Įkraunama...
Įkraunama...

Kriaušės figūra

Ir as jungiuosi prie jusu, mano svajone numesti nuo klubu 4cm, atrodo tiek nedaug, bet.... kitur krenta o cia ne is vietos, jau ir pilvukas zmoniskesnis, bet,klubai... doh.gif vaziuosim savaitgali tikriausiai pirkt treniruoklio-dviracio, nes su vaiku tikro kasdien nepaminsiu, tai gal tada bus rezultatai.
Zodziu jungiuos i jusu rata ir tikiuos kartu bus lengviau stipret.

O mityba tai irgi senai svajoju pakeisti, bet nepavyksta blush2.gif negaliu atsisakyt megiamu pyragu ar ledu. na bet gal kaip nors susitarsiu su savimi
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 11, 19:15)
o kaip sukudinit virsutine dali nesukudinus apatines? blush2.gif kokius pratimukus darai?



nu cia paskaicius tai manau cia tokia zmogaus "rusis".... mano visi pratimai skirti rurai ir slaunims, o svoris krenta nuo liemens ir pilvo.... klubai daaaaug leciau mazeja
Atsakyti
Mergičkos, pabandykit kalanetiką. ten pratimai skirti būtent apatinei kūno daliai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina72 @ 2007 06 02, 20:26)
Mergičkos, pabandykit kalanetiką. ten pratimai skirti būtent apatinei kūno daliai. biggrin.gif


Kaip gerai, dekui. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kačiux @ 2007 04 17, 09:48)
Ir as jungiuosi prie jusu, mano svajone numesti nuo klubu 4cm, atrodo tiek nedaug, bet.... kitur krenta o cia ne is vietos, jau ir pilvukas zmoniskesnis, bet,klubai...  doh.gif  vaziuosim savaitgali tikriausiai pirkt treniruoklio-dviracio, nes su vaiku tikro kasdien nepaminsiu, tai gal tada bus rezultatai.
Zodziu jungiuos i jusu rata ir tikiuos kartu bus lengviau stipret.

O mityba tai irgi senai svajoju pakeisti, bet nepavyksta  blush2.gif negaliu atsisakyt megiamu pyragu ar ledu. na bet gal kaip nors susitarsiu su savimi



Oi, suprantu tave, mano irgi kriause, bet as nevalgau jokiu bandeliu, pyrageliu, gerai, kad ju nemegstu, o turbut tureciau vargo, dabar truputuka irgi yra, bet, viskas tik del nesporto ir netinkamos mitybos, kemsu vakare, o man nuo to labiausiai ir ryskeja "kriause". doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina72 @ 2007 06 02, 21:26)
Mergičkos, pabandykit kalanetiką. ten pratimai skirti būtent apatinei kūno daliai. biggrin.gif


man labai patinka kalanetika, n ubet svoris nekrenta nei kiek blush2.gif pečiai patvirtėjo, dar jeigu makutė be rankovių ir sportinius bridžus užsidedu visai proporcingai atrodau, na reik žiūrėt ką deduos, nu bet klubai kaip buvo virš 100 taip yra
frusty.gif aš totali kriaušė doh.gif g.gif 85/67/apie 106 doh.gif schmoll.gif
kažkaip buvau susitaikius su tuo, dabar vėl supanikavau
Atsakyti
as irgi kriuase doh.gif
Atsakyti
O kazin yra "kriausyciu' sekmingai numetusiu svorio mitybos ar sporto pagalba ir pasiekusiu geriausiu rezultatu, kokiu tik galima turint toki sudejima? 4u.gif Aisku ir islaikyt reikia visa tai ax.gif

Is izymybiu figuru tokio tipo man visos ciut per apvalios atrodo. Visai nebloga Jennifer Aniston fugura, bet ji, girdejau, ciut nebadauja. O siaip ant Sandros Bullock matyt, kad pasportavus.

Ech, dar nuo mazens man grazu buvo platus peciai ir siauri klubai, o viskas priesingai.. rolleyes.gif

Gal kuri galit salia sporto ir mityba pakomentuot?
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti, ar yra kriausyciu, sportuojanciu fitnesa?
Labai idomu butu suzinot, ar bent kiek pasidare proporcingesne figura, ar daug reikia sportuoti, kaip maitintis? 4u.gif
Atsakyti
aš kriaušytė 4u.gif
bet pasvarčius, riebalai ant užpakalio man mažesnė blogybė, negu ant pilvo ax.gif
Atsakyti
Pas mane tai kazkaip labai idomiai ta figura... Is priekio ziurint, tai per klubus taaaaip platu, kad siaubas, o virsutine dalis atrodo siaura. O ziurint is sono, kojos atrodo plonytes, o virsutine dalis stambi doh.gif Tai taip ir nesuprantu, kriause as ar kas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 26, 23:03)
aš kriaušytė 4u.gif
bet pasvarčius, riebalai ant užpakalio man mažesnė blogybė, negu ant pilvo ax.gif

Man irgi drinks_cheers.gif Nors yra ir ten, ir ten, bet nuo pilvo stengiuos labiau atsikratyt biggrin.gif
Atsakyti
As labai kriausiska blush2.gif
Guodzia tai, kad platus klubai padeda gimdyti, bet tik tiek g.gif
Nors sveriau 52 kg klubu apimtis atrodo beveik 100 buvo, kauliukai atsikise. Dabar dar riebaliuko prisidejau gerokai, bet tikiuosi pasportuosiu, kad tik valios uztektu... Ir gal per vestuves busiu tokia kaip susipazinom smile.gif
Atsakyti
Aš irgi, deja, kriaušytė verysad.gif Negaliu susitaikyt su savo tokia figūra. Na taip jau man neproporcingai atrodo.
Sportuoju kiekvieną dieną, užpakaliukas sustangrėjęs ir viskas būtų gerai, jei viršutinė dalis nebūtų tokia smulki... doh.gif
Stengiuosi, kad bent jau stangru būtų.
Atsakyti