Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 75 tema

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 29, 13:33)
Ne ....kažkada ,  kai kas daug kuo pasidalindavo šitame forume  , o mane ji išmokė , nesidalinti niekuo .


Kai kas, tai Jus .. tortu puosimu susidomejau pries metus, kazkur... Skaitau temas cia, pradejau skaityt beveik nuo pirmos temos, tad... Dauguma cia jau esanciu profiu, graziu tortuku gamintoju, pradejo nuo sleivu, kreivu gelyciu, ir toks cipciukas vis moke moke moke su tokia kantrybe wub.gif .. Ir kiek temu buvo, klausk - cipciukas atsakys.. Manau cia didziausias aciu turetu but jums,ir uzkantrybe ir uz pamokeles ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 29 lapkričio 2011 - 17:22
QUOTE(neramuole @ 2011 11 29, 16:45)
blyskokas leliukas, nors realiai spalva ryskesne siek tiek  ax.gif
Adrija smagu kai prisimena smile.gif aciu uz patarima kita kart butinai pasinaudosiu rasydama ant torto  rolleyes.gif  o del imitacijos, turiu kruva ispaudu visokiu ale naudotis nelabai moku, nesigauna rastelis tolygiai ryskus grazus, tai pasidedu nebenaudoju ir vel bandau................ zodziu gyveni bandai ir mokaisi   ax.gif



O tai , kad odos imitaciją galima padaryti ir be įspaudų smile.gif

Kad ir va šitame mano torte - knygoje , ji daryta be jokių įspaudų .

http://s017.radikal....7831e2aab82.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 29 lapkričio 2011 - 17:26
COOL MAMA,pritariu jums visu 1000000 procentu drinks_cheers.gif .as cia irgi neper seniausiai atradau jus,bet perskaiciau visas temutes.ir jei ne @ADRIJ@, nelabai kas ir dalinosi patarimais.o rugiagele man is ankstesniu temu uzkliuvo ,kaip laaaaabai pagiezingas ir viskuom nepatenkintas zmogus doh.gif .maziau tokiu cia......
@ADRIJ@ jums patys silciausi zodziai 4u.gif
Atsakyti
fart.gif fart.gif fart.gif
V I E Š P A T I E A U K Š T I E L N I K A S

nei ką, pasakyti, nei ką pridurti, baisatis verysad.gif verysad.gif verysad.gif


tortai labai gražūs, bet intarpai atėmė man žadą dabar komentuoti juos, labai įstrigo Jūratėll, atiprašau, jei ne taip niką parašiau tortas su rožėmis wub.gif wub.gif wub.gif Pastos traktoriukas labai šaunus...

Neramuole, Tu visada laukiama ir čia ir ne čia wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

dovanokit, bet dar niekad taip nebuvau nusiminusi, kaip šiandien, negaliu labai daug pakomentuoti, esu šokiruota...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 29 lapkričio 2011 - 19:38
QUOTE(Cool Mama @ 2011 11 29, 16:21)
Kai kas, tai Jus .. tortu puosimu susidomejau pries metus, kazkur... Skaitau temas cia, pradejau skaityt beveik nuo pirmos temos, tad... Dauguma cia jau esanciu profiu, graziu tortuku gamintoju, pradejo nuo sleivu, kreivu gelyciu, ir toks cipciukas vis moke moke moke su tokia kantrybe wub.gif .. Ir kiek temu buvo, klausk - cipciukas atsakys.. Manau cia didziausias aciu turetu but jums,ir uzkantrybe ir uz pamokeles  ax.gif

Laba diena
Na ir aš neiškenčiau , pilnai sutinku su su jumis ir Adrija , juk čia įdetas receptas pavirs atviru visuomenei, bet ka paguglinus asiranda sm kokia tema. O ir kiek pamačiau literaturos ar kokiu knygeliu išlestu tai tiesiog sm temu santraukos nu baisu . Kažkaip nusibandai ir žinai jau subtilybes , o kitiems kai vel kas nepasiseks ar nepatiks vel vos ne sakyk greitai kas negerai. Gerai kai gražiai merginos klausia . O šiaip tai klausimais įpač tais pačiais oi jau kad ir kiek kantrybes reik turet vis atsakinet . Aš suprantu kyla klausimu , bet per kelis lapus to pačio oi.. beje jei gerai pamenu jis buvo parašytas , kas labai nores susiras. Gerbkime ir kitus aplinkui , šventes arteja rolleyes.gif
Visu darbeliai šaunus , net sunku vardinti , reiktu dar keliu atsakymu biggrin.gif
Atsakyti
čia šiandien kas - paskutinė teismo diena??? blink.gif blink.gif blink.gif man apskritai bus labai nuostabu, jei po šitų postų Jūs kada dar pamatysite @adrij@, čia doh.gif
Atsakyti
Adrija, niekur nedink, tau siunčiu 3D šypsenėlę:
(kas iš ko nepamenu, buvo vasara, Erikiuxxx klausė, kada pradėjau, tai ir pradėjau nuo vasaros pradžios)

