Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

QUOTE(zauke @ 2011 12 15, 16:12)
Mano vienas indelis Snore buvo Litais,kitas eurais,sake viska suplaks i viena indeli,t.y.i litus

Pas mane ir tas pats buvo, tai viską litais ir pervedė. smile.gif Iš tiesų, tai nemaniau, kad taip greitai su tais indėliais atsiskaitys, o aš tai dar ir visai neseniai (prieš porą dienų) tik prašymą užpildžiau...
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2011 12 15, 11:29)
ir mum pervedė, bet kaip žinot ar visą sumą, mano snore buvo 5 saskaitose ir plius dar kažkiek palūkanų turejo but per kelis metus g.gif  kaip pasitikrint ir kur klaust kiek tų pinigų ten buvo blush2.gif

Pas mus su vyru sąskaitose buvo indėliai eurais, pervedė litais kaip ir buvo šnekėję, sumos taip pat atitinka,tai priekaištų net neturime. Bet kas turėjo paskolas, ir indėlius tame pačiame banke, nesuprantu kodėl bent paskolos sumos neleidžia padengti unsure.gif
Atsakyti
man tas ir keista, kodel kapsi palukanos kas diena, kai pinigu bent mano atveju sociai, kad paskola sudengtu sad.gif
Atsakyti
http://verslas.delfi...t.d?id=53784261

už mazdaug 8 dienas 17mln gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkrose: 05 sausio 2012 - 21:42
Ir visi tyli,sakytum viskas normalu.O tai dar idomu kiek tam kitam,kur dabar dirba,moka
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2012 01 06, 12:54)
Ir visi tyli,sakytum viskas normalu.O tai dar idomu kiek tam kitam,kur dabar dirba,moka

na bet ką mes galėtumėm pakeisti verysad.gif vistiek šuo loja, karavanas eina toliau
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2012 01 06, 12:54)
Ir visi tyli,sakytum viskas normalu.O tai dar idomu kiek tam kitam,kur dabar dirba,moka

60mlj sake juk doh.gif
zodziu gerai delfis komentuoja, kaip prostitute isnaudoja kas netingi lietuvele... bakroto adm mokes daugiau nei is nauju mokesciu is visu musu surinks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 01 06, 19:35)
60mlj sake juk  doh.gif
zodziu    gerai delfis komentuoja,  kaip prostitute isnaudoja kas netingi lietuvele...  bakroto  adm mokes daugiau nei is nauju mokesciu    is visu musu surinks  doh.gif

skaičiau verysad.gif
Atsakyti
Siandien Delfi labai idomus Nausedos str.apie bankus,paskolas,apie padeti Europoje.Nemoku ikelti.Perskaiciau,tai nelabai ramu kas musu laukia ne tik cia LIetuvoje,bet ir toliau nuo musu,kokie bus sie bei kiti metai
Atsakyti
4u.gif http://verslas.delfi...a.d?id=53857571
Atsakyti
na ar kas nors dar laikot terminuotus indėlius bankuose? galvoju gal verta į skandinavijos bankelius kažką pasidėt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 04 11, 12:29)
na ar kas nors dar laikot terminuotus indėlius bankuose? galvoju gal verta į skandinavijos bankelius kažką pasidėt... g.gif

labai kuklios palūkanos, tik saugojimo funkciją atlieka verysad.gif
Atsakyti