Įkraunama...
Įkraunama...

Amerikiečių Stafordšyro terjerai

Manau pats žmogus gali juos pasidaryti. Jei pardavėja pvz laiko neturi
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 14:20)
Manau pats žmogus gali juos pasidaryti. Jei pardavėja pvz laiko neturi

O davai, gal Jūs nepirkit šuns... Bent kol kas. Nes esate konkrečiai išmaudytas daugintojų pasakų ir jomis tikit.
Tokių dalykų, kad naujas savininkas pasidarys dokumentus, nebūna. Dokumentus arba turi šuniukai, arba ne. O jei tėvai su dokumentais, tai šuniukai kodėl be? Ir jei tikrai į parodas važiavo... Tai arba sveikatos tyrimai prasti, arba parodų įvertinimai nekokie, arba tėvai sukergti per anksti/per vėlai, negu leidžia taisyklės, arba (kas labai tikėtina) tėvai yra visai ne tie, ką Jums rodo.

Savišvietai. Ir kad galėtume diskutuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 23 liepos 2015 - 13:35
O Dieve... Būkim biedni, bet teisingi.
Dabar pagalvokit, ar man tikrai REIKIA kad šuo turėti tuos D O K U M E N T U S????
Jums gal reikia, jei einat per parodas, o aš nei EINU nei man REIKIA tų D O K U M E N T Ų!!!
Kas dar Jums ponia neaišku? Ar jūs neturite ką veikti? Man tas šunelis gali būti be dokumentų, nes aš su juo nei į parodas eisiu, nei juos dauginsiu jomajo... Turėjau vilkšunį, be dokumentų, na ir spėkit ar atsitiko kažkas?? Na tikrai N I E K O ! Kam taip susireikšminti aš nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 14:57)
O Dieve... Būkim biedni, bet teisingi.

Tai ir būkim. Jūs ieškot veislinio šuns. Temoj parašėt veisles net dvi. Pasiūliau veislinius šunis. Jums netinka. Jei norit beveislio, tai taip ir sakykit. Tokia ta tiesa, kurios būtent Jūs taip norėjot.
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 10:27)

k_azu,
su prancūziuku tyravosi ar ką čia darė mano pusbrolis, daviau jam pasinaudoti šiuo savo account'u. O aš nuo pačios jaunystės auginu TIK didelius šunis.

Tai ir pusbrolis pries kelis menesius is uzsienio pirko ir liko durniaus vietoje ir jus?! Gal is tos pacios pardavejos pirkot? lotuliukas.gif o kodel is uzsienio pirkote suni pries kelis menesius jei jums dokumentu nereikia? Be dokumentu pigiau nei lietuvoj niekur nerasite! Cia toks geras "produktas" kad i uzsieni dezemis veza brangiau parduoti.
Atsakyti
Taip, kartais man visai suprantama kodėl taip išplitusi komentaruose nenormatyvinė leksika.
Kai paskaitai tokius atvejus.

Labai trumpai perkant be dokumentų:
veislinio šuns jūs neturėsit, nesvarbu, ką turėjo, neturėjo tėvai ir kokie panašūs ar ne;
tikėdamasis tos veislės savybių, jų negausit, nes daugintojams nusispjaut, ko jūs tikitės;
norėdamas ale pasirodyt, tikrai pasirodysit. Kad nieko neišmanot ir kinologijoj esat kiauras kaip bato aulas, lengvatikis, naivus, ir dar rėkaujantis iš kanapių;
būsimo šuns vados brolius ir seses pasmerkiat neaiškiam likimui, tėvus - tęstiniam dauginimui ir tampat atsakingas už didėjantį prieglaudos gyventojų skaičių. Aha, va taip paprastai;
apie būsimo šuns psichiką ir sveikatą aš tyliu, nes bus viskas nežinoma - gal tėvai psichiniai ar ligoti, dėl to ir vaikai be dokų. Tylėkit ir jūs, nes nežinot ir nežinosit nieko, faktui neiškilus į paviršių. Išvis, net nežinosit, ar tie tėvai, kuriuos jums rodo.

Ir šiaip, bene smagu, kai jus mulkina ir durnina. Tokį, kai jūs, truputį besigaudančiam, apmauti vieni niekai biggrin.gif

Bet, aišku, pirkit, nes jaučiu, kad neperkalbėsiu, kažkoks šeštas jausmas, kad jūs nesugebėsit suvokti parašytos informacijos ir susieti veiksmus su padariniais ar suvokti priežasties-pasekmės ryšį.

O apie tą pusbrolį tai jau geriau patylėtumėt.
Papildyta:
QUOTE(Rockis @ 2015 07 23, 14:20)
Manau pats žmogus gali juos pasidaryti. Jei pardavėja pvz laiko neturi

Svarbiausia, atrasti laiko pinigus paimti.
Ir truputį pameluot.

Bet gi ką čia, būkim biški paprastesni, ką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megeja: 23 liepos 2015 - 14:46
Už tiek negausit nei stafo nei juo labiau pito. Nebent kažką su veislės bruožais ( ''pitbulį '' kuris sveria 30kg ). Kitas dalykas tie šunys visiškai netinka kažką nuo kažko saugot. Ne ta veislė
Atsakyti
Kažin, ar įmanoma prisikasti iki hormonų siautulio apimto paauglio galvos?
Dar užkliuvo, kad jis net nepretendavo ir pirmojo prancūzo su dokumentais pirkti. Tėvai atseikėjo 250 eurų. O už tiek skelbimuose tik kilmingus (!) be dokumentų (tėvai su dokumentais) daugintojai parduoda. Žodžiu, žmogelis jau iš pat pradžių ieškojo mišrūno. Liko apgautas. Dabar jis pirks mišrūną pigiau. Nes įgavo proto biggrin.gif Nes šis jau ne iš Prancūzijos biggrin.gif Vietiniai turi būti pigesni.
Atsakyti
Kad ir nepatinka delfis, bet rode kaip vetai padeda isvesti sunis i Anglija. Esu tikra ir vietinei rinkai padaro tokiu sposu. Ot gabus daugintojai, kam tie dokumentai, juk panasus i stafa ir yra stafas.
Atsakyti
Skelbimas:
http://m.skelbiu.lt/...i-21699201.html
Sveiki, parduoda stafukus, bet kaip be dokumentų manau tai daugokai nori. 250eur. Ką manot?


Atsakyti
QUOTE(Lafa5 @ 2015 08 19, 17:16)
Skelbimas:
http://m.skelbiu.lt/...i-21699201.html
Sveiki, parduoda stafukus, bet kaip be dokumentų manau tai daugokai nori. 250eur. Ką manot?

Na, kaip už neaiškius tėvus, sveikatą, psichiką ir anatomiją bet kokia kaina yra per didelė.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 19, 16:21)
Na, kaip už neaiškius tėvus, sveikatą, psichiką ir anatomiją bet kokia kaina yra per didelė.

Ką siūlote daryti? Bandyti derinti kainą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lafa5: 19 rugpjūčio 2015 - 16:30