Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(Malena @ 2012 02 01, 09:29)
Vilnietes, gal matete kur sepeteli seseliu issklaidymui? Neradau anei Droge anei Eurokose unsure.gif


Aš saviškį pirkau VCUP'o Eurokose, buvo trys likę, bet padėti ne stende, o visai kitoj pusėj parduotuvės, prie visų kitų įvairių firmų makiažo šepetėlių, kempinėlių ir pan wink.gif
Atsakyti
Nauja kolekcija:
http://www.pinkmelon...f-extremes.html
Atsakyti
neseniai nusipirkau štai šį lūpų blizgį, tai pirmasis pirkinys iš essence, likau labai patenkinta wub.gif

user posted image

taip esu bandžiusi "matt top coat" taip pat super daikčiukas, bet nerandu kur jo nusipirkti, buvau pasiskolinus iš draugės biggrin.gif
Atsakyti
gal kas isbandete Essense akiu makiazo valikli ir veido kremukus? kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridoskinas @ 2012 02 01, 16:01)
gal kas isbandete Essense akiu makiazo valikli ir veido kremukus? kokie atsiliepimai?  smile.gif

Bandžiau veido kremą skirtą mišriai odai, kažkokia alyvinė pakuotė. Gelinės konsistencijos. Veidą aptraukia tokia lyg plėvele, t.y. neleidžia drėgmei išeiti. Žiemą man per mažai drėkina, vasarą gal būtų geriau. Nealergizuoja. Šiaip visai nieko. Bet nekartočiau, yra geresnių.
Atsakyti
Vilniuje Totoriu g yra pasislepes drogas, bandykit ieskot ten, ko nerandat kitur smile.gif
Atsakyti
Klaipedos Big'o droge jau pastate essence stenda smile.gif Kol kas dar tuscias biggrin.gif
Atsakyti
Antakalnio Drogo stendas gana pilnas. thumbup.gif sian raudona blizgi ir Circus Circus kolekcijos pasiemiau. as pasinesus ant raudonu, aj galvoju, vis tiek pigus. siaip spalva nebloga, tepasi nelabai lygiai, idomu kaip laiko ir as nedziovina lupu.
ir galvojau apie skaistalus. g.gif bet ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 02 01, 08:29)
Vilnietes, gal matete kur sepeteli seseliu issklaidymui? Neradau anei Droge anei Eurokose unsure.gif


Pirkau Eurokose.Buvo padėtas Essence stende kartu su gel liner sepetėliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2012 01 31, 23:59)
Nu sakes, merginos, pasibedavosiu 4u.gif  kadangi senai noriu ismokti graziai darytis voku pravedimus, o su plunksnele nesigauna, tai prisiskaiciusi forumo temu nusprendziau, jog reikia isbandyti gelini eyeliner'i. Siandien nusipirkau kaip tik is Sun Club serijos juodaji, na kagi, ismeginau vakare, tai gavosi kaip graziai iskart! thumbup.gif  bet reziume...sedziu raudonom akimis,  nugrauzta oda ir su likusiais puse pravedimu biggrin.gif  juokas juokais, na bet rupuze tas pravedimas viskam atsparus! Niekaip nenugramdziau nuo voku, nei su makiazo valikliu, nei su prausikliu, nei su muilu, nei su aliejum g.gif  doh.gif Ar cia man vienai jis taip "prisiklijavo"? Bet ant pakuotes tai nematau jokio uzraso, kad butu waterproof ar pan g.gif

Man lengvai nusivalo veido prausikliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2012 02 01, 20:22)
Klaipedos Big'o droge jau pastate essence stenda  smile.gif Kol kas dar tuscias biggrin.gif

Kokia puiki žinia! bigsmile.gif Jei užmatysit, kada užpildys, praneškite čia. biggrin.gif
Atsakyti
I mane-tu 4u.gif O seip tai ten gan retai lankausi,galiu ir nepastebeti kada uzpildys,bet jei pamatysiu butinai pranesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti