Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

QUOTE(SSDD @ 2011 11 21, 16:27)
iš mano patirties, maximoje būna nuolaida žaislams pirmą arba antrą gruodžio savaitę  4u.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip 4u.gif kaip tik būna ant mano dičkio gimtad, tai svečiai džiaugiasi papigiai žaislų nupirkę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2011 11 20, 15:30)
Belville  mirksiukas.gif Labai faina serija is lego mergytems, bet kad seniau buvo daug ivairiu rinkiniu isleista ir ligonine, ir visokios pilys, mazu rinkinuku ivairiu.

Dekoju 4u.gif .Pasizvalgysiu mirksiukas.gif ....
Atsakyti
aaa, tai dar laukiu tada, nes si savaitgali tiek visur tu akciju lego produkcijai, o kaip tik i kaima isvaziavusi doh.gif o vyras matyt jaute tai specialiai isveze , kad neprisipirkciau biggrin.gif

QUOTE(Kristiniux @ 2011 11 21, 16:35)
drinks_cheers.gif tikrai taip 4u.gif  kaip tik būna ant mano dičkio gimtad, tai svečiai džiaugiasi papigiai žaislų nupirkę bigsmile.gif

Atsakyti
dar norejau pasiteirauti, ar verta pirkti ir ieskoti lego staliuku, na tarkim su kedute ar be, kur galima butu statyti atsisedus statinius? ar pasiteisina tokie dalykai? ar uztenka tureti padus ant kuriu mazyliai stato?
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2011 11 21, 16:02)
dar norejau pasiteirauti, ar verta pirkti ir ieskoti lego staliuku, na tarkim su kedute ar be, kur galima butu statyti atsisedus statinius? ar pasiteisina tokie dalykai? ar uztenka tureti padus ant kuriu mazyliai stato?

mes pirkom senukuose stalą tuščiaviduriu stalviršiu, ir toks kaip dangtis nusiima. ten viduje laikom kaladėles, o ant stalo padedam lego padus, kai norisi statyti. manau tai daug gudriau.
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 11 21, 16:27)
iš mano patirties, maximoje būna nuolaida žaislams pirmą arba antrą gruodžio savaitę  4u.gif

Manau, kad iki 7d. neturetu but, nes zaislu zurnaliukas iki tol galioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 11 21, 12:23)
su nuolaidomis nekainuoja lego policija 500 lt... mūsų patirtis su tomis kinietiškomis, ypač "best lock" tokia mizerna  doh.gif dar cobi kaladėlės pusė velnio, o jubilux, best lock  schmoll.gif nesilaiko, nekimba kaladukės, jei sukabini paskui neina išardyti  doh.gif gaunasi grynas vaiko nervavimas... kiek esu ko turėjusi, visada spjaudžiausi ir sau pažadėjau jau geriau palaukus nuolaidų nupirkti tikrą "lego", nei erzinti vaiką nekokybiškomis kopijomis...


As ir tik uz kokybe. Geriau pasitaupyt ir per kokia akcija nusipirkti Lego.
QUOTE(Kristin @ 2011 11 21, 12:40)
Playmobil ir man faini thumbup.gif  tik gaila vaikai jau isaugo rolleyes.gif  pas mus  yra playmobil advento kalendoriai  wub.gif  ir minifigures pokiukai, kaip lego taip ir playmobil wub.gif ir dar atskirai mergaitem ruzavi pokiukai, o berniukams melyni thumbup.gif

Mes ir turim Playmobil, bet mano vaiku jis nesuzavejo. Lego daugiau kurybos, nes pats gali is detaliu pasistatyti kaip nori, o Playmobilyje jau pastatai buna pastatyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 21 lapkričio 2011 - 18:09
Ar teisingai supratau,kad LEGO padai(deliojimo lentos) yra keliu matmenu(kalbu ne apie DUPLO)?Gal kas zinot kokiu matmenu buna?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 11 22, 11:35)
Ar teisingai supratau,kad LEGO padai(deliojimo lentos) yra keliu matmenu(kalbu ne apie DUPLO)?Gal kas zinot kokiu matmenu buna?Aciu  4u.gif

jau radau info 4u.gif
Atsakyti
Ar jau kas apsipirkot RIMI? 4u.gif Šiandien -30 proc.

Mes nugriebėm:

user posted image

user posted image

Prijaučiam fermai ir statyboms, nors šiaip ieškojom didesnių rinkinių. g.gif Kaune nepasakyčiau kad labai gerų rinkinių būtų buvę (buvom "Savam" ir "Megoj").

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2011 11 21, 16:02)
dar norejau pasiteirauti, ar verta pirkti ir ieskoti lego staliuku, na tarkim su kedute ar be, kur galima butu statyti atsisedus statinius? ar pasiteisina tokie dalykai? ar uztenka tureti padus ant kuriu mazyliai stato?

Mes turim tokį staliuką. Kad jis kažkuo būtų už padus pranašesnis, nepasakyčiau. Pirkome todėl, kad ir šiaip mažųjų kambariui reikėjo staliuko su kėdutėmis. Mūsiškis staliukas universalus: viena stalo dangčio pusė skirta lego, kita lygi, tinkama darbeliams, piešimui. Ir tuščios erdvės po dangčiu yra, tik maniškiai ten ne lego, o piešimo reikmenis laiko. Žodžiu, gavome du viename: ir vietą vaikų žaidimams, darbeliams, ir vietą konstruoti. Vien dėl lego nebūtume pirkę.
Atsakyti
QUOTE(ramiai! @ 2011 11 22, 14:48)
Ar jau kas apsipirkot RIMI?  4u.gif  Šiandien -30 proc.

Mes nugriebėm:

user posted image

user posted image

Prijaučiam fermai ir statyboms, nors šiaip ieškojom didesnių rinkinių.  g.gif  Kaune nepasakyčiau kad labai gerų rinkinių būtų buvę (buvom "Savam" ir "Megoj").

4u.gif


neisejau siandien i parduotuve... Kokios kainos gavosi? As labai noreciau to rinkinuko su vistyte ax.gif
Atsakyti