Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 75 tema

@adrij@ prasau likti su mumis 4u.gif Mums reikia Jusu patarimu Jusu tortu kad turetume kur akis paganyt ir seile pavarvint blush2.gif
Atsakyti
Gražus tonavimas ir spalvos wub.gif
Atsakyti
ACIU @drija,kad nepalikote musu...Bet merginos jus pavarote,net geda...tortus kepti ismokau is sio forumo ir daugiausiai ziniu semiausi is @drijos...kaip jus galite nezinoti to recepto,jei net as zinau,kur tortus kepu tikrai retai..reiskis neviska skaitote??o paskui ir kaltinate kitus...JUS TIKRAI SAUNI MOTERIS @drija ir STIPRI..kuo didziausios sekmes... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarah-: 29 lapkričio 2011 - 21:19
naitai šauniai pasakyta 4u.gif
Adrija, nekreipkit dėmėsio į visokias nesubrendeles... blush2.gif geda dėl tokių
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 29, 21:08)
gėlė šiaip , be pavadinimo , lai vadinsis " fantazijos gėlė " 4u.gif

Nuostabu wub.gif
Ačiū, kad pasilikote, aš taip pat labai daug iš Jūsų išmokau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasskee: 29 lapkričio 2011 - 21:35
Na baigiam pyktis,pradėkim dirbti 4u.gif
O kiek susinaudoja jums patyrusioms puošėjoms greitinėlės,apdzibuojant torto šonus.pvz,kaip šiame torte

user posted image
atsiprašau,jei kieno tortą nuvogiau parodymui blush2.gif

Atsakyti
Aš pirkčiau 250ml grietinėlės ir pritrūkus ką nors sugalvočiau ax.gif , o tau siūlau nusipirkti dvigubai ir geriau atlikusią suvalgyti thumbup.gif (tortas tortui nelygus, dar dydis svarbus)
Atsakyti
o sveikos, matau dirbat sauniai:) Juratel-labai labai grazus tas su gelytem triaukstis..pasaka
Papildyta:
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 30, 00:16)
Aš pirkčiau 250ml grietinėlės ir pritrūkus ką nors sugalvočiau  ax.gif , o tau siūlau nusipirkti dvigubai ir geriau atlikusią suvalgyti  thumbup.gif (tortas tortui nelygus, dar dydis svarbus)



smile.gif tas patarimas "geriau suvalgyti likuti" tai kaip tik man butu smile.gif gerai,kad retai kepu ka nors, o tai ir taip jau dvi pagrindines temos supermamose - "tortai" ir "dieta" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 29, 22:16)
Aš pirkčiau 250ml grietinėlės ir pritrūkus ką nors sugalvočiau  ax.gif , o tau siūlau nusipirkti dvigubai ir geriau atlikusią suvalgyti  thumbup.gif (tortas tortui nelygus, dar dydis svarbus)

ačiū 4u.gif patarimu dėl grietinėlės pasinaudosiu, 4u.gif
o dėl likučio suvalgymo,tai geraiu priešams paliksiu,o tai ir taip pro duris sunkiai bepraesiu 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Stovi tiltas, teka upė, ant to tilto varna tupi, nu ir px... tegul tupi[B]


kartoti garsiai tol, kol nervai nurimsta.
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Naitai, jei ne tavo komentarai, tema netektų dalies žavesio lotuliukas.gif
Atsakyti