Įkraunama...
Įkraunama...

Kriaušės figūra

aš lankau treniruoklius nuo spalio ir rezultatai tikrai neblogi

dabar tapau dailia ir stangria kriauše tongue.gif

apimtys 83-65-90
Atsakyti
Sveikos,

Merginos, gal imam gražinti figurytes kartu? Čia pilna svorio metimo būrelių, įsteigsim kriaušyčių būrelį, kurios siekia smėlio laikrodio figūros.
Pasidalinkite patarimais, kaip padidinti nugaros, krūtinės raumenis (būtent raumenis, o ne krūtis), išlaikyti liekną taliją ir padailinti klubų ir šlaunų linijas.
Man iškilo dar vienas svarbus klausimas, kaip sportuojant 'nenusportuoti' viršutinės kūno dalies per daug, bedailinant apatinę. Gal ir mytyba ką lemia?

Savanna, mano duomenys panašūs, tik klubų apimtis dar didesnė, virš 100cm doh.gif .

Bajm, gal sportuoji pagal specialią programą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hush: 12 gegužės 2006 - 13:10
taip, pagal programą, kuri keičiasi kas 2 mėn.
programa skirta viršutinei kūno daliai: rankos, krūtinės ląsta, pečiai, nugara
o apačiai - tik palaikomoji programa


jeigu nėra pinigų sporto klubui, labai gera priemonė apatinei kūno daliai sumažinti yra dviratis

nusipirkau prieš 3 m.
tai iš karto nusipirkus važinėjausi kasdien po 1 val.
po 1 mėn. rūbai sumažėjo vienu dydžiu ax.gif


moters kūnas yra taip sudėtas, kad stiprinti ir didinti viršutinę kūno dalį yra sunku - raumenys sunkiai auga ir stiprėja, vyrams yra žymiai lengviau - čia jau matyt kalti hormonai doh.gif
Papildyta:
galiu pasakyti iš asmeninės patirties dėl kriaušės figūros

savarankiškai sportuojant sumažinti apatinę kūno dalį tikrai įmanoma (dviratis, bėgiojimas, pratimai namuose, savimasažas, plaukiojimas ežere), bet sustiprinti rankas, krūtinę, nugarą - tikrai ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 12 gegužės 2006 - 14:06
Kai tuos kelis mėnesius sportavau treniruoklių salėje, tai pradėdavau treniruotę 15 min. apšilimu kardio trenituokliu ( slidėmis), vėliau apie 50 min. buvo skirtos įvairiems treniruokliams, iš kurių pusė buvo skirta viršutinei daliai, o kita pusė- užpakaliui, šlaunims, blauzdoms. Užbaigdavau visą šitą sportavimą 10 min. važiavimu vėl kokiu nors kardio treniruokliu. Dabar net nesuprantu, kodėl dar 4 cm prisidėjo prie klubų apimties, o prie virštuinės kūno dalies nieko... Gal programa netinkamai buvo sudaryta g.gif

Bajm, ar galiu truputį pasmalsauti: kokios buvo tavo apimtys prieš pradedant sportuoti?

Hush, tikrai būtų smagu gražinti figūras kartu biggrin.gif Mano šio mėnesio planas- važinėjimas dviračiu ir treniruotės namuose blush2.gif Tik nežinau, ką daryti su mityba: jei pradėsiu dar mažiau valgyti, gal dar labiau svoris nukris ir sversiu būdama 170 cm kokius 46kg lotuliukas.gif
Atsakyti
mano apimtys buvo panašios, tiesiog kūnas sustangrėjo
gal krūtinė šiek tiek padidėjo (konkrečiau krūtinės ląsta) - jaučiu pagal rūbus blush2.gif

šiaip manau, kad negalima tą pačią dieną treniruoti tiek kūno viršų, tiek apačią

reikia arba tą, arba aną

nes pvz. darau pratimus rankoms, krūtinei, nugarai, pilvui (žodžiu, kūno viršus) - tai kraujas neša visas naudingas medžiagas į šiuos raumenis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 15 gegužės 2006 - 07:32
Bajm, gal nukreiptum teisinga linkme kaip sportuoti kad krūtinės ląsta padidėtų? Kokie pratimai, kiek pakartojimų?

Dėl mitybos, galėsiu įmesti produktus 'anticeliulitinius', nežinau kiek tame tiesos yra, bet šiaip sveiki, tai blogiau nebus. Dar girdėjau kad kriaušėms ypač angliavandenius reiktų iki pietų daugiau valgyti, o į vakarą kokios liesos mėsytės, varškės, žodžiu baltymų...

