Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga

QUOTE(*Linele* @ 2014 10 28, 23:33)
Aš darau išvada, kad nekokybiška medžiaga. Tiesiog ta plastmasė neatspari dažniems mechaniniams poveikiams, o gal ir temperatūrų skirtumams :/ Nes niekad nesukau iki galo dangtelio, todėl išsižiojau kai šiandien lengvai sukant nulūžo. Šiauliuose nėra Uogų salelių. Turiu dar mintį cheminį kažkokį seną blizgesį išplaut ir į ją supilt uogų blizgį. Vis šis tas, nei mest pusę sunaudoto dabar lauk   bigsmile.gif

Kažin ar pavyks taip geri išplauti, bet jei nėra galimybės pasikeisti, tikrai gaila išmesti. Indeliai tikrai nekokybiški, pigūs, bet turbūt jos daro tai dėl to, kad kaina būtų prieinamesnė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 09 lapkričio 2014 - 19:43
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 11 09, 16:38)
gal kas naudojo "mango tango" krema ? kokie atsiliepimai ?

Naudoju, ir man labai patinka thumbup.gif šiaip problematiška mano rankų oda (ypač kai šalčiau), bet šis kremukas puikiai atlieka savo funkciją. Oda tokia natūraliai pamaitinta. Tepu nakčiai, tad iki ryto puikiai susigeria. smile.gif Šiaip retas rankų kremas man tikdavo, o šis - puikiai, net nusistebėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2014 11 09, 20:42)
Kažin ar pavyks taip geri išplauti, bet jei nėra galimybės pasikeisti, tikrai gaila išmesti. Indeliai tikrai nekokybiški, pigūs, bet turbūt jos daro tai dėl to, kad kaina būtų prieinamesnė.

Nesutikčiau schmoll.gif Kiek yra pigių blizgių, kurių pakuotės nelūžta taip greitai? Daugybė! Gal tiesiog pirminis pasirinkimas buvo blogas?
Atsakyti
Visgi nusipirkau per parodą kremuką odai aplink akis Žalioji gaiva, nes labai norėjau išbandyti. Tuo labiau, kad molo salelėje pakonsultavo mane mergina ir sakė tikrai nealergizuos, nes kremukas lengvas, vandens pagrindu... ir ką... pasitepu ir atsikeliu kitą rytą raudonais patinusiais paakiais ir akių vokais doh.gif

Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 11 12, 15:46)
Visgi nusipirkau per parodą kremuką odai aplink akis Žalioji gaiva, nes labai norėjau išbandyti. Tuo labiau, kad molo salelėje pakonsultavo mane mergina ir sakė tikrai nealergizuos, nes kremukas lengvas, vandens pagrindu... ir ką... pasitepu ir atsikeliu kitą rytą raudonais patinusiais paakiais ir akių vokais  doh.gif




http://www.kosmetiko...-zalioji-gaiva/
greičiausiai jūs jautri benzilo alkoholiui
Papildyta:
QUOTE(smaggiuke @ 2014 11 10, 20:23)
Nesutikčiau  schmoll.gif Kiek yra pigių blizgių, kurių pakuotės nelūžta taip greitai? Daugybė! Gal tiesiog pirminis pasirinkimas buvo blogas?

Nu gal ? Faktas, kad juos reikia keisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2014 11 12, 16:10)
http://www.kosmetiko...-zalioji-gaiva/
greičiausiai jūs jautri benzilo alkoholiui
Papildyta:



Gali būti, nes kažkoks seniau bandytas paakių kremas irgi alergizavo, tik gaila neatsimenu koks. O prieš šį naudojau Biodermos sensibio eye, tai šis tiko, bet ir jo sudėtyje būtent to ingredianto nėra 4u.gif
Atsakyti
ne gi nera bandziusiu kondicionieriu, kodel nieks ispudziu neparaso?? smile.gif as ir pries sampunus buvau skeptiskai nusiteikus, nes turiu problematiskus plaukus, baisiai veliasi, turiu naudot gausybe serumu, kaukiu, kondicionieriu, kad tik susitvarkyciau, nes po plovimo issukuot butu misija neimanoma, o naturalus sampunas tai galvojau dar labiau man suvels tuos plaukus. Vyrui buvau nupirkus uogos vyriska sampuna su rozmarinais, siandien pati isbandziau ir negalejau patiket! nedejau jokiu papildomu priemoniu, nes norejau paziuret tikraji sampuno poveiki, likau apstulbus! plaukai puikiai issiplove, pasidare tokie svelnus, slidus, lengvuciai, idomu ar ilgiau panaudojus plauku bukle pageretu...
p.s. braskinio briedzio blizgis, is tikrai neaukstai nukrito ant grindu, visiskai isluzo dozatorius, nezinau nei ka daryt, ismest gaila, o dazytis neimanoma nes per daug tos koses kabinasi, susinervinau...
Atsakyti
Bandziau kondicionieriu ilgakasems. Mano plaukams jis labai patinka. N jau buteliuku sunaudojau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Yamaja @ 2014 11 21, 00:48)
Bandziau kondicionieriu ilgakasems. Mano plaukams jis labai patinka. N jau buteliuku sunaudojau  thumbup.gif

Prašom plačiau, kokie jūsų plaukai, koks kondicionieriaus poveikis?
Atsakyti
Paakiu kremas Zalioji Gaiva labai labai geras! Tikrai rekomenduoju kas turi papilkejusius ir pabrinkusius paaukius. Netikejau, kad pades, bet jau antra pakuote naudoju ir tikrai jie padeda. Baigus naudoti - paakiai vel atsistate i buvusi baisuji prada, tad ilgai nelaukusi emiau nauja pakuote smile.gif Negydo, bet tam kartui tikrai padailina.
Atsakyti
jurguze, ačiū 4u.gif
Reikės apsilankyti VCUP'e, nes visgi arčiausiai man iki jo biggrin.gif
Noriu išbandyti rankų kremą. Apie Mango Tango, berods šioje temoje, buvo rašyta, kad labai riebus ir sunkiai susigeria, tad mėginsiu Švelnus prisilietimas.
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2014 11 26, 13:08)
jurguze, ačiū  4u.gif
Reikės apsilankyti VCUP'e, nes visgi arčiausiai man iki jo  biggrin.gif
Noriu išbandyti rankų kremą. Apie Mango Tango, berods šioje temoje, buvo rašyta, kad labai riebus ir sunkiai susigeria, tad mėginsiu Švelnus prisilietimas.


Daugelio labai megiamas yra Sauja saules ranku kremas, irgi is lengvuju serijos, siulau pamegint jei norite ne aliejinio, greit isigerencio;)
Papildyta:
QUOTE(jurguze @ 2014 11 26, 12:30)
Akropolyje mirksiukas.gif


Dar Go9 galit rasti Uoga uoga smile.gif
Atsakyti