Įkraunama...
Įkraunama...

Amerikiečių Stafordšyro terjerai

QUOTE(Mortale @ 2014 06 20, 12:57)
sveiki.. Kokius rekomneduotumet Lietuvoj veislynus? kad savininkai butu saziningi ir zmogiski, ir suneliai priziurimi:)

www.duetoast.lt
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2014 06 20, 14:12)
www.duetoast.lt

Tai tik vienas vertas?

Ir dar... ar ir dokumentuoto suns negalima augint daugiabutyje? Ar cia istatymas visoj lietuvoj toks?
Atsakyti
Sveiki. Norėčiau nupirkti šios veislės šuniuką, mažą, už prieinamą kainą. Tai būtų iki ~50 eurų. Kodėl taip pigiai noriu? Nes pirkau kitokios veislės šunį iš užsienio, ir likau apgautas. Čia jau prieš ~2 / 3 mėnesius. Kadangi viena bėda ne bėda, tai teko atsisveikinti jau ir su savo dviem namų sargais, jie mirė. Gyvenu sodyboje, kurioje bent kada gali užsukti vagis. Tad reikalingas NAUJAS šeimos narys! Prieš tai turėjau vilkšunį ir Vokiečių aviganį. Dabar esu VISAKERIOPAI pasirįžęs auginti Stafordšyro terjera, arba Pitbulį. Jie mano šeimai jau senai kelia silpnybę smile.gif Tad būtų tikrai puikios salygos jį auginti, ir su meile rūpintis! Jeigu atsirastų toks žmogus , kuris parduotų už tokią kainą, būčiau visą gyvenimą jam dėkingas. Laukiu Jūsų pranešimų. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 00:28)
Sveiki. Norėčiau nupirkti šios veislės šuniuką, mažą, už prieinamą kainą. Tai būtų iki ~50 eurų. Kodėl taip pigiai noriu? Nes pirkau kitokios veislės šunį iš užsienio, ir likau apgautas. Čia jau prieš ~2 / 3 mėnesius. Kadangi viena bėda ne bėda, tai teko atsisveikinti jau ir su savo dviem namų sargais, jie mirė. Gyvenu sodyboje, kurioje bent kada gali užsukti vagis. Tad reikalingas NAUJAS šeimos narys! Prieš tai turėjau vilkšunį ir Vokiečių aviganį. Dabar esu VISAKERIOPAI pasirįžęs auginti Stafordšyro terjera, arba Pitbulį. Jie mano šeimai jau senai kelia silpnybę smile.gif Tad būtų tikrai puikios salygos jį auginti, ir su meile rūpintis! Jeigu atsirastų toks žmogus , kuris parduotų už tokią kainą, būčiau visą gyvenimą jam dėkingas. Laukiu Jūsų pranešimų. Ačiū.
Tai gal uzsuk i globos namus ir issirink ten augintini😉 niekas tikrai neapgaus ten ir gera darba kartu padarysi,uz 50 € tikrai nenusipirksi stafo,o tik paremsi daugintojus,o dar kas isauks is to misruno vienas dievas zino,gali ir visa tavo seima suesti😈
Atsakyti
Na, savo šeima aš nerizikuočiau ir tikrai nepirkčiau šuns be dokumentų.
Jei jau taip norisi "čia ir dabar", gal tikrai į prieglaudą nuvykit. Lietuvoje netgi speciali žmonių grupė susibūrė, kad pagelbėtų būtent šių veislių ar mišrūnų šunims rasti naujus namus. Pažiūrėkit čia.
Atsakyti
Tai niekas nepadovanojo grazaus, grynaveislio prancuziuko? bigsmile.gif
jau reiketu pasimokyti is pirmojo pirkimo suns uz "pigiau", bet neeeee... Vis tiek reikia suns uz 50 euru ane? rolleyes.gif zinot kaip ten sako.. durna ir baznycioj musa. Taip ir jus pinigus svaistote.
kaip jau patare jums, nueikite i prieglauda ir issirinkite koki norit suni. Ir pigu, ir pasirinkimo pilna...
Atsakyti
Norejome ir mes pirkti. Bet pirmiausia domejomes kokiu leidimu teikia, kokia ir kur dresura, juk mieste gyvenam. Suzinojom, kad tik nuosavame name galima laikyti sia veisle ir nusprendem atsisakyti sio noro. Domejomes veislynais, ejom i parodas. O cia- 50 eur nori suns. Uztat daugintojams rojus. Parduoda belia ka uz centus.
Atsakyti
O nuo ko pirmi du šunys mirė? Kur bus auginamas šuo? Kuo susijęs sodybos saugojimas ir stafordšyras, kuris nėra sarginis šuo?

Tokiems tikslams nemanau, kad ir prieglaudos duotų.. Nu bet galima pabandyt čia
https://www.facebook...4128166?fref=ts
Atsakyti
maskatukas,
žinau šitą dalyką, ir aš domėjausi. Kadangi gyvenu nuosavame name, manau problemų šiuo klausimu nebūtų.

k_azu,
su prancūziuku tyravosi ar ką čia darė mano pusbrolis, daviau jam pasinaudoti šiuo savo account'u. O aš nuo pačios jaunystės auginu TIK didelius šunis.

Pupka10,
taip, žiūrinėju po prieglaudas. Bet patys suprantate, kad šios veislės šunį labai sunku pasiimti iš jos, nes jis gali būti agresyvus. Ir kaip nuvažiavau į Viečiūnų prieglaudą, ten likau nustebęs stafordšyro veislės šuniu. KIek teiravausi telefonu, sakė kad jis neagresyvus, bet kai nuvažiavau, jis iš kart pradėjo loti ant mano draugo vos tik įėjus, prieiti šansų mums nebuvo, kaip ir pačios prieglaudos prižiūrėtojams. Tad manau tokios veislės šunį, reikia pačiam augintis nuo mažo.
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 13:27)
taip, žiūrinėju po prieglaudas. Bet patys suprantate, kad šios veislės šunį labai sunku pasiimti iš jos, nes jis gali būti agresyvus. Ir kaip nuvažiavau į Viečiūnų prieglaudą, ten likau nustebęs stafordšyro veislės šuniu. KIek teiravausi telefonu, sakė kad jis neagresyvus, bet kai nuvažiavau, jis iš kart pradėjo loti ant mano draugo vos tik įėjus, prieiti šansų mums nebuvo, kaip ir pačios prieglaudos prižiūrėtojams. Tad manau tokios veislės šunį, reikia pačiam augintis nuo mažo.

Lygiai dėl tų pačių priežasčių reikia rinktis atsakingai, o ne po 50 eurų bile ką.
Norit veislinio ir stabilios psichikos šuns - taupykit.
Atsakyti
Prieš savaitę, o gal prieš dvi, pardavinėjo žmogus iš Šiaulių, po 70eurų. Dalyvaudavo su TAIS PAČIAIS šunim po parodas, mačiau medalius, taipogi ir raštišką popierių

Tėvai buvo su dokumentais , o šuniukai BE
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 13:58)
Tėvai buvo su dokumentais , o šuniukai BE

O kodėl be?
Atsakyti