QUOTE(Pievugele999 @ 2012 01 16, 12:20)
as vis ieskau atsakymu, kiek gali priimti kita zmogu, kiek jis yra atspindys ir kur reikia darbuotis savyje?
Tiek žmogus, tiek situacija atspindi mintis, emocijas ir darbus, kurie buvo vakar. Gyvename linijiniame laike, sulėtintame energijos perėjimo į materiją fone. Tai, ką galvojame, kaip jaučiame šiandien - turėsime jau rytoj. Didelė dovana mums yra tame, kad šiandienos mintimis galime keisti savo rytojų.
Niekas neprivalo kankintis su žmogumi, kuris jam nepriimtinas. Mūsų teisė keisti. Mintis. Po to elgesį. Tą momentą, kai supranti, kas yra negerai dviejų žmonių santykiuose, kas netenkina, gniaužia, murkdo, smukdo, tą momentą turi teisę priimti bet kokį, kad ir patį kardinaliausią sprendimą. Tai Dangaus duota teisė. Teisė jausti savo galimybes išsitiesus (žmogus stuburas tą byloja), o ne nulenkta galva ar dar blogiau - susikūprinus.
Nei vyrui, nei moteriai neduota "sėdėti kitam ant sprando". (Labai patogu šitą "sėdėjimą" pateisinti visokiom dogmom). Neryžtingumas ką nors keisti, - tai nusikaltimas prieš save, tai nenoras imti gyvenimą tokį, koks jis gali būti - gražų.
Yra laikas, kai dviems žmonės pakeliui...Jie keisčiasi, skleidžiasi, bet nevienodais greičiais... ir tada jų keliai ima tolti viens nuo kito...Desperatiškas kabinimasis prie to, kas įprasta, veda į konfliktą, tiek vidinį, tiek įšorinį... Ir atsiranda veidrodis, rėkte rėkiantis į veidą žiūrinčiajam: tu nemoki pasakyti ne.
Stabdai savo ir kito vystymąsi.
Sukąstais dantimis nuoširdumo neišgausit, vyniokit tai kaip norit. Pirmiausia teks atkąsti dantis
