Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu V d.

Ar tas titano dioksidas, ir oksidas ten kazkoks tai tas pats dalykas? Nes pirkti maciau yra titano dioksido, o knygoj skaitau apie kazkoki tiesiog oksida...
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 03 13, 19:08)
Sveikos gamintojos  4u.gif
Buvau apleidus savo si pomegi, ir dabar nusprendizua sugryzti prie gamybos ir tobuleti, pradziai tai noriu paklausti ar natrio sarmo gauti vis dar galima tik Avsista Vilniuje? As esu is Kauno ir man taip nepatogu is jus pirkti  doh.gif

Kitas - ieskau medines formos muilui, noriu kad butu taisyklinga o ne taip ,akip seniau visokios atlikusios dezutes. Lietuvoje tai nelabai randu ju pirkti, o uzsienyje po 80 lt gaunasi siustis, gal kuri galit ka patarti - is kur pacios isigijot?  blush2.gif

Prienuose wilara sarmu prekiauja(6.5Lt/kg)jie siuncia.arba gali iesko sv gertrudos g. esancioje bitininku reikmenu parduotuveje(tik ne visada buna).
Atsakyti
Na, kad jau niekas nieko nerodo, tai atsinešu aš keletą savų naujausių.

Melionas ir žalioji arbata su sviestmedžiu ir šilku. Jau ne pirmą kartą verdu ir labai labai jį mėgstu šiltajam sezonui, bet šį kartą ir swirlas gavosi puikus.
user posted image

Šokolado fabrikas su sviestmedžiu ir šilku. Kvepia šiltu, cinamoniniu šokoladu, niaaam. Swirlas toks irgi pusėtinas.
user posted image

Miško sargas. Natūraliai dažytas, su eterinių aliejų deriniu, kurio aš niekaip negaliu atsiuostyti - kvepia drėgnu, samanotu mišku. Verta, visgi, sukaupti didelę eterinių aliejų įvairovę, visai kitos galimybės atsiveria.
user posted image

Ir Avokado muilas veidui. Čia buvo eksperimentas, kiek visokių skirtingų priedų galima sutalpinti į vieną muilą. Tilpo alijošiaus sultys, jogurtas, avokadų piurė ir dar žaliojo molio šiek tiek biggrin.gif Na ir gydantis eterinių aliejų derinys.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evah: 15 kovo 2012 - 11:36
QUOTE(Evah @ 2012 03 15, 12:35)
Na, kad jau niekas nieko nerodo, tai atsinešu aš keletą savų naujausių.



kaip visada wub.gif wub.gif muilai thumbup.gif
Atsakyti
Tik reikia paskambinti i Avista (jie tiekejai bitininkams) ir pakklausti ar tas NaOH kuriuo prekiauja bitininkai pakankamai svarus muilo gamybai.

QUOTE(AnaSong @ 2012 03 14, 13:41)
Prienuose wilara sarmu prekiauja(6.5Lt/kg)jie siuncia.arba gali iesko sv gertrudos g. esancioje bitininku reikmenu parduotuveje(tik ne visada buna).

Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2012 03 15, 13:09)
Tik reikia paskambinti i Avista (jie tiekejai bitininkams) ir pakklausti ar tas NaOH kuriuo prekiauja bitininkai pakankamai svarus muilo gamybai.

ant kibiriuku NaOH bitininkams, zinoma nera tokios etiketes, kaip perki pvz is FASCHEM, kur grynuma ir visa kita parodo, bet vizualiai, tai niekuo nesiskiria, o ir muila gaminant nieko neiprasto nepastebejau.
Papildyta:
Evah, tavo muilai ir nuotraukos labai originalios ir grazios wink.gif
Atsakyti
Evah wacko.gif huh.gif

Toki daikta naudojat balinimui?
Atsakyti
Ačiū, merginos biggrin.gif

rugiagele26, taip, šitas daiktas smile.gif
Atsakyti
O jo mazdaug sauksteli ant kg berods sumaisyti su siek tiek vandens, kurio kieki nuimt nuo bendros vandens mases, ir po pedsako oksido det tiek, kiek tenkina spalva?
Atsakyti
rugiagele26, taip smile.gif
Atsakyti
Pasirodo as viska zinau, tik reikia igyvendint biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
turiu keista klausima smile.gif
ar buna vaniles eterinio aliejaus?smile.gif
Atsakyti