Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos ir anytos:padeda ar trukdo?III

Pirma tema
Antra tema


Diskutuojame toliau 4u.gif

Atsakyti
truputeli paskaitinejau ir net geriau pasijutau pamacius, kad ne as viena turiu "pagerinta" anyta.... jai atrodo irgi kad as nemoku vaiko ziuret, kad per prastai maitinu, atseit per retai keiciu pampersus ir vaikas kankinasi, kad neuzsiimu su juo, nors cia pati sau priestarauja, nes kai vaikas pradeda verkt as is kart raminu o ji sako vaikas turi ir paverkt... kai tik gime irgi iskart aiskino kad as pieno neturiu arba jis per liesas ir kieciausiai ji pyksta kam vaikui neduodu karves pieno doh.gif atseit ji uzaugino tai ir mes turim taip auginti.... kai buvo vaikas mazesnis tai tikrindavo kaip keiciu pampersus ar nera vaiko uzpakaliukas pasutes, dabar ziuri kaip maitinu.. paskutini karta kai vaikas buvo isbertas del viruso (gydytoja pasake, kad dabar labai daznai vaikams taip buna) tai pareiske kad taip nutiko del prasto maitinimo...
Atsakyti
QUOTE(ausra0198 @ 2011 11 15, 11:26)
truputeli paskaitinejau


g.gif o cia kasdien toks reguliavimas buna, ar karta i menesi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 11 16, 11:41)
g.gif  o cia kasdien toks reguliavimas buna, ar karta i menesi?  g.gif


praktiskai kiekviena savaitgali.....
Atsakyti
QUOTE(ausra0198 @ 2011 11 16, 12:30)
praktiskai kiekviena savaitgali.....


na, tai stiprybes ir pasigalvokit, kaip graziai jai pateikti informacija, kad jos patarimu nereikia. Arba tiesiog isklausyti ir viska daryti pagal save mirksiukas.gif arba paklausti, kokiu saltiniu remiasi aiskindama, jog vaikui negerai butent nuo to, nuo ko ji sako mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 11 16, 13:03)
na, tai stiprybes ir pasigalvokit, kaip graziai jai pateikti informacija, kad jos patarimu nereikia. Arba tiesiog isklausyti ir viska daryti pagal save  mirksiukas.gif arba paklausti, kokiu saltiniu remiasi aiskindama, jog vaikui negerai butent nuo to, nuo ko ji sako  mirksiukas.gif


as dazniausiai isklausau, palinksiu galva ir darau kaip man reikia smile.gif bet visvien erzina tie komentarai, kad ir kaip stengciausi nereaguot i juos...
Atsakyti
QUOTE(ausra0198 @ 2011 11 16, 13:13)
as dazniausiai isklausau, palinksiu galva ir darau kaip man reikia  smile.gif  bet visvien erzina tie komentarai, kad ir kaip stengciausi nereaguot i juos...


Tas pats.. doh.gif
Man i komentarus neiseina nereaguoti lotuliukas.gif
Atsakyti
paskaiciau ir supratau kad turiu gera anyta, tikrai gera, nes ji ne kiek nesikisa i musu gyvenima, ir nemokina kaip auginti ar aukleti mergytes..o as beto ir neleisciau kad man kazkas vadovautu.. schmoll.gif esu is tu kuri pati sugebu pasirupinti ir man nereikia kad kazkas aiskintu daryk taip ar anaip doh.gif
turiu ir nuostabia mama, kuri tikrai lb daug padeda, ypac pacioje pradzioje po gimdymo lb padejo nes po cezario buvo nelengva judeti ir buityje pagelbejo...
ir tiek mama tiek anyta ne viena nepasake kad daryk taip ar sitaip, ar kad kazka blogai darau dziaugiuosi kad ne viena nepersa savo nuomones 4u.gif
Atsakyti
mano anyta iš paskutiniųjų stengiasi padėt, bėda ta, kad kuo ji labiau stengiasi tuo aš labiau kratausi tos pagalbos.
Būna pasako kokią pastabą ar iškrečia kokią nesąmonę, bet ne iš piktos valios, o iš per daug didelės mano galva meilės anūkei..... na anūkės gimimas jai tikrai protą susuko biggrin.gif

na man nepatinka, kad ji dažnai pas mus lankytis pradėjo, bet jau pradedu lyg ir lankymo rėžimą sutvarkyt taip kaip man reikia taip sakant korektiškai ir iš lėto, erzina beprasmei skambučiai nelaiku na pvz aš maitinu, suskamba telefonas iš melodijos jau žinau kas skambina, o telefonas kaip tyčia kaip nors nepatogioje vietoje padėtas kol aš jį sugrabalioju, atsiliepiu jau erzintis pradedu, o ji ima ir paklausia gal jau anūkėlė sėdi? nors matė anūkę prieš pusdienį ir žino, kad sėdėjimas net nešviečia biggrin.gif..... žodžiu mano anyta nėra piktybinė, kartais lepteli nesąmonę kokią, visada padaro kokią nors nesąmonę bigsmile.gif auklėjimui nepasiduoda biggrin.gif tai stengiuosi pati savo požiūrį keist į kai kuriuos dalykus.... žodžiu aš tikiuosi, kad tą močiutės eufriją ateinantys šalčiai mažumėle atvėsins rolleyes.gif
Atsakyti
Mama tai padeda,bet anyta asikina kišasi ne į savo reikalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulyte2011: 22 lapkričio 2011 - 06:48
Aš tai jau žinau, kad pirmam mėnesiui po gimdymo vešiuos mamą pas save.. smile.gif nes pati žinau, kad daug ko bijosiu, o pagalbos tikrai reikės.. ir artimo žmogaus pagalbos smile.gif tai ir mamai jau pasakyta, kad po gimdymo turės komandiruotis į Klaipėdą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmoske: 08 gruodžio 2011 - 15:43
Sveikos, 4u.gif

truputį pasiguosti atriedėjau. ax.gif

Mano mama labai laukė anūko gimimo. Galvojau, gims, mama padės, nes turi patirties, o aš gyvenime sauskelnių iki tol nesu keitusi. Bet kaip aš klydau, po paraliais, kaip aš klydau...

Mama prie sauskelnių neprisilieičia ("nemoku"), nenuneša vaikelio užpakaliuko nuplauti ("bijau"); kelis kartus trumpam esu jai palikusi vaiką, iš pradžių buvo gerai, nes jis miegojo, o paskutinį kartą pabudęs pradėjo verkti, mama skambina, kad namo grįžčiau. Tekina parbildėjau namo - mama verkia graudžiau už sūnų ir vaitoja:"tai kažkoks košmaras...". Daugiau vaiko jai nepalieku. Bet viršūnė buvo, kai suruošiau mažąjį pasivaikščioti, bet jis praviko, sakau, kad jo dabar laukan nevešiu, iš pradžių nuraminsiu. O mama čiupo vežimą ir pro duris. Stoviu apšalus su tapkėm laiptinėje ir nežinau, kaip tai vadinasi, kai su mano sūnų išveža bala žino kur be mano leidimo. Nesvarbu, kad močiutė ir nesvarbu, kad iš didelės meilės.

Anyta visai kitokia. Domisi, klausinėja, kaip sekasi, bet jei neprašau pagalbos, jos ir nekiša ar patarimais nesižarsto. Ji turi pedagoginį išsilavinimą, dirbo darželyje, todėl gal labiau už mano mamą supranta, kaip taktiškiau elgtis su ką tik iškepta mamyte ir jos vaikeliu.

O gyvenimo drama su mano mama, spėju, dar tik įsibėgėja... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgytė: 08 gruodžio 2011 - 16:21