Ačiū gyrusioms, o aš lenkiu galvą toms, kurios iš to duonelę valgo, nes tai užima tiek laiko, kad kol nepabandai, tol nesuprasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 29 lapkričio 2011 - 20:27
va šitą postą nusikopinsiu ir įsirėminsiu savo darbo kambaryje ant sienos kaip didžiausią gyvenimo pamoką, išmoktą per kitos forumietės patirtį. Kad žinočiau ir aš, jog NEGALIMA DALINTIS ŠIRDIMI su niekuo, niekada. O kad Cipciukas dalinosi, ir tikrai per daug prisileido forumietes į asmeninę erdvę, tai tik todėl, kad ji BŪTENT norėjo dalintis, norėjo ir dar tebenori patarti.

Aš manau, kad čia nė vienai forumietei negali kita forumietė kažką liepti daryti, "tai organizuok kursus", "tylėk", "turėk", "duok" ... apgailėtina.

QUOTE(*monikute* @ 2011 11 29, 19:04)
o neapgailėtinai atrodo mosikuot prieš nosį saldainiu, erzinti ir neduoti?
Tai turėk tą receptą ir tylėk jei gaila pasakyti  smile.gif nesuprantu kam reikia ant viso svieto pasakot, kad išradai dviratį  smile.gif  tai jeigu gaila dykai sakyti, tai organizuok kursus. Manau atsirastų ne viena norinti sumokėti, tam kad išmokti.
O jeigu savo laisvu pasirinkimu renkiesi erzinti ar žeminti kitus, nu tai manau daug ką pasako apie asmenybę  ax.gif  gaila tada tiesiog  smile.gif
Pavyzdžiui Asseni niekada nepasakė to, ko nenorėjo išduoti, bet niekada nekilo klausimų dėl jos elgesio, ji visas merginas gerbia, ją taip pat visi gerbia  4u.gif

Žodžiu kiekvienas atsirinks pats sau su kuo bendrauti, su kuo ne  ax.gif  manau aš jau irgi pasirinkimą savo padariau  smile.gif  kažkaip nors indėlio čia jokio didelio neįnešiau, bet smagu būdavo užeiti pasižvalgyti, padiskutuoti, pasidalinti patyrimais. Ale kažkokia iškreipta tema ir grynas vaikų darželis paliko, tai manau ir aš atsisakysiu šios temos  smile.gif

Likusioms čia linkiu gero ir gražaus bendravimo  4u.gif

Sėkmės  4u.gif

**********************
Atsiminkit vieną dalyką, kad tai ką skaitot postuose, skaitot SAVO NUOTAIKOMIS. Negi patyrusioms forumietėms tai reikia priminti? Jūs nematot pašnekovo veido, negirdit balso tembro. Nemačiau nė vieno užgaulaus žodžio Adrijos postuose, tik patarimus, - neprisipirkit kažkokių įrankių per daug, nes nusivilsit.
Tai būtinai reikia išversti kaip "pažeminimą"?? Aišku tik viena, kas pats susitepęs, tai ir kitus tuo pačiu tepa.

Olestuk.. gi viskas aišku, kodėl aš nenoriu tentenkur.....
Atsakyti
Naitas thumb_yello.gif
Atsakyti
Aš niekur iš čia neisiu , turiu čia DRAUGĘ , bendraminčių , mergaičių kurioms dar kai ko reikia , gerbiu senbuves , ir naujai pradėjusias , tą nelengvą , bet tokį širdžiai mielą užsiėmimą wub.gif , kol neišvarysite , jei leisite liksiu draugia su jumi group.gif .

O čia jums nuo manęs nauja mano gėlių puokštelė , ką tik susukau , dovanoju JUMS visoms , iš visos širdies ... gėlė šiaip , be pavadinimo , lai vadinsis " fantazijos gėlė " 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Pasaka.. 4u.gif
Atsakyti
na jei iseisi,tada jau visai cia nebenoreciau eiti gathering.gif
Atsakyti