Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

PERMANENTINIS ( ilgalaikis) MAKIAŽAS -MIKROPIGMENTACIJA

user posted imageuser posted imageuser posted image





Sena tema :
http://www.supermama...howtopic=703775
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 lapkričio 2011 - 22:59
QUOTE(stenly @ 2011 11 17, 23:22)
Ziuriu apie mane cia sneka biggrin.gif
Labai dekinga Lisai, kad pagaliau galesiu padaryti nauja permanentini thumbup.gif (nors ir bijau nerealiai), o istorija tokia, viena "meistre" padare man vietoj rudu antakiu, zalsvai melynus. Man tai buvo tragedija, nezinojau ka daryti, negalejau eiti i darba, ieskojau informacijos internete, ir savo laimei atradau musu forumiete Lisa, kuri nepabijojo pabandyt kazka istaisyti su lazeriu. Man pakako 3 lazerio proceduru. Stai kaip as atrodziau:
user posted image
po 3 proceduru lazeriu
user posted image

Saunu, kad idejote foto. Aciu.

Dar nepaminejote, kad Jums bande uzmaskuoti kuno spalvos pigmentu ir nieko nepadejo. ( neatsimenu, atrodo denge 2-3 kartus) . Reikia atsizvelgti i situacija . Kartais galima siek tiek pasviesinti, bet ne pakeisti spalva i ruda, kada taip tankiai uzdetas neaiskus melsvas pigmentas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 lapkričio 2011 - 23:17
Na ir as siandien namo grįzau "tiuninguota" smile.gif.Dariausi cia:
http://www.grozionam...ews.php?list.11
Viskas super, maniau bus baisu,bet nieko panasaus.Si syk pasidariau virsutini voka,tai kol kas viskas ciki.Tik ciut patine,bet niekas ,net nepastebi,tai manau nelabai baisi.Kas liecia skausma,tai truputi skaudejo i pabaiga,nes as norejau storesnes juosteles,o uztruko su manim 2 val.Dabar uzsirasiau antakius,patiko man si meistre.
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 11 18, 22:08)
Na ir as siandien namo grįzau "tiuninguota" smile.gif.Dariausi cia:
http://www.grozionam...ews.php?list.11
Viskas super, maniau bus baisu,bet nieko panasaus.Si syk pasidariau virsutini voka,tai kol kas viskas ciki.Tik ciut patine,bet niekas ,net nepastebi,tai manau nelabai baisi.Kas liecia skausma,tai truputi skaudejo i pabaiga,nes as norejau storesnes juosteles,o uztruko su manim 2 val.Dabar uzsirasiau antakius,patiko man si meistre.

Na siandien as jau nelabai dziaugiuosi vaizdeliu smile.gif,atrodau gerokai patinus,o varas nieko blogo nezadejo smile.gif.Skaudet tai neskauda.
Gal kas gali pasakyti ar antakiai irgi taip tins arba kaip sulupom?
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 11 19, 17:50)
Na siandien as jau nelabai dziaugiuosi vaizdeliu smile.gif,atrodau gerokai patinus,o varas nieko blogo nezadejo smile.gif.Skaudet tai neskauda.
Gal kas gali pasakyti ar antakiai irgi taip tins arba kaip sulupom?


Antakiai tai netinsta, bet buna savaite labai ryskus, kol nenukrenta sasas. Pas mane jau nukrito sasas, bet dabar labai jie pleiskanoja, lyg luptusi oda. Bet turetu greit praeiti.
Atsakyti
QUOTE(prinsese @ 2011 11 20, 01:41)
Antakiai tai netinsta, bet buna savaite labai ryskus, kol nenukrenta sasas. Pas mane jau nukrito sasas, bet dabar labai jie pleiskanoja, lyg luptusi oda. Bet turetu greit praeiti.

Aciu.
tai man jus pasakykit,kaip einat i darba,nes kazkaip ne koks vaizdelis smile.gif.Gal jau isradot koki buda maskuot smile.gif.Cia kaip paskaitau ,tai mamos superines, vis ka nors sumasto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 11 20, 15:24)
Aciu.
tai man jus pasakykit,kaip einat i darba,nes kazkaip ne koks vaizdelis smile.gif.Gal jau isradot koki buda maskuot smile.gif.Cia kaip paskaitau ,tai mamos superines, vis ka nors sumasto smile.gif


Grifkute ant akyciu ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 11 20, 11:24)
Aciu.
tai man jus pasakykit,kaip einat i darba,nes kazkaip ne koks vaizdelis smile.gif.Gal jau isradot koki buda maskuot smile.gif.Cia kaip paskaitau ,tai mamos superines, vis ka nors sumasto smile.gif


Kol dar neuzgyjo antakiukai ir sasas yra, tai negalima niekuo maskuoti t.y. jokiu pudru! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 11 20, 16:24)
Aciu.
tai man jus pasakykit,kaip einat i darba,nes kazkaip ne koks vaizdelis smile.gif.Gal jau isradot koki buda maskuot smile.gif.Cia kaip paskaitau ,tai mamos superines, vis ka nors sumasto smile.gif


Пока все не зажило ( т.е. не отшелушились корочки) на них не должна попадать ни какая косметика ( тоники, пудра, крем пудра, тени, крема и т.д.) У Вас там ранка и пока она не зажила туда не должно попадать ничего кроме средств для ухода, которые рекомендует мастер, иначе можете занести инфекцию.
На второй фото не очень видно состояние кожи после лазера. Но она должна восстановиться! И после восстановления кожи с таким остатком пигмента можно делать новый татуаж.
Надеюсь что сообщение перевела правильно))))) а то может писала не в тему smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letta_n: 21 lapkričio 2011 - 00:03
Sveikos, mielosios smile.gif As irgi labai uzsimaniau "pasitiuninguoti". Praktiskai neturiu blakstienu, o ir tos kelios -labai sviesios... Tad, i zmones iseiti ba makiazo baisu biggrin.gif Labai noreciau pasiryskinti akis. Tik, vat klausimas kilo. Kiek laiko turetu praeiti nuo zindymo pabaigos? ta prasme, kada tie hormonai apsitvarko, kad spalva paskui neigautu "fantastisku" atspalviu...
Atsakyti
Sveikos dar karteli. Gal kuriai teko girdeti apie Birute Pajediene? Ka manote apie jos darbus?
Atsakyti
QUOTE(Ata74 @ 2011 11 19, 17:50)
Na siandien as jau nelabai dziaugiuosi vaizdeliu smile.gif,atrodau gerokai patinus,o varas nieko blogo nezadejo smile.gif.Skaudet tai neskauda.
Gal kas gali pasakyti ar antakiai irgi taip tins arba kaip sulupom?

As pries kelias dienas dariausi pravedima permanentini,tai patinimas ir tai labai nedidelis,buvo tik ta pacia diena,bet jau vakare namo grizus nieko nesimate smile.gif ,kolkas labai patenkinta smile.gif .

Tik dabar galvoju,ar visada reikia korekcijos?Ar ja daro nemokamai?Nes dabar labai juodas pravedimas,pasivale jis siek tiek,bijau,kad nublanks,kol apsivalys dazai,ar nereikes kartoti procedura g.gif ?
Papildyta:
Girdejau apie antakius,kad buna,kad prasiplecia po oda dazai ir antakiai praplateja,ar tas tiesa biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KTK: 25 lapkričio 2011 - 15:33