Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai 10 tema

Likta, Limma LABAI ACIU uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2011 11 16, 10:47)
mergaite iskilo toks klausimukas, noriu keldom draugams iskepti dovanu namelius meduolinius pries kiek laiko galiu pradeti, kad jie man butu gero skonio, jeigu pradesiu anskciau ar jie man nesuges?  blush2.gif

Pernai kepti pradėjau apie gruodžio 10, supakavau į skaidrų pakavimo popierių. Per šventes tinkami buvo.

Gal gali kas atsakyt kodėl man sienos namukams nelygios gaunas, su puslėmis, dėl kočiojimo, ar dėl netinkamo kepimo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lora2006 @ 2011 11 16, 14:34)
Gal gali kas atsakyt kodėl man sienos namukams nelygios gaunas, su puslėmis, dėl kočiojimo, ar dėl netinkamo kepimo?  unsure.gif

kai tik ištrauki, uždėk ant jo kažką lygiu paviršium (lentelę, puodą) ir neliks jokių puslyčių, porą minutėlių ir bus lygu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2011 11 16, 12:42)
kai tik ištrauki, uždėk ant jo kažką lygiu paviršium (lentelę, puodą) ir neliks jokių puslyčių, porą minutėlių ir bus lygu smile.gif

Genialu tai kas paprasta. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles
turiu klausima gali ir kvailokas bet vistiek smile.gif ar galima i ta kaledini pyraga deti riesutu g.gif nes galvoju deti kartu prie razinu, abrikosu ir kitu minkstu tokiu dziovintu vaisiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lora2006 @ 2011 11 16, 15:49)
Genialu tai kas paprasta. Ačiū.  4u.gif

mirksiukas.gif

QUOTE(ingauk @ 2011 11 16, 16:43)
sveikos kepejeles
turiu klausima gali ir kvailokas bet vistiek smile.gif ar galima i ta kaledini pyraga deti riesutu  g.gif  nes galvoju deti kartu prie razinu, abrikosu ir kitu minkstu tokiu dziovintu vaisiu  rolleyes.gif

yra gi recepte riešutų. Aš dedu jų daugiau, nes mėgstu riešutus pyraguose. I pilną normą šiemet dėjau 500 (migdolus ir lazdynų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 16 lapkričio 2011 - 16:16
labukas, atradusi šias temeles ir aš labai noriu pamėginti ir namelį ir kalėdų pyragą smile.gif dėl pyrago turiu klausimėlį, rašo, kad iškeptą suvinioti į popierių ir padėti iki kalėdų, jo neatvėsinti/ tokį tik iškeptą suvynioti? ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 16, 17:12)
labukas, atradusi šias temeles ir aš labai noriu pamėginti ir namelį ir kalėdų pyragą smile.gif dėl pyrago turiu klausimėlį, rašo, kad iškeptą suvinioti į  popierių ir padėti iki kalėdų, jo neatvėsinti/ tokį tik iškeptą suvynioti? ačiū  4u.gif

Iškepus, pilnai atvėsinti, tik tada suvynioti ir paslėpti iki Kalėdų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2011 11 16, 19:22)
Iškepus, pilnai atvėsinti, tik tada suvynioti ir paslėpti iki Kalėdų  mirksiukas.gif

ačiū labai, reik mėgint jau, ne tiek ir daug iki tų kalėdų beliko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 11 16, 16:43)
sveikos kepejeles
turiu klausima gali ir kvailokas bet vistiek smile.gif ar galima i ta kaledini pyraga deti riesutu  g.gif  nes galvoju deti kartu prie razinu, abrikosu ir kitu minkstu tokiu dziovintu vaisiu  rolleyes.gif

Aš riešutų nededu, bet mėgstančioms rekomenduočiau dėti migdolų, žemės riešutų, kiti gali apkarsti, labai dažnai nusipirkus riešutus jaučiasi kartumas
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2011 11 16, 17:14)
mirksiukas.gif
yra gi recepte riešutų. Aš dedu jų daugiau, nes mėgstu riešutus pyraguose. I pilną normą šiemet dėjau 500 (migdolus ir lazdynų)

vadinas nedaskaiciau arba praleidau juos blush2.gif
Atsakyti
Nieko sudėtingo, bet va mieli tokie, ir vaikam patink biggrin.gif

user posted image

Atsakyti