)
Sveikos, galinukes. Isigijau ir as tuos lobius - na gal ne is gobsumo o kad labai jau nekenciu vaiksciot pas manikiuristes. Tai va, jau 2 kart lakavau, ir mano ispudziai bei klausimai:
1. Kodel man susitraukia top coatas? Ar per storas sluoksnis?
2. Kokius teptukus naudojate? Kurie geri, kurie blogesni?
3. Kaip tuos teptukelius paskui nuplauti ar isvalyti nuo lako likuciu? Beje ar viskam skirtingus naudojat?

Va tiek blondinisku klausimu smile.gif Lauksiu atsakymo smile.gif))

1.Koki topcoata naudoji, ir apskritai kokios firmos lakus turi?
2.Jei tavo lakai-geliai bonkutese,o ne buteliukuose-tai tinka gi kuo puikiausia iprastas gelio teptukas, na gal tik koks smulkesnis 2-4 nr ir minkshtas.
3.Isivalo su cleanseriu, taip pat ir su beacetoniniu valikliu as valau kartais.O tavo tiek prepas, tiek baze be teptuku ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 16 lapkričio 2011 - 15:43
QUOTE(mordashka @ 2011 11 16, 14:25)
Sveikos, galinukes. Isigijau ir as tuos lobius - na gal ne is gobsumo o kad labai jau nekenciu vaiksciot pas manikiuristes. Tai va, jau 2 kart lakavau, ir mano ispudziai bei klausimai:
1. Kodel man susitraukia top coatas? Ar per storas sluoksnis?
2. Kokius teptukus naudojate? Kurie geri, kurie blogesni?
3. Kaip tuos teptukelius paskui nuplauti ar isvalyti nuo lako likuciu? Beje ar viskam skirtingus naudojat?

Va tiek blondinisku klausimu smile.gif Lauksiu atsakymo smile.gif))


1. jei naudoji geli laka, gal per storai tepi
Atsakyti
Mergyckos, o gal kuri turi koki persikini pasiulyti rolleyes.gif ? Ziuriu , kad nekazka randu is gelishu ar IBD g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 16 lapkričio 2011 - 19:01
aciu toms, kurios rekomendavo gelish Pink Smoothie spalvyte, kazko panasaus ir ieskojau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2011 11 16, 18:00)
Mergyckos, o gal kuri turi koki persikini pasiulyti rolleyes.gif ? Ziuriu , kad nekazka randu is gelishu ar IBD  g.gif


bent jau Gelisho tai net nezinau ar yra tokia palete kuri rodo tikroviskas spalvas. kiek ziuriu tiek visur skirtingos, baisu ka ir pirkti. as pasiemiau vanilla silk ir bashful, nelakavau dar su jais, bet abu labai panasus, Bashful daugiau blizgucio turi. dabar bandysiu ta vanilla silk per ebay parduoti nes visai ne to tikejausi doh.gif
Atsakyti