Įkraunama...
Įkraunama...

Uoga Uoga

QUOTE(Monicute @ 2014 11 26, 13:39)
Daugelio labai megiamas yra Sauja saules ranku kremas, irgi is lengvuju serijos, siulau pamegint jei norite ne aliejinio, greit isigerencio;)
Papildyta:
Dar Go9 galit rasti Uoga uoga smile.gif

Noriu drėkinančio ir greitai susigeriančio, nepaliekančio riebalo ant rankų, kad pasitepus darbe rankas kremu galėčiau toliau dirbti ax.gif Reikės pasimėginti abu ir bus matyt smile.gif
Salelė Go9? Gal galite dar pasakyti, kuriame aukšte?
Atsakyti
Apie pakuociu akcija netylime, neslepiam, galbut konsultante tiesiog pamirso Jums paminet:)
Apie ja rasoma ir musu puslapyje internete:

http://uogauoga.lt/saving

O Go9 isikureme kol kas laikinai, artejanciu svenciu proga.
Rasit pirmame aukste mus, tik iejus galima sakyt iejimas kitas, ne tas kur reik iejus leistis zemyn)
Atsakyti
Tikrai verta dovanoti smile.gif dovanoju ir kokosu alieju, turbut dazniausiai dovanojama biggrin.gif taip pat kaip jau minejo kremus rankoms, kunui, lupu balzamus smile.gif o sau dovanoju naujoves ir knyga rolleyes.gif

tiesa, galbut planuose turite lupu balzama "Tu zvaigzde" ? gaminti platesniam ratui zmogeliuku, ne tik tiems, kuriu gimtadienis? man jis pats idealiausias is jusu balzamu, o jau beveik baigesi verysad.gif gimtadienis tik po 8menesiu..
Atsakyti
"Tu zveigzde"pakolkas ir yra isskirtinai tik gimtuvininkams skirtas balzamas:) Suprantu Jus pilnai, nes pati turiu si balzamuka ir irgi labai patinka:) Kol kas neplanuojama juo prekiauti.
O kalbant apie dovaneles, pas mane pernai tai vyravo kuno sveitiklis tarp paruostu dovaneliu smile.gif
Atsakyti
Turiu lūpų balzamą NEMATOMUKAS. Pirkau sužadėtiniui tai mano atsiliepimai:
1. ratelis vyro rankoms (o būtent vyrukams toks šis balzamas aktualus) kažkoks nesusipratimas, o mano vyrukas tai smulkutis, plonai pirštais...
2. jau toks skystalas ir tokį žvilgesį palieką kaip po kokio blizgesio. Šiame produkte - didžiulis trūkumas

Tiesa, nakčiai tinka ir patinka 4u.gif

Manau gamintojoms reikėtų labai pagalvoti apie pakuotes, nes megėjiškos neatitinka rinkos.

Šiaip uoga uoga man patinka, tiesiog kiek aštriau išsakau pastabas blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz pastebejima r nuomone:)
Naturalios sudeties balzamai daug minkstesni nei nenaturalios... Visos naudotojos manau pastebejote, kad reiktu issukti po nedaug, nes nevisada, del minkstesnes konsistencijos, sugrazinsite atgal i tubele balzama:)
Atsakyti
QUOTE(Monicute @ 2014 12 08, 18:00)
Aciu uz pastebejima r nuomone:)
Naturalios sudeties balzamai daug minkstesni nei nenaturalios... Visos naudotojos manau pastebejote, kad reiktu issukti po nedaug, nes nevisada, del minkstesnes konsistencijos, sugrazinsite atgal i tubele balzama:)

Bet jau gan daug tų pastebėjimų yra susikaupusių, bet nieks nieko nekeičia po šiolei..
Dėl tų balzamų, tai čia tik pasiteisinimas, sakyčiau. Gan nemažai natūralių balzamų esu turėjus, bet kiek atmintis neklaidina, tai tik su Uoga Uoga balzamais yra buvę bėdų. Tiksliau, ne pačiais balzamais, o jų pakuotėmis. Puiku tik tiek, kad kai kažkada buvau nusipirkusi išvis kažkokį išlipusį lauk balzamą (blink.gif), tai man jį pakeitė nauju. Pakuotės pas jus tikrai labai minimalistiškos, abejoju ar brangios, tai kažką tikrai tobulinti ar keisti galima.. Arba bent jau suteikti pasirinkimą - visus balzamus leisti tiek pirštu kabinamose (kaip "Gal Arbatos?", kuris man labai labai patinka) pakuotėse, tiek išsukamose. Kaina nuo to nesikeičia, o kiekvienas galės pasirinkt kaip kam bus patogiausia. 4u.gif Nes, tarkim, kokį "Rozalinda, mano meilė" tai visai norėčiau pabandyt, bet kažkiek ta pakuotė atgraso biggrin.gif
Atsakyti
Jusu zodziai bus perduoti:)
Visos nuomones, tiek geros, tiek nepasitenkinimo zodziai ar pastebejimai yra laukiamos info@uogauoga.lt
Atsakyti
Norėčiau išsakyti nuomonę apie pudrą Gintarinės smiltys. Prieš tai nemažai metų naudojau mineralinę pudrą ir labai nudžiugau Uoga uoga atsiradus pudrai, kuri beje yra puiki ir neabejotinai kartojamas produktas bus. Beje pakuotė man pasitaikė gera, nesioju rankinėje ir niekas neprabyra. Šaunuolės uogos taip ir toliau
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie skaistalus?
Atsakyti
atejau pagirti plauku balzama riebiems plaukams smile.gif nors mano plauku saknios riebios ir galiukai normalus, bet sis balzamas tiko idealiai, saknu neriebino o galiukus drekino pakankamai, lengvai sukuojasi plaukai, blizga ir kaip naturali priemone labai skalsiai naudojasi smile.gif
Atsakyti
Patiko lūpų blizgis smile.gif
Nelipnus, labai ilgai laikosi, nesausina, džiaugiuosi, kad be blizgučių, perlamūtro, aplikatorius ok.
Galėtų būti labiau pigmentuotas, atspalvis „Žvaigždės ant veido“ visgi ant lūpų keliai tonais šviesesnis, nei tūtelėje ax.gif
Dar galėtų būti koks skanus kvapas, bet čia jei labai kabinėtis smile.gif
Atsakyti