Beje, dviratį ir aš įsigijau. Su dideliu malonumu važinėju, tik nesuprantu kas vyrui pasidarė. Anksčiau nenulipdavo, dabar tai jam kaulus suka, tai tingi, niekaip neištemsi kartu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hush: 15 gegužės 2006 - 09:00
krūtinės ląstai labai gerai yra atsispaudimai
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 05 15, 10:42)
krūtinės ląstai labai gerai yra atsispaudimai


Vsio dabar darysiu ryte. O kaip geriau man pirma pratimukus kojom ir klubam (tempimo) ar tuos atsispaudimus daryti, ar atvirkščiai? Nuo ko geriau pradėt?
Atsakyti
QUOTE(hush @ 2006 05 15, 11:59)
Vsio dabar darysiu ryte. O kaip geriau man pirma pratimukus kojom ir klubam (tempimo) ar tuos atsispaudimus daryti, ar atvirkščiai? Nuo ko geriau  pradėt?



o gal vieną rytą teniruok kojas, o kitą rytą - rankas, krūtinę mirksiukas.gif

dar krūtinei labai geras yra puloveris: pasiimk hantelį (arba butelį su vandeniu) į abi rankas: atsigulk ant lovos, kad galva būtų ant lovos krašto, pakelk butelį virš krūtinės (laikyk vertikaliai abiejose rankose) ir leisk butelį už galvos, taip pvz. 3*14

tikiuosi supratai
Papildyta:
darant atsispaudimus galima keisti atstum1 tarp rank1 pla2iau arba siauriau
Atsakyti
O man kaip tik: stresas, stresas, stresas ( žinoma, ne dėl figūros, o kiti žemiški reikalai kankina verysad.gif ). Rezultatas- tesveriu tik 52 kg ( o ūgis 170), tik gerai būtų, kad tai matytųsi ant klubų. Bet ne doh.gif , viskas matosi tik ant veido ir truputį viršutinėje dalyje.
Plano savo beveik laikausi: pradėjau sportuoti namuose, apimtys nesumažėjo, bet tikrai jaučiasi, kad kūnas pamažu stangrėja. Tik va, su dviračiu niekas neišeina, nes dabar neturiu savo...
Mitybos nekeičiu, nes:
1. Nelabai įsivaizduoju, ką keisti...
2. Bijau ką nors keisti, nes svoris pradeda kristi.....

Žodžiu, toliau sportuoju namuose. Mano tikslas nėra būtinai pasiekti kokius 90 cm klubų srityje, o gal labiau pačiai pajudėti ( nes dirbu sėdima darbą) ir sustangrinti kūną ( o tai buvau užmigusi kaip meška po žiemos)... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savanna @ 2006 05 31, 16:53)
O man kaip tik: stresas, stresas, stresas ( žinoma, ne dėl figūros, o kiti žemiški reikalai kankina  verysad.gif ). Rezultatas- tesveriu tik 52 kg ( o ūgis 170), tik gerai būtų, kad tai matytųsi ant klubų. Bet ne  doh.gif , viskas matosi tik ant veido ir truputį viršutinėje dalyje.
Plano savo beveik laikausi: pradėjau sportuoti  namuose, apimtys nesumažėjo, bet tikrai jaučiasi, kad kūnas pamažu stangrėja. Tik va, su dviračiu niekas neišeina, nes dabar neturiu savo...
Mitybos nekeičiu, nes:
1. Nelabai įsivaizduoju, ką keisti...
2. Bijau ką nors keisti, nes svoris pradeda kristi.....

Žodžiu, toliau sportuoju namuose. Mano tikslas nėra būtinai pasiekti kokius 90 cm klubų srityje, o gal labiau pačiai pajudėti ( nes dirbu sėdima darbą) ir sustangrinti kūną ( o tai buvau užmigusi kaip meška po žiemos)... blush2.gif


Šaunuolė kad judi. Aš ir sengiuosi pasportuoti. Aišku viršutinė kūno dalis sukūdo, apatinė nė iš vietos doh.gif . Galvoju sėdimas darbas prie to labai ir labai prisideda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bettina @ 2006 06 01, 09:52)
Šaunuolė kad judi. Aš ir sengiuosi pasportuoti. Aišku viršutinė kūno dalis sukūdo, apatinė nė iš vietos doh.gif . Galvoju sėdimas darbas prie to labai ir labai prisideda verysad.gif

o kaip sukudinit virsutine dali nesukudinus apatines? blush2.gif kokius pratimukus darai?
Atsakyti