Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

As siandiena nupirkau Norfoje nuovada policijos, bet ji kinietiska. Neisnesa mano kisene savo penkemeciui pirkti uz beveik 500lt lego blush2.gif Nu ir labai patenkinta, nes tikrojo lego kaladeles tinka ir tam analogui, fantazijai ner ribu, o vaikas zinau kad bus vistiek laimingas thumbup.gif rolleyes.gif
Siandiena Norfoje 35% zaislam nuolaida. Dar maceu yra playmobil serija idomu ji tinka lego g.gif labai sudomino ypac mergaitem daug visko buvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 20 lapkričio 2011 - 17:25
QUOTE(raganieška @ 2011 11 20, 16:56)
Maniškiai Belvilis visai nepatinka, tae sako žmogeliukai netikri, kadangi turime daug Lego mašinų, visą policijos komplektą, tai belvilytės niekur netelpa. Labai nori mergaičių normalių, bet ne kažin kas yra  verysad.gif


O maniskei kaip tik patinka, nors jai dar tik 4metukai. Belville figureliu visi rankyciu kojyciu sanariukai lankstos - kaip tikros mergytes, berniukai, suaugusieji. Tik va, skurdus dabar pasirinkimas ju... Ebay pavyko ligonine nusipirkt, tai vis sis tas jau- namas, ligonine, ledu parduotuve. Va jei sita serija stipriai pradetu plest, tai is vis butu super- tilptu tos lelytes specialiai jom sukurtose masinose ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 11 20, 18:20)
As siandiena nupirkau Norfoje nuovada policijos, bet ji kinietiska. Neisnesa mano kisene savo penkemeciui pirkti uz beveik 500lt lego blush2.gif Nu ir labai patenkinta, nes tikrojo lego kaladeles tinka ir tam analogui, fantazijai ner ribu, o vaikas zinau kad bus vistiek laimingas thumbup.gif  rolleyes.gif
Siandiena Norfoje 35% zaislam nuolaida. Dar maceu yra playmobil serija idomu ji tinka lego  g.gif labai sudomino ypac mergaitem daug visko buvo ax.gif

playmobilis netinka su lego. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 11 20, 18:20)
As siandiena nupirkau Norfoje nuovada policijos, bet ji kinietiska. Neisnesa mano kisene savo penkemeciui pirkti uz beveik 500lt lego blush2.gif Nu ir labai patenkinta, nes tikrojo lego kaladeles tinka ir tam analogui, fantazijai ner ribu, o vaikas zinau kad bus vistiek laimingas thumbup.gif  rolleyes.gif
Siandiena Norfoje 35% zaislam nuolaida. Dar maceu yra playmobil serija idomu ji tinka lego  g.gif labai sudomino ypac mergaitem daug visko buvo ax.gif


Kažin dar rytoj bus Norfoj nuolaidos..?
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2011 11 20, 22:34)
Kažin dar rytoj bus Norfoj nuolaidos..?


rase, kad tik iki sekmadienio
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 11 20, 17:20)
As siandiena nupirkau Norfoje nuovada policijos, bet ji kinietiska. Neisnesa mano kisene savo penkemeciui pirkti uz beveik 500lt lego blush2.gif Nu ir labai patenkinta, nes tikrojo lego kaladeles tinka ir tam analogui, fantazijai ner ribu, o vaikas zinau kad bus vistiek laimingas thumbup.gif  rolleyes.gif
Siandiena Norfoje 35% zaislam nuolaida. Dar maceu yra playmobil serija idomu ji tinka lego  g.gif labai sudomino ypac mergaitem daug visko buvo ax.gif

su nuolaidomis nekainuoja lego policija 500 lt... mūsų patirtis su tomis kinietiškomis, ypač "best lock" tokia mizerna doh.gif dar cobi kaladėlės pusė velnio, o jubilux, best lock schmoll.gif nesilaiko, nekimba kaladukės, jei sukabini paskui neina išardyti doh.gif gaunasi grynas vaiko nervavimas... kiek esu ko turėjusi, visada spjaudžiausi ir sau pažadėjau jau geriau palaukus nuolaidų nupirkti tikrą "lego", nei erzinti vaiką nekokybiškomis kopijomis...
Playmobilių turim nemažai žmogelių, mums jie daug fainesni už lego žmogelius, tik tiek kad niekur paskui netinka. jais smagu taip žaisti, smagūs rankytėje ir bent jau man - mieli. kaladėlės tai su lego netinka, jų net neperku kad nesimaišytų su lego.
Atsakyti
Playmobil ir man faini thumbup.gif tik gaila vaikai jau isaugo rolleyes.gif pas mus yra playmobil advento kalendoriai wub.gif ir minifigures pokiukai, kaip lego taip ir playmobil wub.gif ir dar atskirai mergaitem ruzavi pokiukai, o berniukams melyni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 11 20, 22:48)
rase, kad tik iki sekmadienio


Mes irgi per velai pamatem tas Norfos nuolaidas... schmoll.gif
Tai dabar tik kalediniu akciju lieka laukt g.gif
Atsakyti
nuo ryt Rimi 30proc lego 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 11 21, 15:24)
nuo ryt Rimi 30proc lego 4u.gif

Kaip Rimi, tai mazoka... nes daugelio rinkinuku kaina truputi didesne nei Maximoj ir dar didesne, jei lygint su Norfa verysad.gif .
Atsakyti
jo rimi siemet kazkaip ant lego uzsispaude smile.gif reiks laukt as taip tikiuosi kad dar maxima 40% zaislams paskelbs, jau taip tikejausi sia savaite, bet regis dar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2011 11 21, 15:20)
jo rimi siemet kazkaip ant lego uzsispaude smile.gif reiks laukt as taip tikiuosi kad dar maxima 40% zaislams paskelbs, jau taip tikejausi sia savaite, bet regis dar ne ax.gif

iš mano patirties, maximoje būna nuolaida žaislams pirmą arba antrą gruodžio savaitę 4u.gif
Atsakyti